Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika: Haberle Fırladılar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
1.961 görüntülenme
Bu 5 Altcoin İçin Son Dakika: Haberle Fırladılar!

Genel kripto para piyasası toparlanma yaşarken kısa süre önce, özellikle beş altcoin, önemli duyurular sonrası sıçrama yaşadı. İşte detaylar…

Alchemy Pay, yeni işbirliğini duyurdu: Altcoin sıçradı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ödeme hizmeti sağlayıcısı Alchemy Pay, Mouette Securities’in ana şirketi ZD Group ile iş birliğine vardığını sosyal platformunda duyurdu. Bu stratejik işbirliği çerçevesi kapsamında ZD Group, Alchemy Pay’e yatırım sağlar ve Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) ve Sigorta Otoritesi (IA) tarafından yetkilendirilmiş dört finansal lisansı paylaşır.

Ayrıca ZD Group, Menkul Kıymetler Düzenleme Komisyonu tarafından verilen Hong Kong Type 1, Type 4 ve Type 9 finansal hizmet lisanslarını Alchemy Pay ile paylaştı. İşbirliği, kaynak paylaşımını kolaylaştırmayı ve iki varlık arasındaki ticari bağları güçlendirmeyi amaçlıyor. Yazım sırasında Alchemy Pay (ACH), yüzde 22’lik bir yükseliş ile 0.23 dolardan 0.32 dolara kadar yükselmiş halde.

Flow tabanlı oyunun beta sürümü başlatıldı

Web3 oyun stüdyosu Bloxmith, Flow tabanlı 1v1 takım savaşı oyunu Raiders Rumble’ın beta sürümünün artık Google Play ve Apple App Store’dan indirilebileceğini duyurdu. Oyuncuların oyuna katılmak için cüzdanlara veya NFT’lere ihtiyaç duymadıkları ve Raiders Rumble günlük yarışmasına katılanların ilk yüzde 50’sinin oyun içi öğeler veya RUMB kazanabileceği bildiriliyor. Ayrıca Raiders Rumble, 23-31 Mart tarihleri arasında Flow sponsorluğunda üç bonus turnuvaya ev sahipliği yapacak. Oyuncular, toplam 120.000 dolar değerindeki ödül havuzuyla FLOW kazanma şansına sahip olacaklar. Gelişme ile birlikte FLOW değeri yüzde 8 oranında arttı.

Celer’in cBridge’i BZZ için destek ekliyor: İki altcoin de yükseldi

Raporlar, Celer Network tarafından başlatılan zincirler arası (cross-chain ödeme ağı cBridge’in merkezi olmayan depolama ağı Swarm Token’ı (BZZ) desteklediğini açıkladığını bildirdi. Kullanıcılar artık Ethereum ve BNB Chain arasında Swarm Token (BZZ) için merkezi olmayan depolama ve saklama hizmetleri gerçekleştirmek için cBridge’i kullanabilir. Gelişmenin ardından CELR fiyatı yüzde 9.7, BZZ fiyatı ise yüzde 9.6 oranında değer kazandı.

Aztec Network köprü projesini kapatıyor

Diğer yandan ZK Rollup tabanlı bir gizlilik ve genişleme çözümü olan Aztec Network, DeFi gizlilik köprüsü projesi Aztec Connect’i kademeli olarak kapatacağını duyurdu. Aztec ekibi, 1 yıl sonra Aztec Connect sözleşmesinden tamamen vazgeçmeyi bekliyor ve tüm “rollup” işlevleri duracak. Aztec ekibi ayrıca, genişletilmiş yükseltmeler ve yeni bir güvenlik SDK’sı dahil olmak üzere tüm Aztec Connect protokolünün tamamen açık kaynaklı olduğunu belirtti.

Sinverse (SIN) oyunu piyasaya girdi

Son olarak SinVerse (SIN), web3 ve metaverse alanında bir oyununu piyasaya sürdü. CTO’su Constantine Ene’nin duyurusuna göre, ürünü SinVerse (SIN), Web3 metaverse segmentindeki ilk “R-rated” oyundur. Yerel coin SIN ve tokenize arazi arazileri tarafından desteklenen çeşitli oyun ürünlerinin bir kombinasyonudur. Mafya temalı bir olay örgüsüne sahip bir MMORPG olan SinVerse (SIN), GTA ve SinCity’nin estetiğini küresel kripto para birimi topluluğuna tanıtıyor. Yazım sırasında SIN, yüzde 8.6 oranında değer kazanmış halde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Binance Bu 9 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var! Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yakın zamanda 9 altcoin için duyurular yaptı. İşte borsanın duyurularına dair detaylar… Binance, likidite havuzlarına yeni çiftler ekliyor Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere en büyük...
Aslı Dinçer 2 hafta önce