XRP
XRP
$0.47 +4.47
Bitcoin
Bitcoin
$20.211 +3.38
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +8.00
Ethereum
Ethereum
$1.356 +2.63
Cronos
Cronos
$0.11 +1.40
Cardano
Cardano
$0.43 +1.50
Decentraland
Decentraland
$0.71 +1.98
Polkadot
Polkadot
$6.44 +1.28

Bu 3 SHIB Tahminine Dikkat: Shiba Inu Bu Seviyelere Oynuyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
2 görüntülenme

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu (SHIB), düşük fiyatı nedeniyle birçok yatırımcının ilgisini çekmiş bir coin. Bu nedenle analizleri de yakından takip edilmekte. Bu yazımızda, çeşitli yorumcuların SHIB’e yönelik beklentilerini aktaracağız. Ayrıca Shiba Inu ekosistemindeki devasa gelişmelere göz atacağız. İşte detaylar…

SHIB fiyatını bu gelişmeler yükseltebilir mi?

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Skytoshi Kusama, ekosistemdeki çok sayıda proje hakkında topluluğu bilgilendirdi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Kusama’ya göre, Shiba Inu, oyunu Shiba Eternity için önemli planlarını tamamladı. Bilindiği üzere Shiba Eternity oyunu önce Vietnam’da, sonra Avustralya’da başarıyla test aşamasında idi.  Diğer yandan Shiba Inu, dolaşımdaki tokenları yakmakla meşgul. Yazım tarihi itibariyle, dolaşımdaki toplam tokenların yüzde 42’sinden fazlası yakıldı. Ancak yatırımcılar hala etkilenmemiş durumda ve daha hızlı bir yakım süreci için uğraşıyorlar.

SHIB ve bu coinler aralık'a kadar patlayacak

Kusama’nın önerdiği gibi, Shiba Eternity, yakım oranını hızla artırmaya yardımcı olacak. Bu gelişme, böylece, tokenın değerinde potansiyel bir toparlanma ile SHIB topluluğuna rahatlama sağlama olasılığı taşımakta. Kusama tarafından yapılan bu güncellemeler, Shiba Inu Metaverse ekibinin THE THIRD FLOOR (TTF) ile işbirliği yapmasından birkaç gün sonra geldi. Özellikle proje, gelişmekte olan metaverse alanına yatırım yapmaya odaklanmayı amaçlıyor.

Analist: Shiba Inu, fiyatına bir sıfır eklemeye hazır

Bu sırada fiyat hareketlerinin toparlanması ve 0,000012 dolar civarındaki temel direnci aşması bekleniyordu. Ancak, ayılar hareketi 0.000011 dolar ile sınırladı ve büyük karlar elde etti. Bu nedenle, bir Coinpedia analistine göre SHIB fiyatının 0,00001 doların hemen üzerindeki alt desteği tekrar ziyaret etme olasılığı ortaya çıkıyor.

Ancak, analiste göre İsveç Riksbank tarafından bugün 100 baz puanlık sürpriz bir artıştan sonra, SHIB fiyatı şu anda donma riski altında. Ayrıca yarın gerçekleşecek FOMC toplantısının da SHIB için önemli olduğu düşünülmekte. Analist, SHIB’in sıradaki destek seviyesi olarak 0.0000076 dolar ve ardından 0.0000655 dolara düşebileceğini söylüyor.

Analist: Shiba Inu 0.00001 dolar seviyelerine “güle güle” diyor

Son olarak FXStreet analisti Filip L.’e göre Shiba Inu fiyatı, bir boğa koşusunun olası başlangıcıyla kısa bir süreliğine flört etti. Ancak boğaların Eylül ayında doların gücü nedeniyle topu düşürmesiyle, ayılar kontrole geçti. Analist de FOMC toplantısı ve FED Başkanı Jerome Powell’ın konuşmasının fiyata etki edeceğini söylüyor. Analist, makroekonomik gelişmeler sonucu doların daha da güçlenmesi durumunda düşüş beklentisine işaret ediyor. Yüzde 40 kayıp daha eklenme riskinden bahsediyor.

Öte yandan, FED’in güvercin mesaj yollaması durumunda ve küçük bir faiz artırımı yapması durumunda bir geri dönüşün olası olduğunu belirtiyor. Bu, 0.00001209 dolara doğru küçük bir artış, yani yüzde 11’lik pozitif bir getiri anlamına gelir. Ayrıca, 0,00001209 dolarlık tarihi temel seviye üst sınır olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Thodex ve Turcoin Davalarında Son Dakika Gelişmesi! Türkiye’de kripto para alanına şok dalgaları yollayan iki olay hakkında yeni gelişmeler var. Adalet Bakanı, Thodex kurucusu Faruk Fatih Özer’in iadesiyle ilgili olarak Arnavutluk Adalet Bakanı’yla görüştü. Öte yandan Turcoin davasındaki tutuklu sanık Sadun Kaya, kefaletle serbest...
Aslı Dinçer 2 hafta önce