Analist 4 Altcoin İsmi Verdi: Altın Biletlerim!

Analist 4 Altcoin İsmi Verdi: Altın Biletlerim!
Analist 4 Altcoin İsmi Verdi: Altın Biletlerim!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası toparlanmaya çalışırken yatırımcılar ve traderlar fırsatları kolluyor. Analistler bazı tokenler için oldukça umutlu konuşuyor. Zamanında yaptığı kripto tahminleriyle takipçi kazanmaya devam eden bir analiste göre radarındaki bu üç altcoin “altın bilet”. Ayrıca analist, bu listeye popüler bir bir meme coin ekliyor.

Analistin altın biletleri: NEAR, WIF ve PEPE

Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere piyasa, geçen hafta sert satışlara tanık oldu. Ancak, bunun ardından kısa sürede toparlanmayı başardı. Lider kripto para Bitcoin bu süreçte ilk başta 56 bin doları gördü. Ancak, daha sonra 65 bin doların üzerine kadar güçlü bir koşu yaptı. Bir çok altcoin de benzer bir rollercoaster yolcuğuna çıktı.

Uzman Görüşü: Bu 2 Kripto Para 10 Milyar Dolar Yolunda!

Bu gelişmelerin ortasında The Crypto Dog takma adlı analist sosyal medya platformu X’teki 776.300 takipçisine, son tahminlerini paylaştı. Analist, bir lider altcoin Ethereum rakibinde ve bir çift meme coin üzerinde yükselişte olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “Görünüşe göre NEAR, WIF ve PEPE şu anda benim altın biletlerim.” diyor. Near (NEAR) konusunda kripto analisti, ETH rakibini biriktirmek için Bitcoin (BTC) ve Ethereum varlıklarının bir kısmını elden çıkardığını belirtiyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Geçen ay NEAR’ı uzun süre denediğimi görmüş olabilirsiniz. Tüm piyasanın geri çekilmesiyle işe yaramadı, ancak dibe vurduğumuzda daha iyi performans göstereceğine dair önsezimi korudum. Spot ETH ve BTC’nin bir kısmını daha önce NEAR’a taşıyarak yeni yılın en yüksek seviyelerine çıktım. Uzun vadeli olarak da aldım ama çok erken kapattım.

Analiste göre bu altcoin, harika bir grafiğe sahip

Analist, grafikler üzerinde de bir değerlendirme yapıyor. Bu doğrultuda altın biletlerinden olan meme coin’i Pepe’ye (PEPE) bakıyor. Analist, meme coin’in üç günlük grafikte güçlü göründüğünü söylüyor. Bu doğrultuda The Crypto Dog, “Harika bir grafik.” diyor.

Altcoin
Kaynak: The Crypto Dog

Bu arada, yazı sırasında PEPE, son 24 saatte hafif kazançla 0,000008464 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında meme coin’i haftalık grafiğinde %20’nin üzerinde artış kaydetti.

Analist FLOKI’nin grafiğinde bir canavar görüyor!

Analist, bir başka popüler meme coin’i Floki’i (FLOKI) de radarına alıyor. The Crypto Dog, meme coin’in daha yüksek zaman diliminde çok boğa olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, “Belki FLOKI’ye de bakmalıyım. Bu grafik yakından bir canavar.” diyor.

Altcoin
Kaynak: The Crypto Dog

Bu arada yazı sırasında altcoin, günlük bazda %2,6 kayıpla 0,000185 dolardan el değiştiriyordu. Bununla birlikte FLOKI, haftalık grafiğinde %12’nin üzerinde yükseliş gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist 4 Altcoin İsmi Verdi: Altın Biletlerim!