Reklamı kapat

Analist, Binance’deki Bu 5 Altcoin İçin Güçlü Hareketler Bekliyor!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
0 görüntülenme

Bitcoin (BTC), aynı destek bölgesi boyunca işlem görmeye devam ediyor. Bu yüzden, kripto piyasaları geçtiğimiz hafta sonu boyunca yoğun bir şekilde konsolide oldu. Piyasalar zar zor hareket etti ve endeksler düşmeye devam ettikçe güçlü tükenme işaretleri verdi. Dolayısıyla volatilite döneminin yoğun bir şekilde uzadığı böyle bir senaryoda, önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük bir hareketler olası. Kripto analisti Sahana Vibhute’ye göre, piyasa hissiyatında hafif bir değişiklikle, bazı büyük altcoin projelerinin büyük bir boğa ivmesiyle yükselmesi mümkün.

Listedeki ilk altcoin Chainlink (LINK)

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere LINK, Eylül ayının başından bu yana önemli bir güç gösteriyor. Bu doğrultuda, küçük bir sıçramadan sonra yakında sağlam bir yükselişe başlaması mümkün. Ancak, mevcut fiyat hareketi göz önüne alındığında, LINK’in bir miktar güç kazanması gerekiyor. Hacim düştüğü için, fiyatın hafif bir geri çekilmeye tanık olması muhtemel. Ayrıca, 7,65 doların üzerinde kalmayı başarırsa, devasa bir yükselişin fiyatı 10 dolara yaklaştırması olası.

Analistin ikinci seçimi Terra Classic (LUNC)

LUNC geçen hafta sonu boyunca uzun süre sıçradı. Bu hamlesiyle kritik direnci 0,0036 dolardan geri almaya çalıştı. Ancak, 0,0032 doların üzerinde işlem yapmayı başardığı için önemli bir güç sergiledi. Fiyat düşmeden direnç bölgesinde kalmayı başarırsa, kayda değer bir boğa çıkış yolunu bulması mümkün. Aksi takdirde LUNC, muhtemelen daha uzun bir süre 0,0003 dolar civarında işlem görmeye devam edecek. Daha parlak tarafta, 0,0036 doların üzerindeki bir kırılmanın, 0,0045 doların üzerinde önemli bir yükselişin yolunu açması olası.

Üçünü sırdaki altcoin Litecoin (LTC)

Devasa bir rallinin ardından LTC, şu anda yoğun bir şekilde konsolide oluyor. Bu doğrultuda, alt kritik bölgeye doğru düşüyor. Bununla birlikte, kayda değer bir geri çekilmeye rağmen, fiyatların daha düşük kritik seviyeleri 43 ile 46 dolar arasında tutması gerekiyor. Fiyat bu seviyelerde HODL ise, 3 haneli bir seviyeye doğru kayda değer bir yükseliş, ancak temel bölgeleri 81 dolardan test edip temizledikten sonra yakın olabilir.

Polygon (MATIC) listede dördüncü sırada

Düşen bir ay sonuna rağmen, MATIC, temel alanı 0,72 dolar civarında geri aldı. Daha sonra 0,75 doların üzerinde sağlam bir şekilde devam etti. Bu yüzden altcoin, keskin bir güç gösteriyor. Varlıklar genellikle 0,72 dolar seviyelerini aştıklarından oldukça değişken hale gelir. Dolayısıyla 0,65 dolar seviyelerine yeniden test etme olasılığını da taşır. 0,75 doların üzerinde tutunmayı başarırsa, MATIC’in çok yakında 0,80 doların üzerine çıkması mümkün.

Son altcoin Avalanche (AVAX)

AVAX, önümüzdeki günlerde %10’luk bir düşüşe daha hazır görünüyor. Bu yüzden, yukarıdaki tüm altcoin’lere kıyasla bir kontrast rallisi sergiliyor. Ayrıca AVAX, 16 dolara veya hatta bu seviyelerin altına çekebilecek hacim ve oynaklığın gerisinde kalıyor. Fiyat bu seviyelerde kalırsa, bir yükselişin fiyatı 18 dolara yaklaştırması mümkün. Buna karşılık, bir başarısızlığın, fiyatın başlangıçta 15,75 dolara ve daha sonra 14 dolara düşmesine neden olması olası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Tarihsel Olarak Bitcoin Ekim’de Nasıl Performans Gösteriyor?  Lider kripto Bitcoin (BTC), tarihsel olarak kırmızı olan Eylül’ü geride bıraktı. Şimdi merak edilen Ekim ayının Bitcoin’e ne getireceği. BTC, önceki ayı piyasaları arasında Ekim ayında kötü performans gösterdi. Bu, önümüzde BTC için daha fazla sorun olduğu...
Vural Erkan 2 ay önce