SHIB, DOGE ve FLOKI Düştü: Bu 4 Meme Coin ise Uçuyor!

investing stock market
investing stock market
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin ve Shiba Inu benzeri bazı meme coin projeleri, geçtiğimiz 24 saat boyunca güçlü kazançlar elde etti. Kriptokoin.com olarak bu coin’leri aktarıyoruz…

Bu 4 meme coin, SHIB ve DOGE’u geride bıraktı

DOGE, SHIB ve FLOKI gibi meme coin’ler stabil işlem görse de benzer kripto para birimleri yükseliş yaşamaya devam etti. Öncelikle, Red Inu (REDINU) geçtiğimiz gün yüzde 100’ün üzerinde yükseldi. Yazım sırasında hafif bir geri çekilmeyle karşılaştığını belirtmekte fayda var. Red Inu, kendisini Binance USD’de yansımaları olan, NFT oyun tokenı olarak tanımlıyor. Token Pazar günü Twitter’da CoinMarketCap’te yeni listelendiğini duyurdu.

https://twitter.com/RedInutoken/status/1477389657482543105

İkinci olarak, Shira Inu (SHR) yüzde 43.94 yükseldi. Shira Inu kendisini merkezi olmayan finans (DeFi)-NFT Collectibles ve GameFi teknolojilerinin devrim niteliğinde bir kombinasyonu olarak tanımlıyor. ShibaJump (SHIBJUMP) ise yüzde 50’nin üzerinde yükselse de yazım sırasında gerilemiş durumda. ShibaJump, kendisinin Binance Smart Chain’de (BSC) tüm sahiplerine fayda ve oyun özellikleri sağlayacak bir token olduğunu söylüyor. Token, CoinMarketCap’te yeni listelendiğini ve 24 saatten kısa bir sürede 1 milyon dolarlık piyasa değerini aştığını duyurdu.

Son olarak geçtiğimiz gün yüzde 33’ün üzerinde yükseliş yaşayan Baby Doge Coin (BabyDoge) gündeme geldi. Dogecoin’i “meme babası” olarak adlandıran Baby Doge Coin, Twitter’da 11,5 milyon dolar değerinde yaklaşık beş katrilyon Baby Doge tokeninin yakıldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, DOGE ve FLOKI Düştü: Bu 4 Meme Coin ise Uçuyor!