Profesyonel Analist: Bu 8 Altcoin, Dev Kazançlar Getirecek

Profesyonel Analist: Bu 8 Altcoin, Dev Kazançlar Getirecek
Profesyonel Analist: Bu 8 Altcoin, Dev Kazançlar Getirecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Buzz ekibinden bir analist olan Stu L., “çok güçlü” bir anlatıya sahip ve bir sonraki boğa koşusunda uçmaya hazır olduğunu düşündüğü bazı altcoin projelerine işaret etti. İşte detaylar…

Analist, yükseliş beklediği altcoin projelerini açıkladı

Altcoin Buzz analisti, ekip olarak 1.500 dolarlık portföy yaptıklarını ve portföylerinde ekibinin tüm odak noktasının, bir sonraki boğa koşusu için en güçlü kripto anlatılarını bulmak ve ardından bu anlatılardaki liderleri belirlemek olduğu belirtildi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Avalanche ve NEAR gibi layer-1 coinlerimiz var. Arbitrum için proxy olarak Polygon ve GMX içeren layer-2’lerimiz var. Oracle’lar için LINK, gizlilik için Secret ve CBDC’lerin yayınlanması için kullanılan Algorand gibi pazar liderlerine sahibiz. Ayrıca birlikte çalışabilirlik için ATOM’u seçtik. Bu listedeki çoğu, bu kategorilerin birden fazlasına giriyor. Yani, MATIC kendi başına da açıkça lider bir zincirdir. GMX, tüm L2’lerde lider DEX’tir.

  • MATIC.
  • AVAX.
  • GMX.
  • ATOM.
  • Near.
  • LINK.
  • Secret.
  • Algorand.
Bugün Bu 36 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Analistlerin yukarıdaki listesi ise satın aldıkları coin’lerin bir listesini oluşturmakta. Piyasa Ocak ayından beri oldukça iyi. Ayı piyasasının bitip bitmediğini veya bunun bir ayı piyasası rallisi mi yoksa boğa tuzağı mı olduğunu bilmiyoruz. Ama analiste göre “şartlar düzeldi”, zira 8 altcoin’den de kâr elde edildi.  Altcoin seçimlerini tekrar gözden geçirmeden önce, Bitcoin’in aynı dönemde Ocak başından bugüne kadar nasıl performans gösterdiğine göz atıldı.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC, 3 ayda yüzde 43.44 arttı.

Altcoin’ler nasıl hareket etti?

Portföylerindeki coin’lerin bazıları çok iyi performans gösterirken, bazıları hafif ivme kaydetti. Örneğin SCRT, 60 günde yüzde 8,70 arttı. Yine aynı süreçte Algorand yüzde 13.04, ATOM yüzde 19 ve LINK yüzde 22 yükseldi.  Kazanç açısından lider coin yüzde 81,74 ile GMX oldu.  GMX’in kazancı birçok kişiyi şaşırtmamış olabilir zira GMZ, Arbitrum tabanlı bir coin ve şu sıralar Arbitrum ile ilgili her şey popüler. Bir airdrop beklentisinin dışında neredeyse her gün daha fazla büyük dApp’ler piyasaya sürülüyor.

NEAR’da ise Aurora EVM’si ve birçok blockchain ölçeklendirme sorusuna çözümü var. Son olarak Avalanche yüzde 51, Polygon yüzde 53 yükseldi. Analiste göre bunlar gibi büyük, sağlam bir projede bu getirilerden herhangi biri her zaman memnuniyetle karşılanacaktır. Analist ayrıca “Tüm pazar yükselirken bu getirilerin Bitcoin’i bile yendiği fikri harika,” ifadelerini kullanarak Bitcoin getirisini geride bırakan dört altcoin’e işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Profesyonel Analist: Bu 8 Altcoin, Dev Kazançlar Getirecek