Araştırmacı: Bu 5 Altcoin, Sonraki 100x’lik Değerli Taşlar Olabilir!

Araştırmacı: Bu 5 Altcoin, Sonraki 100x'lik Değerli Taşlar Olabilir!
Araştırmacı: Bu 5 Altcoin, Sonraki 100x'lik Değerli Taşlar Olabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğalar, kripto piyasasını toparlamak için son derece sıkı çalışıyor. Bu arada Bitcoin fiyatı 20,000 dolara yakın bir seviyede işlem görüyor. Lider kripto para birimi, 18,200 dolar civarındaki en düşük seviyelere geri döndükten sonra yükseldi. Bu sırada bir kripto araştırmacısı, piyasa yükselişinde büyük potansiyel taşıyan 5 altcoin paylaştı. Ona göre bu altcoin’ler, BTC fiyatı istikrara kavuştuğu için büyük yükselişler yapacak. Peki sonraki boğa döngüsünde 100x’lik değerli taş olma potansiyeline sahip altcoin’ler hangileri?

“Bu 5 altcoin sonraki döngüde patlama yapacak”

Kripto araştırmacısına göre 5 kripto para birimi son derece dikkate değer. Ona göre bunlar, sonraki boğa döngüsünün en çok yükselen varlıkları olacak. Kriptokoin.com olarak, araştırmacının paylaştığı bu 5 altcoin projesini sizin için derledik.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin fiyatı, bir süredir bir milyar doların üzerinde olan işlem hacmiyle 276 doların üzerine çıktı. Altcoin, ilk 5 kripto varlığı içinde sağlam bir yer elde etti. Ayrıca, son dönemdeki yükseliş momentumu alanda duyuldukça daha da büyüdü. Şimdi araştırmacı, BNB için başlangıçta 300 doların üzerine hedef koyuyor. Bu seviyenin ardından 330 dolar ve 400 doların mümkün olduğunu ifade ediyor. Ona göre, BNB fiyatı 400 doların üzerine çıkabilirse, yıllık ticareti 500 dolardan kapatacak.

Terra Classic (LUNC)

Terra Classic, ilk yüksek seviyelerinden 0,000544 dolara düştüğünden beri kayda değer bir parabolik toparlanma geçirdi. Ayılar fiyatı yine 0,0002 doların altına çekse de, boğalar hızla fiyata müdahale etti. Böylece, LUNC fiyatını 0,0003 doların üzerine çıkardılar. Araştırmacıya göre, boğalar şu anda biraz bitkin görünüyor. Ancak, piyasa hissiyatında bir rahatlama, ileride önemli bir yükselişe yol açma potansiyeli taşıyor.

TerraClassicUSD (USTC)

TerraClassicUSD, Mayıs ayında 1 dolardan %95’ten fazla düştü. Ancak şimdi, sağlam bir yükseliş trendini canlandırmak amacıyla büyük girişimler yapıyor. Stablecoin, son 24 saatte %2’lik bir düşüş yaşadı. Ancak, son 7 gün içinde %63’ten fazla muhteşem bir yükselişe de tanık oldu. Şimdi araştırmacı, platform yeterince satın alma baskısı gördüğünü ve stablecoin’in en kısa sürede sabit değerini (1 dolar) geri kazanması bekliyor.

Polygon (MATIC)

Polygon fiyatı, varlık en düşük seviyelerinden 0,34 dolar civarında toparlandığından beri yükselişte. Şu anda MATIC fiyatı, bu dip seviyesinden %158’den fazla değer kazandı. Böylece, en son elde edilen seviyelerin etrafında konsolide olarak 0,8 doların üzerine çıktı. Şu anda araştırmacı altcoin için kısa bir güç birikimi dönemi bekliyor. Bunun ardından fiyatın en erken sürede 0,9 dolara ulaşacağını öne sürüyor. Ona göre MATIC, 2022 yılının sonuna kadar 1 doların üzerinde işlem görecek.

Shiba Inu (SHIB)

Bir zamanlar çöktüğüne inanılan Shiba Inu, ayı piyasasından iyi bir şekilde kurtulmuş gibi duruyor. SHIB fiyatı, 0,00001 doların üzerinde kalmayı sürdürdü. Şimdi, aylık kapanıştan önce 0,00002 doları geri kazanmayı hedefleyerek gücünü ortaya koyuyor. Ancak altcoin, 0,00000955 dolardan 0,00001 doların üzerine çıktıktan sonra, boğalar şu anda tükenmiş gibi duruyor. Bununla birlikte araştırmacı, önümüzdeki günlerde ortaya çıkması muhtemel büyük bir yükseliş öngörüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Araştırmacı: Bu 5 Altcoin, Sonraki 100x’lik Değerli Taşlar Olabilir!