Bu Altcoin’den Airdrop Müjdesi: Yüz Milyonlarca Token!

Bu Altcoin'den Airdrop Müjdesi: Yüz Milyonlarca Token!
Bu Altcoin'den Airdrop Müjdesi: Yüz Milyonlarca Token!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük birinci taraf finansal oracle çözümü olan Pyth Network’tan airdrop hamlesi geldi. Pyth, piyasaya büyük bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Altcoin projesi, önümüzdeki hafta, ağın 90.000 cüzdanına 255 milyon token dağıtacak. Bu önemli bir airdrop’la Pyth, çok önemli bir ana işaret ediyor. Bu hamle, Pyth’i DeFi sektöründe, özellikle Chainlink gibi yerleşik oyunculara karşı zorlu bir rakip olarak konumlandırıyor.

Altcoin müjdeyi vedi: Devasa token airdrop’u geliyor!

Pyth’in stratejisi, doğrudan borsalardan, ticaret firmalarından ve kurumlardan elde edilen birinci taraf fiyatlandırma verilerinden yararlanmaya dayanıyor. Bu bilgiler daha sonra, Chainlink’in CoinMarketCap gibi toplayıcılara olan güveniyle çelişen bir yöntem olan akıllı sözleşmelere veya müşterilere sorunsuz bir şekilde aktarılıyor. Pyth ağına özgü olan PYTH token, 1,5 milyarlık ilk dolaşım arzını görecek. Ayrıca, toplam arzın %85’i 6 ila 42 ay arasında değişen bir süre için kilitli kalacak.

Kullanıcılar, 20 Kasım TSİ 17:00’de airdrop’tan paylarını talep etme fırsatına sahip olacaklar. Bu tokenları talep etme penceresi 90 gün boyunca açık kalacak. Ayrıca, uygun alıcıların altcoin projesinin airdrop’una katılması için yeterli zamanı olacak. Airdrop’a hak kazananlar arasında Pyth verilerini kullanan merkezi olmayan uygulamalarla etkileşime giren kullanıcılar ve ağın sosyal medya kanallarıyla etkileşime giren aktif topluluk üyeleri yer alıyor.

Altcoin

Rekabetçi kripto ortamında Pyth Network

Bu airdrop, rekabetçi bir pazar ortamında gerçekleşiyor. DefiLlama’nın bildirdiği üzere, altcoin Chainlink şu anda %45 pazar payına sahip. Ayrıca, 14,7 milyar dolarlık toplam güvence altında değeri (TVS) var. Bu değerle Chainlink, fiyat oracle sektörüne hakim durumda. Buna karşılık Pyth, 120 protokolde 1,57 milyar dolarlık bir TVS’ye sahip. Bununla birlikte, PYTH tokeninin piyasaya sürülmesi ve 20 Kasım’da işlem görmeye başlaması planlanan OKX ve HTX gibi borsalarda yakında listelenmesi, piyasa dinamiklerini önemli ölçüde yeniden şekillendirebilir.

Pyth Network’ün yaklaşan airdrop’u yalnızca alıcılar için önemli bir olay değil. Bu etkinlik, aynı zamanda DeFi altcoin alanında da çok önemli bir an. Mevcut normlara meydan okumayı ifade ediyor. Ayrıca, DeFi pazarında veri toplamaya alternatif bir yaklaşım sunmaya hazır yeni bir oyuncunun girişini müjdeliyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, token airdrop etkinlikleri projelerin rekabeti için önem arz ediyor. Bunum için Pyth Network de güçlü rakiplerinin arasından sıyrılmak için bu taktiği kullanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin’den Airdrop Müjdesi: Yüz Milyonlarca Token!