XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

“Balinalar Geliyor” Bu 4 Kripto Para İçin Ralli Bekleniyor!

0 görüntülenme
Bu 4 Kripto Para için Ralli bekleniyor

Balinalar, bu altcoin’e akın ederken, 3 kripto para da yükseliş sinyali veriyor. Analistler, bahsi geçen dijital varlıklar için yükseliş beklentilerini ve nedenlerini paylaştı.

Bu kripto para, balina istilasında

Binance Coin, bir piyasa tabanının varlığına işaret eden çeşitli nedenler ortaya koyuyor. Analistlere göre yatırımcılar, altcoin’i yaz boyunca izleme listelerinde tutmalı. Boğalar, Mayıs ayının sonunda kurulan önceki yüksek seviyelere doğru ilerliyor. Bununla birlikte BNB fiyatı, güç kanıtı göstermeye başlıyor. Binance Coin, alandaki çoğu kripto paranın önceki yüksek satış seviyelerine yaklaşmıyor. Bu nedenle, üstün performans açısından piyasaya öncülük ediyor gibi duruyor. Kripto para biriminin fiyatı şu anda 327 dolarla açık artırmada. Yani, 26 Mayıs’ın 338 dolarlık fiyat etiketinin sadece birkaç dolar gerisinde. Açık artırma piyasası teorisi, önemli miktarda likiditenin ilkbaharın en yüksek seviyesinin üzerine yerleştirildiğini ortaya koyuyor. Ayrıca, piyasa yapıcıların muhtemelen söz konusu seviyelerde oynaklığı artırmayı hedeflediklerini öne sürüyor.

Balinalar bu kripto para birimine geliyor

Ayrıca, Santiment’in zincir üstü analiz araçları, potansiyel bir boğa koşusu fikrini destekliyor. Son 365 gündeki dolaşım verileri, Binance Coin‘in dolaşımdaki arzının önemli bir düşüşe geçtiğini gösteriyor. Verileri, yukarıdaki grafikte inceleyebilirsiniz. BNB bu kadar likit olmayan bir piyasayı en son 17 Temmuz 2020’de görmüştü. O dönemde BNB fiyatının 16,00 dolardan işlem görüyordu. Kripto para biriminin fiyatı, 470 dolarlık muhafazakâr bir hedefle daha büyük bir dalgayı ortaya çıkarma potansiyeli taşıyor. Bununla birlikte, FOMO çılgınlığı devreye girerse, 700 dolara genişleyen bir hedef de mümkün. Önümüzdeki haftalarda makro tezi destekleyecek daha fazla kanıt ortaya çıkana kadar yatırımcılar beklemeli. Yükselişin tezinin geçersizliği ise, 180 dolara düşüş yaşanırsa ortaya çıkacak.

Lider kripto para birimi Bitcoin, ralli sinyali veriyor

Bitcoin (BTC), özellikle tüm büyük ekonomilerden gelen tüm yüksek enflasyon haberleriyle, şu ana kadar iyi bir hafta geçirmedi. Bununla birlikte, İran’dan gelen haberler, hafta içinde en iyi kriptoyu ilerletmeye yardımcı olma potansiyeli taşıyor. Haber, ülkenin ilk parti malını kripto olarak ithal ettiğini gösteriyor. Bir ödeme aracı olarak Bitcoin için bir doğrulama olduğundan, bu çok önemli. Bunun Bitcoin etrafında FOMO yaratması muhtemel. Özellikle de şimdi Bitcoin 20 bin doların üzerinde güçlü duruyor.

Ethereum yeni haftaya yükseliş ile başlayabilir

Ethereum (ETH), hafta içerisinde büyük hamleler yapma potansiyeline sahip kripto para birimlerinden biridir. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere bunun, Ethereum Merge yükseltmesinden önceki olası bir çatalla ilgili haberlerle ilgisi var. Bunun, Merge öncesinde yatırımcıların alım yapmak için son şansı olması mümkün. Aynı zamanda, Merge’den sonra Ethereum’un değerinin artabileceğine dair çok fazla beklenti var. Bunun nedeni, yükseltmenin Ethereum ölçekleme sorunlarının ve genel Ethereum gas ücretlerinin azaltılmasıyla ilgili birçok beklentiyle gelmesidir. Tüm bunlar, son birkaç gündeki Ethereum fiyat esnekliği ile birleşti. öylece, hafta boyunca ETH rekor kazançları görebileceğini ortaya koydu.

Axie Infinity’nin büyük kazançlar elde etmesi muhtemel

Axie Infinity (AXS), hafta boyunca başarılı olması muhtemel en iyi kripto para birimlerinin listesini tamamlıyor. Bunun nedeni, AXS’nin şu anda en son zirvelerinden %90 daha düşük seviyede işlem görmesidir. Ancak, AXS fiyatı artıyor ve çoğu yatırımcı son zamanlarda fiyatta bir iyileşme gördü. Veriler, tüm AXS yatırımcılarının yalnızca %22’sinin şu anda zararda olduğunu gösteriyor. Daha fazla yatırımcı kârlı hale geldikçe, AXS FOMO’yu görmesi ve hafta içinde kazançlar elde etmesi mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

JPMorgan: Ethereum Ağından Çıkanlar Bu Altcoin'e Geçecek!
JPMorgan: Ethereum’dan Çıkanlar Bu Altcoin’e Geçecek! Amerikan yatırım bankası ve danışmanlık firması JPMorgan, ETH hakkında çeşitli açıklamalar yaptı. Buna göre danışmanlık devi, madencilerin Ethereum’dan, Ethereum Classic’e geçeceğini öngörüyor. Bilindiği üzere Ether, Eylül ayındaki Merge yükseltmesiyle Proof-of-Work’ten Proof-of-Stake mekanizmasına geçiş yapacak. Böylece, ağın güvenliğini...
Misafir Yazar 2 ay önce