Uzman Görüşü: Bu 3 Kripto Para Fırsatlara Kapı Açıyor!

Uzman Görüşü: Bu 3 Kripto Para Fırsatlara Kapı Açıyor!
Uzman Görüşü: Bu 3 Kripto Para Fırsatlara Kapı Açıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merakla beklenen Bitcoin’in halving olayı henüz kripto para sektöründe önemli dalgalanmalar yaratmadı. Bununla birlikte, bazı tokenler bu hafta ideal bir satın alma fırsatını temsil ediyor. Dahası, bunlardan bazıları hala 1 doların altında. Kripto uzmanı Ana Zirojevic, bu durumu göz önünde bulundurarak kripto sektörünü taradı. Bu bağlamda uzman, 3 altcoin paylaştı.

İlk sırada popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) var

Popüler analist Ali Martinez, Dogecoin’in alçalan bir üçgenden çıktıktan sonra konsolide olduğunu söylüyor. Analiste göre, DOGE’nin önümüzdeki haftalarda 1 dolara doğru bir yükseliş rallisi mümkün.

DOGE fiyat grafiği desen analizi. Kaynak: Ali Martinez

Ancak şimdilik DOGE, daha önce ulaştığı 0,16 dolarlık kritik seviyede işlem görüyor. Meme coin’i gün içinde %0,70’lik bir düşüş kaydetti. Ayrıca, geçtiğimiz hafta boyunca %1,87 geriledi. Böylece, son verilere göre aylık grafiğinde %4,06’lık birikmiş kayıp oluştu.


DOGE fiyatı 7 günlük grafik.

İkinci sıradaki kripto para: Shiba Inu (SHIB)

Bu arada, Shiba Inu merkezli geliştirici ekibi, SHIB’yi çevreleyen heyecanı artırabilecek yeni bir Katman 3 Blockchain’in tanıtımı da dahil olmak üzere ekosistemi büyütmek için aktif olarak çalışıyor. SHIB baş geliştiricisi Shytoshi Kusama gelişmeyle ilgili olarak, “Bu büyük merkezi olmayan deneyin tamamlanmasına doğru ilerlerken böylesine güçlü risk sermayedarlarının, melek yatırımcıların ve markaların desteğini almaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Şu anda Shiba Inu 0,00002696 dolardan el değiştiriyor. Bu da son 24 saatte %1,55’lik bir artışa işaret ediyor. SHIB, geçtiğimiz ay %3,11’lik birikmiş düşüşü tersine çevirmek için hareket ediyor. Bu doğrultuda, önceki yedi günde %15,74’lük daha önemli bir ilerleme kaydetti.

Kripto para
SHIB fiyatı 7 günlük grafik.

Son sıradaki kripto para: Ripple (XRP)

Egrag Crypto takma adlı analiste göre, 2017 ve 2021 de dahil olmak üzere token’ın tarihsel fiyat hareketlerinin ve grafik modellerinin analizi, XRP son konsolidasyonun ardından patlayıcı bir fiyat hareketine hazır olduğunu gösteriyor.

Kripto para
XRP fiyat hareketi tahmini. Kaynak: Egrag Kripto

Bu arada, son verilere göre, XRP geçtiğimiz ay kaydettiği %13,84’lük düşüşü tersine çevirmek için çalışıyor. XRP, yazı sırasında 0,53377 dolardan işlem görüyordu. Böylece, günlük grafiğinde %1,09 ve hafta boyunca %4,14 artış gördü.

Kripto para
XRP fiyatı 7 günlük grafik.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ve analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzman Görüşü: Bu 3 Kripto Para Fırsatlara Kapı Açıyor!