Bu Altcoin, Alibaba İle Dev Ortaklığı Duyurdu: Fiyat Yükselişe Geçti!

Bu Altcoin, Alibaba İle Dev Ortaklığı Duyurdu: Fiyat Yükselişe Geçti!
Bu Altcoin, Alibaba İle Dev Ortaklığı Duyurdu: Fiyat Yükselişe Geçti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aptos Foundation, Alibaba Cloud ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklığın bir parçası olarak, iki şirket Asya’daki ilk ortak markalı Move geliştirici topluluğunu başlatacak. Altcoin projesi, bu sayede APAC bölgesinde Web3 yeteneklerini ve erişilebilirliğini hızlandırmayı amaçlıyor. Ortaklık haberi APT fiyatı için bir katalizör görevi de gördü.

Alibaba ortaklığı, altcoin fiyatını kuzeye itti!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Aptos Foundation, Alibaba Cloud ile dev bir iş birliğine imza attı. Ortaklık, Asya Pasifik bölgesinde Web3 yeteneklerini ve erişilebilirliğini hızlandırmayı amaçlıyor. Katman-1 Blockchain sağlayıcısı, Alibaba Cloud’un Singapur İnovasyon Hızlandırıcı programında ana Blockchain sponsoru olacak. Yapılan duyuruya göre, iki şirket Asya’daki ilk ortak markalı Move geliştirici topluluğunu başlatmak için işbirliği yapacak. Bu bağlamda altcoin projesi Aptos, açıklama serisine şu şekilde girişi yaptı:

Asya, Move’unuzu yapmaya hazırlanın! Aptos Foundation ve Alibaba Cloud, Asya’nın ilk Move geliştirici topluluğunu kurma planlarıyla APAC bölgesindeki Web3 yeteneklerini ve erişilebilirliğini desteklemek için bir araya geliyor.

Bu haber altcoin fiyatı için bir katalizör görevi gördü. İşbirliği haberinin ardından APT, gün içinde seyrettiği 7 dolar seviyelerinden 7,49 dolar seviyesine doğru bir yükseliş yaşadı. Bununla birlikte token, daha sonra kazançlarının bir kısmını geri verdi. Buna rağmen APT, yazı sırasında günlük bazda %5’in üzerinde artışla 7,36 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin
APT günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

İşbirliği ne getirecek?

Uzmanlara göre bu ortaklık, altcoin için yeni fırsatların kapısını açacak. Geliştiricileri Move’u, performansı artırmak ve Web3 korumalarını güçlendirmek amacıyla tasarladı. Dil, Asya’da hackathonlar, atölye çalışmaları ve diğer etkinlikler düzenleyen çok sayıda geliştirici ile Asya’da önemli bir ilgi gördü. Aptos Foundation ve Alibaba Cloud da Asya-Pasifik Web3 topluluğunu güçlendirmek için bir dizi hackathon ve bölgesel etkinlikte birlikte çalışacak.

Aptos Foundation, Aptos ekosisteminin büyümesini desteklemek için Alibaba Cloud’un yüksek ölçeklenebilirliğe sahip, verimli ve güvenli bulut altyapısından yararlanmak istiyor. Şirket ayrıca, Aptos tabanlı öne çıkan altcoin projelerine fon sağlayacak. Bunun yanı sıra teknoloji entegrasyonu konusunda rehberlik ve uzman tavsiyesi de sunacak. Aptos Vakfı Ekosistem ve Hibeler Başkanı Bashar Lazaar duyuru ile ilgili olarak şunları söyledi:

Aptos Vakfı, APAC bölgesinde kitlesel benimsemeyi hızlandırmaya odaklanırken, bir sonraki adım olarak Alibaba Cloud ile ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz. Yarının önde gelen geliştiricilerinin oyunun kurallarını değiştirecek fikirlerini görmek ve desteklemek için sabırsızlanıyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin, Alibaba İle Dev Ortaklığı Duyurdu: Fiyat Yükselişe Geçti!