Not Alın: Bu 9 Altcoin 2023 İzleme Listesine Girdi!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
4.618 görüntülenme
Not Alın: Bu 9 Altcoin 2023 İzleme Listesine Girdi!

Kripto uzmanı Will Izuchukwu, farklı segmentlerden analında potansiyeli olan 3’er altcoin projesinden oluşan 9 kriptoyu izleme listesine alıyor. Uzmanın seçimlerini okuyucularımız için hazırladık.

İzlenecek en iyi 3 sigorta altcoin projesi

Etherisc DIP Token (DIP)

Etherisc’e göre, merkezi olmayan sigorta uygulamaları için bir platform geliştiriyor. Toplu olarak sigorta ürünleri oluşturmak için tasarlanmış merkezi olmayan sigorta protokolü. ‘GIF’ adlı teknik, Blockchain tabanlı bir Framevaork, Etherisc platformunun temelini oluşturuyor. ‘Genel Sigorta Framevaork’ terimi, ‘GIF’ olarak kısaltılmış. Sigorta ürünleri ve poliçeleri için standart yaşam döngüsü süreçlerini yürüten açık kaynaklı akıllı sözleşmelerden yapılmış. Bu nedenle GIF, çeşitli sigorta seçeneklerini destekliyor.

inSure DeFi (SURE)

Kullanıcılar, inSure DeFi olarak bilinen topluluk tabanlı sigorta ekosisteminde itibari para birimi veya diğer kripto para birimleri ile SURE tokenleri satın alarak kripto para portföylerini garanti edebilir. Sigorta primlerinin kullanılmasıyla, inSure, bir kripto para likidite havuzuyla ilişkili sahiplik risklerini paylaşmak için yapılıyor. Piyasadaki SURE tokenlerinin fiyatına ve topluluktaki kripto para portföylerini sigortalamaya olan ilgi düzeyine bağlı olarak, herhangi bir zamanda riskleri desteklemek için gereken sermaye miktarını belirliyor.

Altcoin

Wrapped NXM (WNXM)

NXM, Nexus Mutual protokolünün yönetim tokeni olarak hizmet ediyor. Sigorta satın almak, yönetim seçimlerinde oy kullanmak, risk ve hasar değerlendirmelerinde yer almak için kullanılıyor. Yalnızca Wrapped NXM (wNXM) tokenlerinin Nexus Mutual platformunun dışında ücretsiz trade’e açık olduğuna dikkat edilmeli. Yalnızca Nexus Mutual platformu yerel NXM tokenleri sunuyor. Ayrıca, karşılıklı sermaye üzerinde mülkiyet sembolü olarak hizmet ediyor ve sermaye yatırımını teşvik ediyor. NXM’nin değeri, karşılıklı sermaye havuzuyla birlikte artacak.

İzlenecek en iyi 3 likit staking türev altcoin projesi

pSTAKE Finans (PSTAKE)

PoS tokenlerinin gerçek potansiyeli, stake edilen varlıkların likiditesini artıran bir likit staking çözümü olan pSTAKE tarafından açığa çıkarılıyor. pSTAKE tarafından desteklenen PoS ağlarından token sahipleri, varlıklarını pSTAKE’e yatırarak 1:1 sabitlenmiş ERC-20 türev tokenlerini basmaya başlayabilir ve bunlar daha sonra geliri en üst düzeye çıkarmak için zaten var olan Ethereum DeFi Ekosisteminde kullanılabilir. Likidite, kullanım vb. değişkenlere bağlı olarak, bugün oluşturulan türevler sonunda birkaç zincire yayılabilir.

Stader (SD)

Saklama görevlileri, borsalar ve bireysel kripto kullanıcıları için Stader, çeşitli PoS ağlarında anahtar staking için ara katman yazılımı geliştiriyor. Stader, üçüncü tarafların benzersiz çözümler oluşturmak için kendi parçalarını kullanmalarına izin veren oldukça modüler akıllı sözleşmeler oluşturuyor. Stader şu anda çeşitli Blockchain’ler için yerel sözleşmelerin yanı sıra ödüller, likit staking, fırlatma rampaları, oyun oynama ve daha fazlası ile verim yeniden yönlendirme tarzı çiftçilik gibi çözümlerin büyümesini desteklemek için ekonomik bir ekosistem geliştiriyor.

