Uzman Yorumu: Bu 6 Altcoin Kasım’ın Değerli Taşları!

Uzman Yorumu: Bu 6 Altcoin Kasım'ın Değerli Taşları!
Uzman Yorumu: Bu 6 Altcoin Kasım'ın Değerli Taşları!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto uzmanı Camille Lemmens’e göre, kriptodaki en zor soru, “Bir kripto para satın almak için en iyi zaman ne zamandır?” Uzman, Kasım ayının bunu yapmak için fırsatları vereceğini düşünüyor. Bu bağlamda uzman, Kasım ayı için seçtiği ‘değerli taş’ altcoin projelerini paylaşıyor ve nedenlerini açıklıyor.

Uzmanın listesindeki ilk altcoin projesi Immutable X (IMX)

Immutable X (IMX), çok uzun zaman önce olmayan derin bir dalışı içine. Şimdi, dip satın almakla ilgileniyorsanız, bu sizin şansınız.

5 Kasım’a gelin, bir token kilidi açma etkinliği olacak. En az 254.862.617.5 IMX veya 148.544.893 dolar kilidi açılacak. Bu, toplam arzın %12.743’ü. Bu, ucuz IMX satın almak için harika bir fırsat. Bu şekilde, bir sonraki boğa koşusu için kendinizi hazırlamanız ve avantajlardan yararlanmanız mümkün. Disney, Marvel, TikTok ve OpenSea’nin Immutable X kullandığını unutmayın. Ayrıca, IMX tokeninin mevcut fiyatı 0,582101 dolar. Ancak bunun düşmesini bekliyorum.

İkinci sıradaki değerli taş Aptos (APT)

Aptos şu anda dalga yapıyor. Artık hepimiz titrek lansmanlarını ve çok iyi olmayan tokenomiklerini biliyoruz. Aptos ekosistemi için daha çok heyecanlıyım. Aptos CEO’su Mo Shaik, Aptos’ta halihazırda 30 projenin başlatıldığını tweetledi. Benim odaklandığım yer burası.

Peki, ne yapmaya çalışıyorum? Özellikle NFT koleksiyonlarına bakıyorum. InSilva gibi mavi bir çip bulun. Ayrıca diğer koleksiyonların Discord sunucularında beyaz listeye alınmaya çalışıyorum. Veya daha da iyisi, bir OG rolü alın. Bu, NFT’leri halka açık satıştan önce daha ucuz bir fiyata satın almanızı sağlar. Twitter, bu fırsatları aramak için en iyi yerdir.

Üçüncü altcoin projesi Algorand (ALGO)

Dünya Kupası’na dahil olan birkaç altcoin projesi var. Bunlarda biri Algorand. FIFA’nın resmi Blockchain sponsoru. Açıklığa kavuşturmak için, FIFA Dünya Kupası’nı organize eden yönetim organıdır.

Şimdi, Dünya Kupası başlamak üzereyken, ALGO’nun olumlu bir fiyat gelişimi görmesi mümkün. Ana sponsorlardan biri olarak isimleri her yerde olacak. Bu, dünyanın en büyük spor etkinliği değilse de en büyüklerinden biri. Böylece birçok kişi Algorand adını ilk kez görecek. Oyunlar sırasında ve sonrasında fiyatın artmasını bekliyorum. Birçok kişinin oyun sırasında veya oyundan kısa bir süre sonra token alacağını düşünüyorum. Planım, ALGO’yu Dünya Kupası sırasında veya kısa bir süre sonra satmak.

Bu nedenle, Algorand’ın uzun vadede de ilginç olmasının bir nedeni var. Mayıs ayında Napster’ı satın aldılar. Böylece müzik endüstrisinin daha hayran dostu olmasının önünü açıyoruz. Algorand, Napster’ın sanatçıyı ilk sıraya koyduğu vizyonu da seviyor.

Mücevher altcoin projelerinden dördüncüsü Chiliz (CHZ)

Chiliz ekosisteminin bir parçası, Socios taraftar tokenleri. Futbola ağırlık veriyorlar. Bu, hem CHZ hem de Socios taraftar tokenlerinin Dünya Kupası öncesinde ve sırasında muhtemelen iyi performans göstereceğin anlamına geliyor.

Bu hayran tokenlerinin birkaçına bakıyorum, çünkü pompalıyorlar. Özellikle Ekim ayının başlarında. Dünya kupası sırasında tekrar almalarını bekliyorum. Arjantin, Socios’ta Ekim ayının başlarında iyi bir performans sergiledi. WC sırasında iyi performans gösterirlerse, bu tombala olacaktır.  Bu nedenle, CHZ’ye ve Katar’da oynayacak takımların tüm milli takım taraftar tokenlerine dikkat edin. Şimdi alacağım ve turnuva sırasında satacağım.

Beşinci ‘kıymetlimis’ Efinity (EFI)

Efinity ve onun EFI tokeni, bir diğer favorim. Bu arada EFI’nin bir token kilidi açma etkinliği var. 4 Kasım’da, ikinci son kilit açmaları gerçekleşecek. Token arzının %15’i daha açılacak. Böylece, kilidi açmak için yalnızca %15’i kalacak.

EFI fiyatında bir kez daha düşüş bekliyorum. İndirimli fiyatla EFI satın almak için harika bir an.

Son altcoin projesi Moonbeam (GLMR)

Moonbeam (GLMR), IMX ile benzer bir durumda. Bu benim en sevdiğim tokenleden biri. Bu altcoin projesinin de bir token kilit açma durumu var. 11 Kasım’da sıra onlarda.

21.682.879.09 GLMR veya 10.076.901 doların kilidini açacaklar. Ancak bu, toplam arzlarının yalnızca %2,168’i kadar. GLMR tokeni artık %40’tan daha az kilitli durumda. Ardından, GLMR tokeninin mevcut fiyatı 0,464494 dolar. Bunun da düşmesini bekliyorum. GLMR’nin ATH’si sadece 10 ay önce 19,50 dolardı. Eğer oraya giderse, bu bir 42x demek olur.

Makaledeki altcoin seçimleri ve tahminler uzmanın kendi görüşleri olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası oldukça oynak ve belirsizdir. Bu yüzden, yatırım ve trade için mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzman Yorumu: Bu 6 Altcoin Kasım’ın Değerli Taşları!