Bu Altcoin 28x’in Üzerinde Fırladı! Sebebi Nedir?

Dev Borsalardan Bu 4 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Geldi!
Dev Borsalardan Bu 4 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Geldi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Geçtiğimiz iki ay boyunca, Ethereum tabanlı bir altcoin olan MINDOL (MIN), 28x’in üzerine fırladı. Ani yükseliş kripto para topluluğunun, bu kripto paranın başarılı bir proje mi yoksa başka bir “pump ve dump” planı mı olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Bizde sizler için bu projeyi detaylı inceledik.

Son günlerde ay’a çıkan MINDOL nedir?

MINDOL projesi birleştirici tema olarak “Cool Japan” ile animasyon, sinema, oyunlar, manga ve müzik alanlarında içerik oluşturmayı desteklemeyi amaçlıyor. Amaç, içerik oluşturucuların çalışmalarını MINDOL tokeni kullanarak para kazanmalarına izin vermek. MINDOL, “alt kültür pazarı” dünyasının yeni para birimi olduğunu iddia ediyor. Proje, dünya çapında yaygın olarak “geek kültürü” veya “otaku kültürü” olarak adlandırılan Japon alt kültürünü canlandırmak için doğdu. Asıl amacı, “Cool Japonya” fikrini küresel ölçekte teşvik etmek ve yerel yönetime Japon ekonomisini yeniden inşa etme arayışında yardımcı olmak. Projenin whitepaper’ına göre:

MINDOL Projesi”, “Cool Japan” alanlarında yeni içerik yaratacak: animasyonlar, filmler, oyunlar, çizgi filmler ve müzik gibi alt kültürler. Ek olarak, Blockchain teknolojisini kullanarak projeyi güvenli ve güvenilir bir şekilde yönetip işleteceğiz.

Farklı alanlarda dünya çapında rekabetçi içerik üreten bir çerçeve oluşturarak, MINDOL başkanı Fumihiro Fukuhara, projenin başarılı olacağına ve kendisini çok karlı bir işletme olarak konumlandıracağına inanıyor.

Bu altcoin 28 kattan fazla arttığı büyük bir boğa koşusuna katıldı

MINDOL, fiyatın 28 kattan fazla arttığı büyük bir boğa koşusuna katıldıktan sonra kripto topluluğu arasında ün kazandı. Ekim sonunda MIN, 0,17 dolar seviyesinde dalgalanırken, 16 Aralık’ta 4,82 dolar seviyesine yükseldi. 708 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile Japonya merkezli kripto para birimi, CoinMarketCap’ın kripto sıralamasında 17 numaraya ulaşmayı başardı. Ancak daha sonra kripto para düşüş trendine girdi ve yazım sırasında yüzde 5 düşüşle 4,31 dolardan işlem görüyor.

Kripto paradaki ani artış, uzmanlara göre Bibox Borsası’nın MINDOL’un perakende platformuna dahil edildiğini duyurmasından kaynaklanıyor. Entegrasyon, milyonlarca perakende yatırımcı için MIN pazarına erişim sağlar. Şimdi yatırımcılar, Çin kripto devinin platformuna bu ERC-20 altcoin’ini yatırabilir, çekebilir ve takas edebilirler.

CoinGecko CEO’su: MIN 2906 sayılı “mutlak shitcoin”dir!

Bibox listesi projeye güvenilirlik sağlasa da birçok gözlemci bu düşünceyi reddetti. CoinGecko CEO’su Bobby Ong’a göre MIN, platformdaki tüm kripto paralar arasında 2906 sayılı “mutlak shitcoin”. Bu arada, Satoshi Watch kripto parayı herhangi bir gelişme göstermeyen “anlamsız dolandırıcılık” olarak nitelendirdi.

Bu kripto para biriminin son birkaç ay boyunca görülen sonuçları koruyabilecek ve 2020’de dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanan “To Do & Die” adlı bir Hollywood filminin sponsorluğu gibi iddialarını teyit edip edemeyeceği hala bilinmiyor. Altcoin’lerle ilgili diğer kritik haberler için “Popüler Altcoin İki Bitcoin Borsasının Stake Desteğinden Sonra % 56 Fırladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bu Altcoin 28x’in Üzerinde Fırladı! Sebebi Nedir?