XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bu 5 Altcoin’e Dikkat: Hafta İçinde Büyük Kaybettiler!

Hakan Karaca
Hakan Karaca 2 ay önce
0 görüntülenme
Bu 5 Altcoin'e Dikkat: Hafta İçinde Büyük Kaybettiler!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC), altı hafta içinde dördüncü haftalık artış hedefinde. Toplam Bitcoin ve altcoin piyasasının değeri, art arda altıncı haftalık yükselişi izliyor. Genel piyasalardaki yükseliş ivmesine rağmen geride kalan haftada en fazla değer kaybeden altcoin projeleri mercek altında. En çok kaybettiren kripto para birimleri hangileri? İşte geride kalan haftada en çok kaybettiren altcoin projeleri…

Listedeki ilk altcoin: ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE), 15 Haziran’da en düşük seviyeye ulaştığından beri artıyor. Yaşanan bu yukarı doğru hareket, yükselen paralel bir kanalın içinde yer almıştır. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir. Bunun birlikte yaşanan hareketler, nihai bir kırılmanın muhtemel olacağı anlamına gelir. Ayrıca, APE hala bu kanalın üst kısmındadır ve sonuç olarak bir kopuş olasılığına izin vermektedir. NFT altcoin projesinin kanalın ortasından mı yoksa direnç çizgisinden mi koptuğu muhtemelen gelecekteki eğilimin yönünü belirleyecektir. Bu altcoin için en yakın yatay direnç alanı 9.10 dolar seviyelerindedir.

altcoin

WAVES

WAVES 15 Haziran’dan bu yana artıyor. Ancak, 22 Haziran’da en yüksek seviyesine ulaştı ve o zamandan beri konsolide oluyor. Tüm hareket, nötr bir desen olarak kabul edilen simetrik bir üçgenin içinde bulunur. Sonuç olarak, hem bir arıza hem de bir kırılma mümkün olmaya devam etmektedir.

Kusama (KSM)

KSM, 13 Haziran’dan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. 13 Temmuz’da daha yüksek bir düşük seviyeyi yarattı ve daha sonra artış hızını hızlandırdı. 18 Temmuz’da KSM, 59 dolarlık alandan çıktı ve daha sonra destek olarak doğruladı (yeşil simgeler). KSM artmaya devam ederse, bir sonraki en yakın direnç alanı 83 dolar olacaktır.

altcoin

Helium (HNT)

HNT, 10 Haziran’dan bu yana azalan bir kama içine düşüyor. Azalan kama boğasal bir model olarak kabul edilir, bu da ondan bir kopuşun en olası senaryo olacağı anlamına gelir. HNT hızla modelin sonuna yaklaşıyor. Bir kırılma meydana gelirse, bir sonraki en yakın direnç alanı 10.85 dolarda olacaktır. Bu, tüm aşağı doğru hareketi ölçerken 0.618 Fibonacci geri çekilme direnci seviyesidir.

altcoin

Listedeki son altcoin: Synthetix Network (SNX)

13 Temmuz’da SNX, Nisan ayının başından beri yürürlükte olan azalan bir direniş çizgisinden çıktı. Kısa bir süre sonra, daha önce direnç olarak hareket eden 3.60 dolarlık yatay alanı geri kazandı. Yukarı yönlü hareket devam ederse en yakın direnç alanı 5,57 dolar seviyesinde olacak. Bu, 0.618 Fibonacci geri çekilme direnci seviyesidir.

altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ethereum Merge Hakkında Bilinen 5 Büyük Yanlış!
Ethereum Merge Hakkında Bilinen 5 Büyük Yanlış! Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ethereum (ETH) tarihindeki en önemli yükseltme hiç şüphesiz Merge. Peki Merge hakkında ne kadar doğru bilgiye sahibiz? İşte Ethereum Merge ile ilgili öne çıkan beş yanlış bilgi. Yanlış 1: Ethereum gas ücretleri...
Hakan Karaca 2 ay önce