Dikkat: Bu 6 Altcoin, Borsalara ve Farklı Adreslere Boşaltılıyor!

Dikkat: Bu 6 Altcoin, Borsalara ve Farklı Adreslere Boşaltılıyor!
Dikkat: Bu 6 Altcoin, Borsalara ve Farklı Adreslere Boşaltılıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

On-chain veriler, özellikle birkaç altcoin projesi için önemli transferlere işaret etti. Bu yazımızda, en son yapılan ve dikkat çeken transferlerden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

PYTH, airdrop’a hazırlanıyor

Solscan verilerine göre, Pyth Network’ün yerel tokenı PYTH, dikkat çekti. Zira yakın zamanda onchain faaliyetlerde yaşanan artışla birlikte bir dizi transfer ve işlem başlattı. Aralarında 1 PYTH’lik bir test transferinin ve yüz milyonlarca rakamın da bulunduğu işlemler; kafa karıştırdı. Ancak bunun yaklaşan bir airdrop etkinliğine hazırlık niteliğinde olduğu tahmin edilmekte. PYTH sözleşme adresi, HZ1JovNiVvGrGNiiYvEozEVgZ58xaU3RKwX8eACQBCt3, aktif olarak minting ve yakma işlemleriyle meşgul. Ayrıca sözleşme adresi artık kripto veri platformları Coinmarketcap ve CoinGecko’da yer alıyor.

Bugün erken saatlerde Pyth Network, DeFi katılımcıları için airdrop kapsamını genişleten resmi bir duyuru yaptı. İlk airdrop tahsisi 200 milyon PYTH token olarak belirlenmişken, 55 milyon PYTH altcoin daha eklendi. Yani son airdrop tahsisi etkileyici bir şekilde 255 milyon PYTH’ye çıkarıldı. Blockchain topluluğu bu gelişmeleri yakından izliyor. Ayrıca Pyth Network’ün airdrop’a giden yoldaki stratejik hamlelerinin sonucunu merakla bekliyor.

Cumberland’den OP transferi

Scopescan veri takibi, 16 Ekim’de Cumberland ile bağlantılı bir adresin Coinbase’e yaklaşık 2,4 milyon dolar tutarında 1,3 milyon altcoin OP transferi gerçekleştirdiğini ortaya koyuyor. İşlem, Cumberland’in kripto alanındaki hareketlerini yansıtıyor. Ancak bu tür önemli transferlerin arkasındaki nedenler hakkında soru işaretleri uyandırıyor. Sonuç olarak kripto para topluluğu bu büyük ölçekli işlemleri dikkatle izliyor. Cumberland’in potansiyel gerekçeleri ve daha geniş piyasa üzerindeki etkisi hakkında spekülasyonlar yapıyor.

Milyonlarca dolarlık DYDX, Kraken’a gidiyor

Diğer yandan Lookonchain izleme, 16 Kasım’da 730 gündür hareketsiz olan bir adresin Kraken’e 4,97 milyon dolar değerinde DYDX (1,2 milyon coin) transferi başlatmasıyla şaşırtıcı bir gelişme bildirdi. Halen 11,6 milyon dolar değerinde altcoin tutan cüzdan, 2021 yılında dYdX Foundation cüzdan adresinden 4 milyon DYDX almıştı.

FTX, altcoin TRX’i Binance’e taşıyor

Ayrıca PeckShield, 16 Kasım’da bir FTX adresinin Binance’e 7,8 milyon dolar değerinde TRX transfer ettiği önemli bir işleme dikkat çekiyor. Bu kadar önemli miktarda TRX’in hareketi, transferin arkasındaki nedenler ve kripto piyasası üzerindeki potansiyel etkisi hakkında spekülasyonlara yol açıyor.

RNDR sahibi altcoin balinası, Coinbsae’e 7 milyon dolar yolladı

Son olarak Scopescan, bir balinanın yaklaşık iki yıl boyunca RNDR’yi istifledikten sonra 2,3 milyon RNDR tokeninin tamamını, yaklaşık 6,9 milyon doları, Coinbase’e yatırmasıyla kayda değer bir olayı ortaya koyuyor. RNDR’nin şu anki fiyatı 3,00 dolar ve 24 saatlik %29,17’lik bir artışla işlem görüyor.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Dikkat: Bu 6 Altcoin, Borsalara ve Farklı Adreslere Boşaltılıyor!