Şubat Tahminleri: Bu 5 Altcoin Muhteşem Yükselebilir!

7.410 görüntülenme
Şubat Tahminleri: Bu 5 Altcoin Muhteşem Yükselebilir!

2023’ün ikinci ayına girerken, birçok altcoin projesinin fiyatı yükseliş yaşamaya devam ediyor. Özellikle, oldukça kötü geçen 2022 yılının ardından 2023’e olumlu bir şekilde başlanması yatırımcıları umutlandırdı. Bazılarına göre çeşitli altcoin’ler, Şubat ayında potansiyel olarak değerlerini artırma yolunda önemli ilerleme kaydediyor. İşte analist Ana Nicenko’ya göre önümüzdeki ay izlenmesi gereken beş altcoin…

Listedeki ilk altcoin: Aptos (APT)

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Aptos, son haftalarda oldukça dikkat çekmeye başladı. APT, 2023’ün başından bu yana yüzde 400’den fazla bir artış sergiledi. Bu nedenle birçok kişinin izleme listesine girdi. Proje, uygulama geliştirme için Move programlama dili ve Move VM’den yararlanan yeni bağımsız Proof-of-Stake (PoS) Layer 1 ağıdır.

Haftaya Bu 14 Gelişme, Kripto Para Fiyatlarını Etkileyecek!

PancakeSwap (CAKE) gibi kripto projelerinin desteği sayesinde Aptos, birden fazla zaman çizelgesinde etkileyici kazançlar kaydediyor. Altocin, 7 günde yüzde 33.7, 14 günde yüzde 124, 30 günde ise yüzde 425 oranında değer kazandı ve yazım sırasında 17.85 dolardan el değiştiriyor.

Gala (GALA), izleme listesinde bulunmalı

İkinci olarak Gala (GALA), yenilenen kripto iyimserliği dalgasının üzerinde de ilerliyor, fiyat artışları, kullanıcılar her alışveriş yaptığında devreye alınan GALA token yakım mekanizmasının tanıtılması gibi sürekli ağ büyümesi ve gelişmesiyle destekleniyor.  Şu anda son 7 günde yüzde 15, son 14 günde yüzde 14 ve son 30 günde yüzde 239 oranında değer kazanmış halde. Yazım sırasında 0.055 dolardan el değiştiriyor.

DappRadar: 2023 Bu Altcoinler İçin Büyüme Yılı Olacak!

Threshold (T) da en çok kazanan altcoin projelerinden oldu

Threshold (T) günlük grafiklerinde biraz geride olabilir, ancak önceki 7 günde yüzde 82 ve ay boyunca yüzde 188 değer kazandı. Yani haftalık ilerlemeleri açısından en çok kazananlardan olmaya devam ediyor. Coinbase kripto borsasında listelendiğine dair haberlerin de yardımıyla aylık kazançlar açısından üçüncü sırada yer alıyor. Web3 topluluğuna tamamen merkezi olmayan bir şekilde kriptografi çözümleri sunmayı ve kripto para birimleri için daha fazla fayda sağlamayı amaçlayan projenin T tokenı, 0.043 dolardan el değiştiriyor.

Bazı uzmanlar Solana (SOL) için umutlu

Bu arada Solana (SOL), mobil cihazlardaki kripto uygulamaları için özel olarak oluşturulmuş ve piyasaya sürüldüğünde yalnızca platformun Saga telefonunda erişilebilecek olan yerel dApp mağazasının ayrıntılarını açıkladı. SOL, şu anda 24.18 dolardan el değiştiriyor. coin, son 30 günde yüzde 144 oranında değer kazanmış durumda.

PwC'den Rapor Bu Altcoinler Devrim Yapabilir

Listedeki son kripto: Polygon (MATIC)

Son olarak, Polygon (MATIC) ekosisteminin, Ekim ayında yükseltilmiş Polygon zkEVM için son test ağını tamamlayarak geçen yıl Temmuz ayında duyurulan bir yükseltmeye hazırlanırken birden fazla ortaklığı ve lansmanı var. Olumlu gelişmeler, MATIC’in haftalık grafiğinde yüzde 13.04 ve ay genelinde yüzde 48.60 büyümesine yardımcı oldu. Kripto alanında ve daha geniş makroekonomik manzarada sürekli olarak ortaya çıkan ve kripto para birimlerinin fiyatını her iki şekilde etkileyen olaylara rağmen, yukarıda bahsedilen altcoinler Şubat 2023’te göz kulak olmaya değer.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Finbold

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Hafta Bu 50 Altcoin İçin Çok Kritik: İşte Olacaklar!
Bu Hafta Bu 50 Altcoin İçin Çok Kritik: İşte Olacaklar! Yeni bir haftaya girerken, çeşitli altcoin projeleri için önemli gelişmeler dikkat çekiyor. İşte bu haftanın önemli gelişmeleri… Bu hafta, bu altcoin projeleri için önemli Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Aslı Dinçer 2 ay önce