Unlock Alarmı: Önümüzdeki Hafta Bu 8 Altcoin Kilit Açacak!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
4.730 görüntülenme
Unlock Alarmı: Önümüzdeki Hafta Bu 8 Altcoin Kilit Açacak!

Kripto para piyasası dalgalar arasında yol almaya çalışırken, altcoin projeleri de yükseltmeler, güncellemeler ve diğer etkinliklere devam ediyor. Yatırımcıların ve traderların izlediği ekinliklerden birisi de kilit açma. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek önemli unlock ekinliklerine bir göz attık.

Gelecek haftaki önemli unlock etkinlikleri

TokenUnlocks’a göre, 27 Şubat’tan 5 Mart’a kadar önemli miktarda tokenin kilidi açılacak. Bu, daha önce erişilemeyen tokenlerin ticaret veya yatırım için uygun hale geleceği ve potansiyel olarak milyonlarca dolarlık değerin kilidini açacağı anlamına geliyor.

Altcoin
Kaynak: GFI Blockchain

Kilidi açılacak altcoin projeleri arasında Hedera (HBAR), Gelato (GEL), StepN (GMT), Yield Guild Game (YGG), Euler (EUL), Acala (ACA), Galxe (GAL) ve NYM (NYM) yer alıyor. Bu tokenleri, kripto para alanındaki her biri kendine özgü özelliklere ve büyüme potansiyeline sahip çeşitli projeleri ve platformları temsil ediyor.

Kilit açacak altcoin projelerine bir göz atalım

Hedera (HBAR), toplam arzının %6,3’ünü temsil eden ve yaklaşık 241,5 milyon dolar değerinde, kilidi açılacak en önemli tokenlerden biri. Hedera, dünyanın her yerindeki kullanıcılar için hızlı, güvenli ve adil işlemler sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir kamu ağı. Eşsiz özellikleri arasında düşük işlem ücretleri, yüksek düzeyde güvenlik ve merkezi olmayan uygulamaları destekleme yeteneği bulunuyor.

Gelato (GEL), toplam arzının %10,5’ini temsil eden ve yaklaşık 12,4 milyon dolar değerinde izlenecek başka bir token. Gelato, geliştiricilerin Ethereum ağındaki akıllı sözleşme uygulamalarını otomatikleştirmesine izin veren bir protokol. Geliştiricilerin akıllı sözleşmeler oluşturmasını ve devreye almasını kolaylaştırarak verimliliği artırmayı ve maliyetleri düşürmeyi amaçlıyor.

StepN (GMT) nispeten yeni bir altcoin projesi. Ancak tokenin kilidi günlük 813 bin dolarla açılacak ve toplam değeri yaklaşık 5,7 milyon dolara ulaşacak. STEPN, Solana Blockchain’de GameFi özelliklerini içeren benzersiz bir ‘Web3 yaşam tarzı uygulaması. Uygulama, oynayarak kazanılan oyunları bir fitness uygulamasıyla birleştirerek ‘Move-to-Earn’ olarak bilinen yeni bir kategori oluşturuyor.

Altcoin

Yield Guild Game (YGG), toplam arzının %1,7’sini temsil eden ve yaklaşık 5,3 milyon dolar değerinde izlenecek başka bir proje. Yield Guild Game, oyuncuların Blockchain tabanlı oyunlar oynayarak kripto para kazanmalarına olanak tanıyan merkezi olmayan bir oyun loncası. Eşsiz özellikleri arasında oyun oynayarak ödül kazanma ve yönetişim kararlarına katılma yeteneği yer alıyor.

Euler (EUL), Acala (ACA), Galxe (GAL) ve Nym (NYM) de, her biri toplam arzın küçük bir yüzdesini temsil ettiği, ancak yine de önemli bir değere sahip olabileceği için göz önünde bulundurulmaya değer. EUL, kullanıcıların anketlere katılarak kripto para kazanmalarını sağlayan bir platform. Acala, kullanıcıların bir dizi finansal hizmete erişmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu. Galxe, kimlik doğrulama için merkezi olmayan bir platformken, NYM, Blockchain tabanlı uygulamalar için gizlilik çözümleri sunan bir platform.

Altcoin

Altcoin projelerinin kilit açması fırsat mı?

Genel olarak, bu tokenlerin kilidinin açılması, kripto traderlarının ve yatırımcıların bu altcoin projelerinin ve platformların büyümesinden potansiyel olarak kar elde etmeleri için önemli bir fırsatı temsil ediyor. Ancak, herhangi bir yatırımda olduğu gibi, araştırmanızı yapmanız ve dikkatli yaklaşmanız önemli. Kriptokoin.com olarak, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce olası riskleri ve getirileri göz önünde bulundurmanızı ve kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Bununla birlikte, traderlar bu tokenlerin kilidinin açılmasını hevesle beklerken, önümüzdeki hafta kripto para piyasası için heyecan verici bir zaman olacağa benziyor. Bu projelerin ve platformların önümüzdeki aylarda nasıl gelişeceğini ve genel kripto para birimi manzarasını nasıl etkileyeceğini görmek ilginç olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

4 Analist Açıkladı: Bitcoin 30 Bin Doları Ne Zaman Vuracak!
4 Analist Açıkladı: Bitcoin 30 Bin Doları Ne Zaman Vuracak? Önemli aylık kapanış yaklaşırken, Bitcoin (BTC)’nin 30.000 dolara ulaşması için yalnızca 4 haftaya ihtiyacı olabilir. Bloomberg Intelligence, 25.000 doların ana direnç olarak yerinde kalabileceği uyarısında bulunarak, BTC fiyat gücüne ilişkin görüşler farklılık gösteriyor. Bitcoin boğaları 30.000 dolara...
Vural Erkan 4 hafta önce