Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Cardano Tabanlı Altcoin Fırlayabilir!

Cardano 02
Cardano 02
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto kanalı Coin Bureau analistleri, Cardano (ADA)’daki patlamaya hazır güçlü temellere sahip en iyi 5 altcoin projesini 1.3 milyon Youtube abonesiyle paylaştı. Analistlere göre ADA’ya yatırım yaparak Cardano projelerinin kilometre taşından yararlanmanın yanı sıra, patlamak üzere olan Cardano ekosistemine katılmak da bir başka optimal seçenek olabilir…

5 Usta İsimden Cardano Tahminleri

Cardano ekosistemi yeni fırsatlar sunuyor

Mütevazı piyasa değerlerine sahip erken aşamadaki işletmelere yatırım yapmak, günümüzde büyük bir potansiyele sahiptir. Bu nedenle analistler:

Üç ay boyunca Cardano’nun ekosistemi 100’den fazla projeyi içerecek şekilde büyüdü. Bu nedenle, “DeFi to NFT” girişimleri bu büyüme eğilimini sürdürecek.

Yazının devamında, Cardano (ADA)’nun ev sahipliği yaptığı ve analistlerin erken aşamada yakalanması gerektiğini düşündüğü 5 altcoin projesini inceliyoruz.

Ünlü Milyoner, Bu Altcoin Piyasalarına Gözleri Çevirdi!

Cardano ekosisteminden Sundaeswap (SUNDAE)

SundaeSwap, Cardano Blockchain için oluşturulmuş merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Blockchain katılımcılarının likidite sağlamasına ve başkalarının yerel tokenları değiştirmesi için bir pazar oluşturmasına olanak tanır. Karşılığında, takasçılar küçük bir ücret öder ve likidite sağlayıcıları depozitolarından bir getiri elde eder. Analistler, Sundaeswap (SUNDAE)’ı detaylandırıyor:

Sundaeswap, Uniswap gibi bir AMM DEX’tir ve aynı zamanda Cardano’nun lider DEX’i ve yeni Cardano projeleri için ilk DEX teklifleri veya IDO’lar için bir merkez olmayı umuyor.

Bu 3 Unutulmuş Altcoin, Top 10 Blockchain'e Liderlik Ediyor!

Bir stablecoin protokolü: Ardana (DANA)

Ardana, Cardano üzerine inşa edilmiş, varlık destekli bir stablecoin protokolü ve merkezi olmayan değişim istikrarlı likidite havuzudur. Stablecoin, Blockchain üzerindeki Cardano (ADA) yerel token’leri ile aşırı teminatlandırılmıştır ve merkezi olmayan değişim, stablecoin’ler arasında yüksek sermaye verimli ticarete izin verir. Coin Bureau analistlerinin aktardığı üzere, Ardana Cardano’nun MakerDAO’su olacak, yani ADA’yı teminat olarak kullanarak sUSD adında bir ABD doları stable basmayı mümkün kılacak.

Bu arada, Ardana ekibinin Apple, Microsoft, Barclays, The Central Bank of Jordan, Jane Street, Mina Protocol, Cardano, the Plutus Pioneers Program ve Emurgo Academy gibi saygın şirketlerin ve Blockchain projelerinin teknik yeteneklerinden oluşması dikkat çekicidir.

Balinalar Stokluyor: Ripple ve ETH'de Yüzmilyonlar Harekete Geçti!

Meld (MELD)

MELD, akıllı sözleşmeler kullanılarak Cardano Blockchain üzerine kurulmuş ve MELD token’i tarafından yönetilen, merkezi olmayan ve güvenilir bir borç verme protokolüdür. Analistler MELD için şunları söylüyor:

Basitçe söylemek gerekirse, herkesin kripto paralarını anında nakit kredi almak için kullanmasına izin veren ve aynı zamanda yatırımcıların daha iyi getiri elde etmek için fiat yatırımlarından yararlanmalarına izin veren bir DeFi projesidir. Ayrıca MELD, kripto yatırımlarına karşı bir kredi limiti açmak için de kullanılabilen MELD banka kartları da dahil olmak üzere bir dizi ürün sunuyor.

Analistler ayrıca Meld’in Ethereum’daki Aave ile karşılaştırılabilir bir DeFi protokolü olduğunu vurguluyor, bu da Cardano’da token’leri ödünç vermeyi ve ödünç almayı mümkün kıldığı anlamına geliyor.

Bu 4 DeFi Altcoin projesi, Yüzde 200 Yapabilir!

Drunken Dragon Games (FT)

Drunken Dragon Games, Ethereum (ETH)’daki Axie Infinity’ye benzeyen Cardano’da bir NFT oyunudur. Pixel Tiles, Cardano Blockchain’de yaşayan tahsil edilebilir ve NFT’lerdir. Oyuncuların destansı görevlere gönderecekleri maceracıları ve Inn & Tavern’lerini dekore etmek ve genişletmek için kullanacakları mobilyaları temsil ediyorlar. Analistler proje için şunları söylüyor:

Önceki destekçilerimizi ödüllendirmek için özel olarak yapılmış 10.000 benzersiz görünümlü maceracı. Ek dengeli avantajlarla birlikte Pixel Tile Adventurers ile aynı işlevselliğe sahip olacaklar.

Cardano Fiyat Keşif Moduna Giriyor! “Bu Seviyeler Geliyor”

Empowa (EMP)

Diğerlerinden farkı olmadan son sırada değineceğimiz Empowa, kendisini dünyadaki ilk “RealFi” platformu olarak tanımlıyor ve misyonu, Mozambik’ten başlayarak Afrika kıtasında uygun fiyatlı konutları artırmak. Empowa (EMP) temelde şu cümleyle özetlenebilir.

Çoğunlukla finansal sistemden dışlanan insanları güçlendirmek için topluluğun gücünden yararlanmaya çalışan benzersiz bir merkezi olmayan mülk geliştirme ve dijital koleksiyon platformudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 5 Cardano Tabanlı Altcoin Fırlayabilir!