Bu 5 Altcoin Yeni Balinaların Hedefinde: Amansızca Biriktiriyorlar!

Bu 5 Altcoin Yeni Balinaların Hedefinde: Amansızca Biriktiriyorlar!
Bu 5 Altcoin Yeni Balinaların Hedefinde: Amansızca Biriktiriyorlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası Ethereum ETF onayının ardından ‘haberi al gerçekleşmeyi sat’ olayına tanık oluyor. Bununla birlikte, balinalar düşüşleri alım fırsatı olarak değerlendiriyor. Ethereum Blockchain’deki yeni balina cüzdanları LDO ve AAVE dahil 5 altcoin projesini istifliyor. Bu arada, Ethereum mucidi Vitalik Buterin, kilitli Starknet’e yatırımının meyvesini aldı. Buterin, 1,07 milyon dolar değerinde 845.205 STRK’nın kilidini açtı ve aldı.

Yeni Ethereum balinalarını radarında bu 5 altcoin var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto para piyasasında Ethereum ETF heyecanı dinmeye başladı. Bu önemli olayın ardından piyasa kırmızı bölgeye girdi. Bununla birlikte, balinalar hareket halinde ve düşüşleri fırsata çevirmeye çalışıyorlar. On-chain analitik platformu Lookonchain, yeni Ethereum balinalarının LDO, AAVE ve UNI gibi altcoin projelerini istiflediğini bildirdi. Bu bağlamda Lookonchain, şu hareketlere dikkat çekti:

  • ‘0x43cA’ 4 günlük bu balina Binance’ten 82.040 ENS (1,98 milyon dolar) çekti.
  • ‘0xBbDC’ 4 günlük bu balina Binance’ten 214.465 UNI (1,97 milyon dolar) çekti.
  • ‘0xCD0a’ 5 günlük balina kısa süre öne Binance’ten 19.771 AAVE (1,97 milyon dolar) çekti.
  • ‘0x2019’ 5 günlük balina kısa süre öne Binance’ten 19.991 AAVE (2 milyon dolar) çekti.
  • ‘0xBD07’ 5 günlük balina kısa süre öne Binance’ten 872.702 LDO (2,02 milyon dolar) çekti.
  • ‘0xe934’ 4 günlük balina kısa süre öne Binance’ten 602,324 LDO (1.4 milyon dolar) çekti.
  • ‘0xf07B’ 3 günlük balina kısa süre öne Binance’ten 914,961 LDO (2.12 milyon dolar) çekti.
  • ‘0x2A3C’ 2 saatlik balina Binance’ten 65,541 LINK (1.13 milyon dolar) çekti.

Ethereum mucidi 1 milyon dolarlık Starknet hibesi aldı!

Bugün Vitalik Buterin, Ethereum L2 ağı Starknet’in Locked Token Grant sözleşmesinden yaklaşık 1,07 milyon dolar değerinde 845.205 STRK’nın kilidini açtı ve aldı. Bu işlem, Buterin’in sadece Ethereum’un kurucu ortağı olarak değil, aynı zamanda Starknet’e erken ve kararlı bir yatırımcı olarak katılımının altını çiziyor. Ayrıca, Starknet için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Buterin’in erken yatırımı ve son token kilidinin açılması, Starknet’in Ethereum’un ölçeklenebilirliğini ve verimliliğini artırma yeteneklerine olan güvenini gösteriyor.

Bu tokenlerin Buterin’e stratejik olarak verilmesi, Blockchain topluluğundaki önemli katılımcıları ve düşünce liderlerini Starknet’in teknolojik çerçevesini ve benimsenmesini desteklemeye ve ilerletmeye teşvik etmek için daha geniş bir stratejiyi yansıtıyor. Bu katılım muhtemelen daha fazla yeniliği katalize edecek. Ayrıca, Starknet’in Ethereum ekosistemi içindeki büyüyen rolüne daha fazla dikkat çekecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 5 Altcoin Yeni Balinaların Hedefinde: Amansızca Biriktiriyorlar!