Açıklandı: Bu 5 Altcoin, Mart Ayının Yıldızı Olabilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
4.428 görüntülenme
Açıklandı: Bu 5 Altcoin, Mart Ayının Yıldızı Olabilir!

Mart ayında kripto para piyasasında dikkatli bir iyimserlik duygusuyla yaklaşırken, bu 5 altcoin dikkat çekmektedir.

Mart ayında parlayabilecek 5 altcoin

SingularityNET (AGIX)

Metin tabanlı yapay zeka platformu ChatGPT sayesinde yapay zeka (AI) teknolojisinin yenilenen popülaritesinin dalgasını sürdüren SingularityNET (AGIX), yıl başından bu yana ilerleme kaydetti ve beta testinin başlatılması gibi diğer olumlu faktörlerle daha da genişledi. projenin Cardano staking portalının Mart ayında olması bekleniyor.

Mevcut durumda, AGIX şu anda 0,41 dolardan işlem görüyor, bu da günlük %1,62 ve hafta genelinde %2,04’lük mütevazı bir artışı, ancak önceki 30 güne göre %131,11’lik önemli bir artışı ve daha da etkileyici bir yılı temsil ediyor.

Cardano (ADA)

Bu arada Cardano (ADA), ekibinin ağ geliştirme konusundaki sürekli çabalarıyla öne çıktı ve en son GitHub’daki haftalık geliştirme etkinliği açısından tüm kripto projeleri arasında en üst sıraya yerleşti ve 26 Şubat’a kadar olan haftada 541 giriş kaydediyor.

Bununla birlikte Cardano %7,24 kaybetmesine ek olarak günlükte %0,26 ve haftalık listelerde 9,45 gibi küçük bir kayıp kaydediyordu, ancak yine de yılbaşından bugüne (YTD) %25,51’lik kazançlarını elinde tutuyor.

Optimism (OP)

Optimism (OP), Coinbase’in Optimism tabanlı teknolojiyi kullanarak Ethereum (ETH) için kendi Layer 2 ağını başlattığı haberinden yararlananlardan biri oldu.

Gerçekten de kripto para borsasının Katman 2 yan zincirini geliştirmek için Optimism’in açık kaynak yığınını kullanması sayesinde OP, yılın başından bu yana %217,52 arttı. Kriptokoin.com verilerine göre günde %1,67 hafta boyunca %13,39 ve bir ayda %28,86 artışla şu anda 2,91 dolardan işlem görüyor.

Ankr (ANKR)

Yakın zamanda teknoloji devleri Microsoft ve Tencent ile daha fazla blok zinciri geliştirmeyi ve benimsemeyi desteklemek amacıyla bir anlaşma yaptığını duyurduğu Ankr (ANKR) için şimdiye kadarki yıl başarıdan başka bir şey değildi.

Açıklandı: Bu 5 Altcoin, Mart Ayının Yıldızı Olabilir!

Fiyatına gelince, şu anda günlük %0,66’lık mütevazı bir düşüş yazıyor. Ancak hafta boyunca %35,32, ay boyunca %55,58 ve 0,04 dolardan işlem gördüğü için %182,18 artış dahil olmak üzere diğer dönemlerdeki büyümesi önemlidir.

Stacks (STX)

Merkezi olmayan uygulamaları (dApps) ve akıllı sözleşmeleri Bitcoin’e (BTC) getirmek ve dApp’lerin normal uygulamalardan daha fazla işlem gerçekleştirmesine izin vermek, NFT sektörü, resimler, video oyunları ve diğer içeriklerle doldurduğundan, Stacks (STX) son zamanlarda Bitcoin Ordinal’dan bir destek aldı.

Açıklandı: Bu 5 Altcoin, Mart Ayının Yıldızı Olabilir!

STX, önceki 24 saatte %25, son yedi günde %55,16 ve ay boyunca %209,14 büyüme kaydederek 0,92 dolardan işlem görüyor ve 1 Ocak’tan bu yana %333,65 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Altcoin, Hack Saldırısıyla Çöktü: İşte Bilançosu!
Bu Altcoin, Hack Saldırısıyla Çöktü: İşte Bilançosu! Bu altcoin, hack saldırı ile likidite havuzundan 700.000 dolarlık fonun çekilmesine yol açtığını ve tokeninin değerinin düştüğünü iddia ediyor. Bu altcoin saldırıya uğradı BNB Chain DeFi protokolü LaunchZone’dan 700.000 dolar değerinde fon çekildi ve proje, bir saldırganın...
Emre Borsan 4 hafta önce