2 Uzman: Bu 5 Kripto Para, Yatırım Getiriyle Şaşırtabilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 4 hafta önce
1.374 görüntülenme
2 Uzman: Bu 5 Kripto Para, Yatırım Getiriyle Şaşırtabilir!

Kripto para analisti, Bitcoin ve Ethereum’u önümüzdeki yıllarda önemli bir yatırım getirisi (ROI) sağlayacak varlıklar olarak adlandırıyor.

Analistin kripto para beklentisi

Michaël van de Poppe, 649.300 Twitter takipçisine, piyasa değerine göre en iyi iki kripto paranın, büyük yatırım getirisi için bir portföyde “aranacak varlıklar” olduğunu söylüyor. Yaptığı açıklamada, ‘Önümüzdeki yıllarda portföyünüzde önemli bir yatırım getirisi elde etmek istiyorsanız Bitcoin ve Ethereum’un aranacak varlıklar olduğunu kesinlikle iddia ediyorum.’ dedi.

Özellikle BTC’yi parçalayan Van de Poppe, BTC’nin 30.000 dolara doğru yolda olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com verilerine göre BTC, yazı yazılırken 23.897 dolar değerindedir. Analist, yazının yazıldığı sırada 1.652 dolar değerinde olan ETH’ye baktığında, ETH’nin mevcut fiyat bölgesinin uzun vadeli işlemler için sağlam bir alan olduğunu söylüyor.

Van de Poppe ayrıca popüler ETH tabanlı blockchain oracle Chainlink’e (LINK) de bakıyor. Van de Poppe, LINK’in son 24 saatte yaklaşık %9 artışla 7,90 dolardan işlem görmesinin piyasalar için harika bir işaret olduğunu söylüyor. Analist ayrıca LINK’in mevcut seviyelerden yaklaşık %27’lik bir artışla 10 dolara yükselebileceğini savunuyor. Yaptığı açıklamalara son olarak şunları ekledi:

Chainlink’in 10 dolara doğru yükselmesini beklerdim.

Sonra 10 aylık birikim döneminden çıkıyor.”

Büyük bir geri dönüş bekleniyor

Doğru bir şekilde mevcut kripto ayı piyasasının dibini gören bir yatırımcı, kripto paraların tüm zamanların en yüksek seviyelerini oluşturmaya hazır olmadığını düşünüyor. Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı Chris Burniske, 254.400 Twitter takipçisine bu yıl kripto piyasasının 2019’un “biraz daha az değişken” olacağını düşündüğünü söyledi.

2019’un başında Bitcoin (BTC), 2018 ayı piyasasının en düşük seviyelerinden yeni çıkıyordu ve yılın başında yaklaşık 3.800 dolar seviyesinden Haziran sonunda kabaca 13.000 dolara yükseldi ve yıl sonunda yavaşça 7.200 dolar seviyesine geriledi.

Bu ayın başlarında Burniske, Ethereum’da (ETH) hem ABD doları cinsinden hem de Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) yükselişe geçtiğini söyledi. Ethereum’un ETH staker’larının varlıklarını geri almalarına izin vermeyi amaçlayan Şanghay yükseltmesinden sonra BTC’ye karşı ETH için bir kırılma öngördü. Şanghay güncellemesinin önümüzdeki ay başlaması bekleniyor.

Geçen ay yapılan bir röportajda Burniske, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) bir sonraki “Ethereum düzeyinde” fırsat olabileceğini de söyledi. Ayrıca, merkezi olmayan birlikte çalışabilir ekosistem Cosmos’a (ATOM) bahis oynadığını da söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Muhteşem Artış: Bu GameFi Coin, Tek Haberle 90x Yaptı!
Muhteşem Artış: Bu GameFi Coin, Tek Haberle 90x Yaptı! Popüler bir GameFi coin için önemli bir ağ gelişmesi yaşandı. Kripto para birimi, bir bölünme gerçekleştirdi ve bu nedenle şu anda piyasada “eski” ve “yeni” coin’ler yer alıyor. Bu gelişme ile birlikte eski coin’in değeri yüzde 9.500...
Aslı Dinçer 4 hafta önce