Altcoin

StaFi (FIS)

Stake edilen varlıkların likiditesini serbest bırakan ilk DeFi altcoin projesi StaFi. Kullanıcılar, StaFi aracılığıyla PoS tokenlerini stake edebilir ve karşılığında takas edilebilir rToken’lar alabilir ve staking teşvikleri kazanmaya devam edebilir. Kullanıcılar, StaFi rToken Uygulamasını kullanarak PoS tokenlerini stake ettiklerinde, rToken, StaFi tarafından kullanıcılara sağlanan sentetik bir staking türevidir. Kullanıcıların stake ettiği PoS tokenleri ve ilgili staking teşvikleri, rToken’lar için dayanak işlevi görüyor. Herhangi bir zamanda, rToken’lar alınıp satılabilir ve transfer edilebilir.

İzlenecek en iyi 3 oyun tokeni

Carbon (CRBN)

Carbon, tamamen güvenli ve merkezi olmayan sosyal besleme, veri depolama ve iletişim sunan bir sosyal kripto merkezi. Carbon platformu mükemmel ödüller sunuyor. Staking ve içerik geliştirme, eğlenceli, oyunlaştırılmış bir ödül sisteminde ödüllendirilir. Altcoin projesi, Carbon Play adlı bir alan altında Carbon’a özel kendi oyunlarını yaratıyor. Oyuncular, harika bonuslar da dahil olmak üzere daha fazlasını kazanmak için CRBN tokenleriyle çok oyunculu oyunlara girebilirler! Ayrıca, özel işlemler eklemenizi, cüzdan adreslerini yapıştırmanızı ve bakiyenizi görüntülemenizi sağlayan harika bir kripto para birimi portföy izleyicisi entegre ettiler.

My DeFi Pet (DPET)

My DeFi Pet, DeFi ve NFT öğelerini birleştiren yaşam tarzı odaklı bir evcil hayvan oyunu. Oyun, hayvan severler için mükemmel olan bir Pokémon ve NFT meleziyle karşılaştırıldı. My DeFi Pet, DeFi, koleksiyon öğeleri ve kendi kişiliğinizi bir araya getiriyor. Altcoin projesi, KardiaChain ve BNB Chain kullanan bir ağ üzerinde çalıştırılıyor. Oyunun odak noktası, her biri benzersiz bir karaktere sahip olan NFT toplanabilir evcil hayvanları toplamak, yetiştirmek ve geliştirmek.

Altcoin

CryptoBlades (SKILL)

CryptoBlades bir NFT üretim oyunu. Altcoin, BNB Chain’i kullanıyor. Web tabanlı olduğu için kullanıcıların oyunu resmi CryptoBlades web sitesinde oynaması gererkiyor. Oyuncular, rakipleri yenmek ve daha sonra karakterlerin seviyesini ve ekipmanı yükseltmek için kullanılan SKILL tokenlerini toplamak amacıyla güçlü silahlar kullanıyor. Oyunun yol haritası, oyuncuların oluşturdukları ürünlerin satışını teşvik edebilecekleri ve gelirlerini önemli ölçüde artırabilecekleri bir NFT pazarından da bahsediyor. Oyun tasarımcılarının amacı, oyuncuların dijital varlıklarının kontrolünü yeniden ele geçirmesi, play-to-earn faaliyetlerine katılması ve genel halk tarafından blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırması.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Nulltx

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Stealth Nedir? XST Ne İşe Yarar?
Stealth Nedir? XST Ne İşe Yarar? Stealth nedir? Stealth, işlemleri güvence altına almak için kriptografi teknolojisini kullanan, merkeziyetsiz bir Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede Stealth nedir, ne sunar, XST nedir, ne işe yarar ve nasıl alınır gibi sık sorulan soruları yanıtladık. Gelin...
Serkan Eser 2 ay önce