Analistten Uçuk Tahmin: Bu 4 NFT Coin’i 100x Yapabilir!

nft
nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist, bu 4 NFT coin ile beraber “Play-To-Earn Game” projelerinin 100x pump’a göz kırptığını söylüyor. Ünlü kripto kanalı Altcoin Buzz, GameFi ve NFT sektöründe gerçek bir patlama olasılığına sahip en iyi 100x değerli projeleri aboneleriyle paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak şimdi ayrıntılara bakıyoruz.

Hangi NFT coin projeleri?

Space Misfits, Enjin Blockchain teknolojisi ile inşa edilmiş ve oyunculara “Play to Earn” fırsatı veren bir 3D Çok Oyunculu Uzay oyunudur. Traderlara göre Space Misfits, blockchain kullanıcılarına heyecan verici ve şiddetli bir aksiyon uzay oyunu sunuyor. Oyuncular, yeni dünyaları keşfetmek, kıt kaynaklar için rekabet etmek, filolarını oluşturmak ve uzayda bir servet kazanmak için oyun içi para birimi BITS‘leri ve NFT’ler kazanabilir. Analist Phoebe L. diyor ki: “Ufuktaki en umut verici blockchain oyunlarından biri. Oyunla ilgili pazarlama ve bilgi eksikliği var, ancak bunun nedeni oyunun kendisine ne kadar çaba harcadıklarından kaynaklanıyor gibi görünüyor, bu alfa test aşamasında buna saygı duymamak zor.”

NFTrade (NFTD)

Listede bir sonraki NFTrade. NFTrade, dünyanın ilk cross-chain ve blokchainden bağımsız NFT platformudur. NFTrade, %288’lik bir yatırım getirisine sahip olan token NFTD için başarılı bir token satış etkinliğini tamamladı. Şu an itibariyle NFTrade, Rarible‘dan sonra 7. en büyük NFT pazarıdır. NFTrade ayrıca Avalanche blockchaininde en aktif olarak kullanılan 4. dApp’tir. Ayrıca proje, herkesin erken aşamadaki NFT coin projelerine erişmesine izin vermek için NFTLaunchpad’i başlatıyor.

Bloktopya (BLOK)

Bloktopia, Polygon Network‘ün üzerine inşa edilmiş tokenize ve merkezi olmayan bir metaverse’dir ve kriptonun evi olarak ayarlanmıştır. Kendisini 21 milyon Bitcoin‘i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir Gökdelen olarak tanımlıyor. Bloktopia’yı her biri 1 milyon Bitcoin arzını temsil eden 21 katlı bir alışveriş merkezi olarak düşünebilirsiniz. Perakende yerine, her katta farklı projeleri, borsaları, etkileyicileri veya kapsamlı bir müşteri deneyimi sunan kripto markalarını temsil eden mağazalar bulunur. Böylece Bloktopyalılar kripto bilgilerine ve çeşitli içeriğe tek bir yerden erişebilir.

BLOCK, sahiplerinin gayrimenkul satın almasına veya kiralamasına izin veren Bloktopia’nın yerel tokenidir. Kripto yorumcularına göre, Bloktopia IDO’sunu Seedify, RedKit, Oxfull ve TrustPad’de başlatıyor. BLOK tokenlerinin 0,0025 USD fiyatındaki ilk halka açık satış etkinliği 5-6 Ekim’de başlayacak.

Listedeki son NFT coin Dreams Guest (DREAMS)

Listede sonuncu olan Dream Guest, NFT’ler tarafından temsil edilen blockchain teknolojisiyle desteklenen merkezi olmayan bir oyna-kazan RPG ve PVE oyunudur. DREAMS, bu oyunun yerel simgesidir. DREAM ile kullanıcılar tokenleri yükseltme satın almak, eşyalar oluşturmak ve turnuvalara katılmak için harcayabilir. Altcoin Buzz’a göre TestNet ve beta erişimi 2022’de kullanıma sunulacak ve oyunun 1. Sezonu da aynı yıl başlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analistten Uçuk Tahmin: Bu 4 NFT Coin’i 100x Yapabilir!

Yorumlar kapalı.