SHIB, DOGE ve FLOKI Bakakaldı: Bu 4 Meme Coin Patlıyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 22 Aralık 2021
12 görüntülenme
Meme Coins Crypto The Face

Bazı az bilinen meme coin projeleri, Salı günü gecesi başlayan Dogecoin, Shiba Inu ve Floki yükselişlerini bile geride bırakıyor ve devamını getirebilecekleri önemli ortaklıkları duyurdular. Bu yazıda, meme coin’leri ele alıyoruz ve son patlamaları değerlendiriyoruz.

Meme coin piyasasında neler yaşandı?

  • Flokifam (FLOKIFAM), İlk etapta %435 yükseldi ve 0.000000006226 dolara ulaştı. Meme coin burada durmadı ve yazım sırasında 24 saatlik %590.65 yükselişle 0.000000007874 dolardan işlem görüyor. Ayrıca Bitcoin ve Ethereum karşı %400’ün üzerinde değerlendi.
  • Shiba Inu Empire (SHIBEMP), gün içinde son 24 saatlik kazancını %137’ye ve fiyatını 0.000000003136 dolara ulaştırdı.
  • Son of Shib (SON), aynı süreçte %113 yükselerek 0.00000003165 dolara ulaştı.
  • Baby Floki Billionaire (BabyFB), ilk patlama belirtilerini gösteriyor ve kazancını %60 yaklaştırdığı 0.000000004278 dolardan işlem görüyor.

Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %1’e yakın artışla, 0.1722 dolardan işlem görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu’da son 24 saat içinde %8’den fazla değer kazanarak 0.00003506 dolara ulaştı.

İnanılmaz Ralli: Bu Meme Coin Tek Günde Yüzde 25.000 Yaptı!

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz, analist Mark Arguinbaev’ın listesinden, CoinMarketCap’te trend olan 3 meme coin ile tanışın!

Projeler neden önemli?

  • Günün %600’lük patlaması Flokifam, kendisini bir Floki “sonsuz DeFi hizmetleri paketine sahip meme token” olarak tanımlıyor. Kripto para birimi, Binance Smart Chain (BSC) üzerine inşa edilmiştir.
  • Shiba Inu Empire da (SHIBEMP) BSC’de başlatılan bir meme token’dir. Projenin arkasındaki ekip, kendi NFT pazarını piyasa süreceklerini ve profesyonel bir futbol kulübünün satın alınacağını söylüyor.

SHIBEMP ayrıca, yeni çıkan kripto paraların oylanarak sıralandığı reklam platformu Coin Toplist’te son 24 saatin en değerli token’leri arasında olduğunu belirten bir gönderiyi retweet’ledi.

  • Kendisini Shiba Inu’nun oğlu olarak tanımlayan Son of Shib, SON tokenini omurga olarak kullanan bir ekosistem yaratmayı planladığını ve NFT alanına dalmayı planladığını söylüyor.
  • Baby Floki Billionaire, kendisini kripto para birimi Floki Inu’nun oğlu olarak tanımlayan BSC’de başlatılan bir token’dir.

BabyFB, Twitter’da CoinMarketCap’teki tüm kripto para birimleri arasında beşinci sırada trend olduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SEBA signage original
Ünlü Banka, Bu DeFi Altcoin’ini Seçti! İşte Detaylar İsviçre merkezli kripto para odaklı bir banka, DeFi altcoin projesi Aave’nin arkasındaki ekip tarafından geliştirilen kurumsal platform olan Arc’ın white list’ine katılmaya çalışıyor. Bankanın temsilcilerine göre bu adım, müşterilerin DeFi getirilerine ulaşma fırsatını temsil edecek. Açıklamalarda altı...
Buğra Çağlar 22 Aralık 2021