Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ekim’de Muazzam Artabilir!

watch 5 coins 1
watch 5 coins 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Daily’ye göre Ekim 2021’de çıldıracak en iyi 5 Altcoin Kriptokoin.com’un radarında. Popüler kripto kanalı Altcoin Daily, Ekim 2021’de muazzam bir büyüme yaşamaya hazırlanan ilk 5 altcoini paylaşıyor.

Altcoin Daily’nin favori altcoinleri

Listede birinci sırada popüler ve sağlam bir kripto olan Chainlink (LINK) var. Kripto kanalına göre, bu altcoin bir çıkışa hazırlanıyor. Altcoin Daily’e göre:

Chainlink, yaptığı işte öncü ve çok iyi. Chainlink benzeri başka hiçbir Oracle kriptosu bunu Chainlink kadar büyük yapmıyor… LINK bir çıkışa hazırlanıyor gibi görünüyor. Yani Chainlink, evet, bir boğa döngüsünde olduğumuz sürece ben de boğayım.

Polkadot (DOT), Altcoin Daily’nin radarına giren ikinci kripto para. DOT’un patlayıcı altcoin Solana‘nın ayak izlerini takip edeceğine kuvvetle inanılıyor. Altcoin Daily analisti diyor ki:

“DOT’tan büyük bir Solana havası alıyorum. Birkaç kez daha reddedildi ama bence yörünge, haftalık mum kapanışı, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesiyle ilişkisi ve tüm bu koşuyu gerçekten pompalamadığı gerçeği,  gibi sebeplerden dolayı önümüzdeki birkaç hafta içinde umarım SOL gibi parlayabilir.”

Elrond (EGLD) listede bir sonraki sırada. Trader, Elrond’un kısa süre önce 50 günlük MA’nın 200 günlük MA’nın üzerine çıktığı bir yükseliş sinyali olan bir altın haç bastığını vurguluyor. Ayrıca, altın haçlar sırasında son iki kez, EGLD’nin sonraki 62 gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığına dikkat çekiyor. Bu nedenle, EGLD’nin 18 Ekim’de 2.000 dolar ve 2.500 dolar civarında olacağına inanıyor.

Son iki kripto AVAX ve MINA

Listede dördüncü sırada Avalance (AVAX) var çünkü bu kripto para ağ içi popülerlik ve fiyat hareketi kazanıyor ve tonlarca kullanıcı çekiyor.

Sonuncusu Mina Protokolü (MINA). Mina, gerçek dünya ile kripto arasında bir ağ geçidi oluşturan hafif, sabit boyutlu bir Blockchaine sahip ilk kripto para birimi. Altcoin Daily, şu an itibariyle, kripto paranın staking mekaniği nedeniyle MINA sahiplerinin satış yapmak için çok az nedeni olabileceğini söylüyor. Şöyle diyor Daily:

Yakın zamanda çok fazla satış olacağını düşünmüyorum çünkü stake etme yöntemi, stake edenler için en yüksek ödüller ilk sekiz ayda veya bir yılda gerçekleşti. Yani her zaman kar elde etmedikçe satmak için gerçekten bir neden yok ama bence birçok insan bu bahis ödüllerini istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist: Bu 5 Altcoin, Ekim’de Muazzam Artabilir!

Yorumlar kapalı.