Bu 33 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!

Protos Artwork Review 01
Protos Artwork Review 01
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), keskin düşüşlerin ardından hızla yükseldi ve 45.000 doları tekrar aldı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, BTC fiyatı yazım sırasında 45.000 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. BTC’deki bu olumlu hava tüm piyasayı etkiliyor ve yazım sırasında altcoin piyasaları yeşil tahtada işlem görüyor. Şimdi yatırımcılar, BTC ve altcoin projelerinin nasıl bir performans sergileyeceğini araştırıyor.

Bu nedenle yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor. Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını sizler için araştırdık. İşte 9-15 Ağustos haftasında Bitcoin ve altcoin piyasasında yaşanacak önemli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

Ünlü Trader: Bu 3 Altcoin, Ağustos'ta Hızlı Yükselebilir!

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler

 • Cardano (ADA) yatırımcıları için bu hafta önemli. Bu hafta altcoin ekibi, Cardano’daki Alonzo güncellemesi ile ilgili yeni detaylar paylaşılabilir.
 • Pitbull (PIT) bugün coin yakma etkinliği düzenliyor.
 • Ripple (XRP) yeni bir borsaya giriyor. Bitcoin ve altcoin borsası KickEx, XRP’yi 11 Ağustos tarihinde listeleyeceğini duyurdu.
 • Tower (TOWER), 9 Ağustos tarihinde Bitmart’ta listeleniyor.
 • Chainlink (LINK) ve Filecoin (FIL)’den önemli bir hamle geldi. Chainlink ve Filecoin, ortak bir hibe programı hazırladı. Bu kapsamda programa 17 Eylül tarihine kadar başvuruda bulunulabilecek.
 • Gambler Shiba (GSHIBA) 9 Ağustos tarihinde Coinsbit borsasında listeleniyor.
 • My DeFi Pet (DPET) ve Centrifuge (CFG) 9 Ağustos tarihinde Coinex borsasında listeleniyor.
 • Chiliz (CHZ) içinde bu hafta önemli. Chiliz, Arsenal’in taraftar tokeninin 12 Ağustos tarihinde arz edileceğini duyurdu.
 • Agoras Token (AGRS) 9 Ağustos tarihinde Probit borsasında listeleniyor.
 • PancakeSwap (CAKE)’tan da önemli haberler var. PancakeSwap, altcoin projesi Moonpot’u (POTS) 9 Ağustos tarihinde Syrup havuzuna dahil ediyor.
 • Neo (NEO) token sahiplerini ilgilendiren bir haber var. Yatırımcılar, NEO ve GAS’larını 9 Ağustos tarihi itibarıyla Neo Legacy’den Neo N3’ye geçirmeye başlayabilir.
İşte En Çok Kazandıran Altcoin Projeleri!
 • Tower (TOWER), Dego Finance (DEGO) ve Binamars (BMARS) 9 Ağustos tarihinde LBank borsasında listeleniyor.
 • Voyager Token (VGX) yeni versiyonuna geçiş yapacak ve tahmini tarih olarak 12 Ağustos verildi.
 • Bitcoin Networks (BTCN), 9 Ağustos tarihinde airdrop yapacak.
 • INJ, MIR, BAND ve 1INCH yeni bir borsaya geliyor. Kraken, 4 yeni altcoin listeliyor ve INJ, MIR, BAND ve 1INCH’i platformuna 10 Ağustos tarihinde ekliyor.
 • Only1 (LIKE) 10 Ağustos tarihinde Bitmart borsasında listelenecek.
 • Fenerbahçe Token’in merakla beklenen ön satışı 9 Ağustos tarihinde başladı ve kripto para saniyeler içinde tükendi.
 • Polygon (MATIC) 10 Ağustos tarihinde Bitstamp borsasında listelenecek.
 • TribeOne (HAKA) 10 Ağustos tarihinde KuCoin borsasında listelenecek
 • Safetrees (TREES) 12 Ağustos tarihinde LBank borsasında listeleniyor.

1. Altcoin projesi Cryption Network yeni ortaklık ve ürün lansmanını duyurdu

Popüler merkezi olmayan platform ve altcoin projesi Cryption Network, yeni bir ortaklığın ayrıntılarını ve ayrıca yaklaşan bir ürün lansmanını yayınladı. Duyuruya göre, yeni ortaklığın detayları ve ürün lansmanı resmi olarak 12 Ağustos 2021’de başlayacak.

2. Paid Network’ten yeni haberler var

Popüler IDO platformu Paid Network, düşük sermayeli projeye büyük ilgi gösteriyor. Bu doğrultuda Paid Network, CDz borsasını destekleme planlarını açıkladı. Borsa, son derece düşük hacimli bir zincirler arası türev borsası projesidir. Ayrıca uygun maliyetli ücretleri ve hızlı işlemleri ile bilinir. CDz borsasının White list’i şu anda devam ediyor ve 10 Ağustos 2021’de kapanması bekleniyor.

İşte Dikkat Etmeniz Gereken En İyi 5 Altcoin!

3. ReImagine 2021 sonunda geldi!

Dünyanın en büyük Blockchain eğitim etkinliği ReImagine 2021’in 10. yıldönümü nihayet burada. Blockchain eğitim etkinliği 100’den fazla üniversiteyi ve ortağı içerecek. Etkinliğin 15 Ağustos’ta başlaması planlanıyor. Topluluk ortaklarından bazıları Ontology, Crypto Valley, r3, CoinFlex, vb.

4. MEXC Global’de Formation Fi FORM tokenleri listeleniyor

Formation Fi FORM, FORM/USDT ticaret çifti ile MEXC global’de listelendi. FORM token ticareti de 9 Ağustos 2021’de MEXC Global’de başladı.

5. Altcoin projesi IoTeX  ve Unifi Protocol ortaklığı

Unifi Protocol, IoTeX ile birlikte, çok beklenen AMM platformu uTrade V2’nin planlarını açıkladı. AMM ticaret platformunun 11 Ağustos 2021’de yayına girmesi bekleniyor. v2 yükseltmesi, uTrade’e bir dizi harika özelliği hayata geçirecek. Kullanıcılar, daha kolay bir kullanıcı arayüzü, daha düşük GAS ücretleri, hızlı işlemler ve platformda genel olarak sorunsuz bir deneyim beklemelidir. Daha önce uTrade, Polygon (eski adıyla Matic), Binance Smart Chain (BSC), Ethereum ve şimdi IoTeX gibi en iyi zincirlerle ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 33 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!