Binance ve Coinbase’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru!

Binance ve Coinbase'den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru!
Binance ve Coinbase'den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İki büyük kripto para borsasından 5 altcoin projesini ilgilendiren önemli açıklamalar geldi. Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, son zamanların popüler yapay zeka coin’lerinden birisi olan SingularityNET (AGIX) için yeni bir işlem paritesi ekleyeceğini duyurdu. Bir diğer kripto borsası Coinbase ise 4 altcoin’in bir süreliğine unstake edilmeyeceğini belirtti.

Binace yeni bir TRY işlem paritesi ekliyor

Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere, kripto paralar konusunda Türk yatırımcılar dünya çapında önemli bir konuma sahip. Bu durumu dikkate alan kripto borsaları da Türk Lirası cinsinden işlem pariteleri ekleyerek, yatırımcılara cazip seçenekler sunuyor. Son olarak buna dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance de yeni bir altcoin/TRY paritesiyle devam etti. Binance’ın Türkiye şubesi Binance TR, Türk Lirası işlem paritelerine yeni bir ilave yaparak, popüler yapay zeka coin’i SingularityNET (AGIX)’in TRY işlem paritesinin listeleneceğini duyurdu. Binance TR’nin Twitter’dan yaptığı resmi açıklamaya göre platform, listelemeyi bugün (24 Mart 2023) TSİ 1:00’de hayata geçirecek.

Coinbase 4 altcoin için belirli bir süre unstake’i askıya aldı

Hatırlayacağınız üzere, kripto para borsası Coinbase, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) benzer ürünler üzerindeki son düzenleyici baskısına yanıt olarak staking hizmetinin şartlarını ve koşullarını güncellemişti. Daha sonra borsa, staking hizmeti sunulan Cardano (ADA), Cosmos (ATOM), Solana (SOL) ve Tezos (XTZ)’ye yönelik bir karar almıştı. Bu kapsamda Coinbase kullanıcıları, diğer işlemlerden önce SOL, ATOM, ADA ve XTZ’yi stake durumundan çıkarmaları gerekiyordu.

Şimdi de Coinbase, bu altcoin projeleri için yeni bir gelişmeyi duyurdu. Bu kapsamda, Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) için staking hizmetlerinde planlanan güncelleme hakkında bilgi paylaşımı yaptı. Buna göre, müşteriler bu altcoin’lerdeki bakiyelerinin 24 Mart ile 28 Mart arasında “Kazanç bakiyesine” taşındığını görecekler. Açıklamaya göre, bu bakiye, yatırılan fonları temsil ediyor ve müşteriler 29 Mart’ta güncelleme tamamlanana kadar geçici olarak bu varlıkları unstake edemeyecek. Ayrıca, müşterilerin ilave fon yatırmaları da mümkün olmayacak. Bununla birlikte, bu süre zarfında, staker olan müşteriler ödül kazanmaya devam edecek. Kazanılan ödüller ise, 29 Mart’ta güncelleme sona erdikten sonra kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca, kullanıcıların ilave fon yatırmaları için getirilen sınırlama da kaldırılacak. Dolayısıyla kullanıcılar, fonlarına ekleme yapabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance ve Coinbase’den Bu 5 Altcoin İçin Kritik Duyuru!