Danışmanlık Devi: Bu 3 Kripto Parada Dip Avcılığı Yapma Zamanı!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 hafta önce
598 görüntülenme
Danışmanlık Devi: Bu 3 Kripto Parada Dip Avcılığı Yapma Zamanı!

Kripto para piyasası 2023’ün başlarında bazı toparlanma belirtileri gösterdi, ancak şimdi yeniden zor durumdadır. Kriptokoin.com olarak danışmanlık devinin kripto önerilerini sizler için derledik.

Kripto para piyasası zor bir süreçte

Kripto para piyasası, 2023’ün başlarında bazı toparlanma belirtileri gösterdi, ancak şimdi yeniden zor durumda. Tam FTX çöküşünün sona erebileceğini düşünürken, başka bir kriz kripto dünyasını sallıyor. Silvergate Capital yıllık raporunu sunmayı erteledi ve mali sıkıntı yaşayabileceği konusunda uyardı. Bu, başka bir uzun süreli gerilemeyi başlatabilir veya bunu FTX destanının başka bir bölümü olarak görebilirsiniz.

Yani Ocak ayında başlayan kripto rallisi yeniden ara veriyor. Bitcoin (BTC) fiyatları iki haftada %10 düştü ve Ethereum (ETH) aynı dönemde %8 değer kaybetti. Üstelik, değişken meme coinler daha da büyük kesintiler yapıyor. Dogecoin %14 düştü ve Shiba Inu aynı iki haftalık süre içinde %17 düşüş gösterdi.

Bu öngörülemeyen piyasada, birçok yatırımcı kriptonun uzun vadeli sağlam büyümeye geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyor.

Finansal sistemleri yeniden şekillendirmek

Şirkete göre kriptoya yatırımının temel önermesi basittir: Kripto para birimleri, paranın kazanılma, saklanma ve transfer edilme şeklini yeniden şekillendirmeye ve bozmaya hazırdır. Bugün bankaları ve diğer aracıları gerektiren birçok finansal işlev, nispeten yakın bir gelecekte merkezi olmayan sistemlere taşınacaktır.

Danışmanlık Devi: Bu 3 Kripto Parada Dip Avcılığı Yapma Zamanı!

Otomatik blockchain ağları ve akıllı sözleşmeler, her işlemden pay almak isteyen aracıların ve aracıların yerini aldığında pek çok şey değişecek. İşlemler daha hızlı ve daha ucuz olacak. Risk değerlendirmeleri yapay zeka ve makine öğrenimine dayanacaktır. Bankacılık ve sigortacılıktan çevrimiçi oyun ve kumara kadar çok sayıda trilyon dolarlık sektör yeni bir çağın eşiğinde duruyor.

İleriye doğru atılan adımlar

Muazzam iyileştirme vaadi aynı zamanda radikal değişimlere de işaret ediyor ve değişim korkutucu olabiliyor. Finans kurumlarının eski muhafızlarının bugün bildikleri dünyayı ve işlettikleri işi korumak için peşine düştüğünü görmek şaşırtıcı değil. Yani deniz değişimi yıllar alacak ve ileriye doğru atılan her adım bir savaş niteliğindedir.

Dünyanın en büyük ve en güçlü şirketlerinden ve hükümetlerinden bazıları mücadele ediyor. Ama onlar bile amansız ilerleme yürüyüşünü durduramazlar. İnsanlar beğense de beğenmese de daha iyi finansal sistemler geliyor.

Danışmanlık Devi: Bu 3 Kripto Parada Dip Avcılığı Yapma Zamanı!

En büyük kripto para boğaları bile yol boyunca yaşanan sancılı zorlukların aynı zamanda ciddi bir olumlu tarafı olduğu konusunda hemfikir olmalıdır. Ortaya çıkan her teknik kusur, hileli iş uygulaması ve istikrarsız finansal platform, bir kripto endüstrisi krizini tetikleyebilir, ancak aynı zamanda soruna ve uzun vadeli bir çözüme dikkat çeker.

Nihai politika, bu zorluklar sayesinde daha güçlüdür. Aynısı kripto para birimlerine sahip olma, ticaret yapma ve yaratma düzenleyici sistem için de geçerli olacaktır.

Kriptoların düşüşleri

Bitcoin ve Ethereum, on yıldan fazla bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak ciddi finansal araçlar olarak geçmişleri çok daha kısadır. Bunlar hala blockchain tabanlı iş çağının ilk günleri ve muhtemelen ileride çok daha fazla skandal ve kriz olabileceği düşünülmektedir.

En son krizin kripto dünyasının sonu olmadığını ve bir sonrakinin de farklı olmayacağı unutulmamalıdır. Her kalıcı kazanan için, tavada düzinelerce anlık flaş, kötü fikir ve hatta belki de düpedüz dolandırıcılık vardır. Bunun yerine danışmanlık devi, sahanın denenmiş ve gerçek devlerini ikiye katlama zamanı olduğunu düşünüyorlar.

Danışmanlık Devi: Bu 3 Kripto Parada Dip Avcılığı Yapma Zamanı!

Bitcoin, enflasyona dayanıklı bir madencilik mekanizması ve kırlaşmış bir güvenlik modeli ile dijital altına en yakın varlıktır. Ethereum ise yeni nesil finansal araç ve uygulamaları geliştirmek için sağlam bir platforma sahiptir, Bitcoin’in altınına karşılık gümüş olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca şirkete göre, Web3 projesinin resmi blockchain ağı olan Polkadot (DOT), bu büyük değişimin bir diğer önemli bileşeni gibi görünüyor.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre bunlar, kripto piyasası ani bir düşüş daha yaşadığında satın almak istediği üç kripto para birimidir. Bitcoin, Ethereum ve Polkadot konuşulurken şirket son olarak Shiba Inu ve Dogecoin’i atlamadığını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Fool

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türklerin Odağındaki Bu Altcoin İçin Milyarlık Kilit Açma: Sıçradı!
Türklerin Odağındaki Bu Altcoin İçin Milyarlık Kilit Açma: Sıçradı! Ripple, Escrow’dan birden fazla işlemde altcoin kilidini açtı sonrasında balinalar birkaç cüzdan arasında 218 milyondan fazla transfer yaptı. Bu altcoin için kilit açılımı gerçekleşti Ripple, Escrow hesaplarından birden fazla işlemde 1 milyar XRP (Ripple’ın yerel kripto para...
Emre Borsan 2 hafta önce