Milyonluk Aboneli Analist: Bu 8 Altcoin Aniden Artabilir!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 8 Altcoin Aniden Artabilir!
Milyonluk Aboneli Analist: Bu 8 Altcoin Aniden Artabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitboy Crypto olarak da bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, kısa bir süre önce potansiyel düzenlemelerle ilgili endişeler ve çeşitli dijital varlıkların fiyatlarına ilişkin tahminleri de dahil olmak üzere kripto para piyasasının geleceği hakkında uzman görüşlerini açıkladı. Bu kapsamda analist, uzun vadeli yatırım için bir altcoin sepeti ve tahmini getiri oranı paylaştı.

Düzenlemeler kripto kullanımını etkileyebilir

Milyonluk YouTube abonesi olan kripto analisti Ben Armstrong, tıpkı yabani otlarda olduğu gibi, ABD hükümetinin insanların Bitcoin’i (BTC) kullanmasını zorlaştırabileceği konusunda uyarıyor. Hükümet çıkıp Bitcoin’i yasa dışı ilan ederse, bunun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanımı üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Armstrong, Gary Gensler’in SEC başkanlığı pozisyonunu kazanma olasılığıyla ilgili endişelerini de dile getirerek, tüm kriptoları düzenleme altına almasının kripto alanı için korkunç olacağını söylüyor.

Armstrong ayrıca Ethereum bahsi hakkında da görüşlerini paylaşıyor. Bu kapsamda Ethereum’un ona bahis yapmak için bir menkul kıymet olarak kabul edileceğini düşünen Bitcoin maksimalistlerine meydan okuyor. Bununla birlikte, bugün olduğu gibi Ethereum’u temsil etmediği için bahsin Ethereum’un ilk token satışıyla ilgili olmadığını belirtiyor.

Altcoin

Altcoin sepeti ve fiyat tahminleri

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin, 28 bin dolar hattının gerisine çekilse de 27 bin doları korumak için mücadelesine devam ediyor. Mevcut durumda Bitcoin, 27 bin dolar seviyesinde işlem görüyor. Ben Armstrong, 2024 yılının ortalarında olacağı tahmin edilen Bitcoin halving (yarılanma) etkinliğine kadar 50.000 dolara ulaşırsa, bir süper döngüye bakıyor olabileceğini söylüyor. Ancak, şimdi ile halving arasındaki düzenleyici önlemlerin piyasayı etkileyebileceğini öne sürüyor. Armstrong ayrıca, kendisinin ve ekibinin 20.000 dolar, 30.000 dolar, 40.000 dolar, 50.000 dolar ve 60.000 dolar gibi farklı fiyat noktalarına dayalı bir dizi fiyat tahmini sunmayı planladığını kaydediyor.

Bu arada popüler analist, insanların umutlarını fazla yükseltmesini önlemek için bu sefer daha muhafazakar olacakların belirtiyor. Armstrong, Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Filecoin (FIL), Polygon (MATIC), Stellar (XLM), The Sandbox (SAND), Graph (GRT), Mina Protocol (MINA) ve Optimism (OP)’den oluşan bir kripto sepeti oluşturuyor. Bunların her birine 2.000 dolarlık bir yatırımın, 2025 yılına kadar en az 100.000 dolar değerinde olabileceğini iddia ediyor. Bu durumda, Bitcoin ve 8 altcoin projesinin her birine 2 bin dolarlık yatırım, toplamda 18 bin dolara tekabül ediyor. Dolayısıyla 18 bin dolarlık yatırımın 2 yıl içerisine 100 bin dolara ulaşarak yaklaşık 5,5X’lik bir getiri sunacağını ileri sürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu 8 Altcoin Aniden Artabilir!