XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Danışmanlık Devi: Bu Altcoin Satın Alma Fırsatı Sunuyor!

0 görüntülenme
Bu Altcoin Satın Alma Fırsatı Sunuyor!

Danışmanlık devi The Fool’a göre bir altcoin projesi, yoğun biçimde satın alma sinyali veriyor. İşte nedeni ve kripto para için tahminler…

Bu altcoin beklentilerle yükseliyor

Kripto para tarihindeki en önemli olaylardan biri gerçekleşmek üzere. Ethereum geliştiricileri, Goerli test ağının birleştirmesini başarılı bir şekilde tamamladı. Goerli, gerçek Merge ağa gelmeden önce test edilen üçüncü ve son testnet unvanını taşıyor. Bilmeyenler için testnet’ler, gerçek Merge ile ortaya çıkması muhtemel herhangi bir sorunun saptanması için bir deneme ağıdır. Onları, oyunların geliştirmeleri önceden test ettikleri sunuculara benzetmek mümkün.

lider altcoin ETH

Goerli’nin birleştirmesinin başarısıyla birlikte, Ethereum Merge yükseltmesi için çoğu şey hazır. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere geliştiriciler, yatırımcılar ve kripto dünyasının çoğu, Ethereum’un Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasına geçeceği tarih olan 19 Eylül’e gözlerini dikti. Haber yatırımcılar tarafından bir alım baskısını tetikledi ve ETH Çarşamba gününden beri kabaca %14 arttı. Peki bu bir “söylentiyi al haberi sat” olayı mı?

“Söylentiyi al haberi sat” olayı mı?

Bunun yanıtını zaman gösterecek. Ancak bu gelişmenin ciddiyeti henüz piyasaya girmemiş gibi duruyor. Blockchain tarihindeki en önemli olaylardan biri için yaklaşık %14’lük bir yükseliş, açıkçası biraz zayıf. Belki de Ethereum’un bunu gerçekten başarabileceğine dair hâlâ çekinceler var. Altcoin, kaçırılan son teslim tarihlerine veya hareketli hedeflere yabancı değil. Merge, beş yıldan fazla bir süredir beklenen bir yükseltme. Geliştiriciler, defalarca planlanmasına rağmen, hedeflere ulaşamadılar.

Ethereum fiyatı

Ancak son zamanlarda hedefler yerine getirildi. Bu, ETH’nin Haziran ortasından bu yana ikiye katlanmasının en önemli nedeniydi. Belki de Merge’nin değeri bugün zaten Ethereum’da fiyatlandırılmıştır. 2022’ye acımasız bir başlangıçtan sonra, sadece birkaç hafta içinde %100’e yakın bir kazanç elde etti. Bu nedenle Ethereum, yatırımcıların kârlı olduğunu düşündüğü, şu anki tek altcoin olma potansiyeli taşıyor.

“Ethereum Merge, tüm piyasayı boğa piyasasına döndürebilir”

Kriptonun tüm alanlarındaki aktivite bu yıl düştü. Merkeziyetsiz finans (DeFi) geliştiricileri o kadar fazla inşa etmiyor. Altcoin fiyatları düşerken, NFT piyasası neredeyse tüm gücünü kaybetti. Bununla birlikte dev hacimli kripto borsaları daha az trafik aldı. Ancak Ethereum Merge yükseltmesi bunu değiştirme potansiyeline sahip. Merge gibi olaylar, her zaman bol miktarda hype ve heyecan yaratır. Ancak bu daha büyük şeylerin habercisidir ve yüz milyarlarca dolara tekabül edebilirler. Merge yükseltmesinin planlandığı gibi başlaması mümkün.

NFT

Bu olursa geliştiriciler, yenilenen ağda yeni akıllı sözleşmeler ve DeFi uygulamaları oluşturmaya başlayacaktır. Şu anda, bunu yapmak için 19 Eylül’ü bekliyor olabilirler. The Merge’in vaatlerinden biri daha düşük gas ücretleri. Bu, NFT yaratıcılarının ve koleksiyoncularının aylardır beklediği bir şey. Proof-of-Stake’ye yumuşak bir geçiş, NFT pazarına canlanma getirecektir. Bunlar, Merge sonrası bir dünyada olasılıkların sadece iki örneği. Danışmanlık devi, Ethereum’un fiyatındaki %14’lük kazancın sadece gelecek için bir ipucu olduğunu söylüyor.

“Altcoin büyük bir alım fırsatı sunuyor”

Danışmanlık devi Merge için tahminler verdi. Buna göre, 19 Eylül’e yaklaştıkça, daha fazla beklenti ve alımlar olacak. Merge başlamadan önceki günlerde altcoin fiyatında yükseliş göreceğiz. Yatırımcılar başarılı bir geçişin gerçekleştiğine tanık olduklarında, bir miktar kâr alacak. Bu nedenle fiyat dalgalanacak. Ancak önümüzdeki haftalarda ve daha muhtemel aylarda, geliştiriciler ve kullanıcılar yüksek hızlardan ve daha düşük ücretlerden yararlanmak için akın edecek. Böylece, Ethereum ağındaki etkinlik artacak. 

ETH

Bu gerçekleşirse Merge, altcoin fiyatının doğru bir şekilde fiyatlanmasını sağlayacak. 19 Eylül’de Ethereum’un tüm potansiyeline ulaşmasını planlamayın. Bunun yerine, hedeflerinizi aylar, hatta daha iyisi yıllar boyunca devam ettirin.” diyor. Ethereum’un her zamankinden daha fazla kullanım senaryosunu desteklediği bir geleceğin, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmasına neden olması mümkün. Ethereum’un Kasım 2021’de Merge olmadan neredeyse 5.000 dolara ulaştığını göz önünde bulundurun. Ardından, Proof-of-Stake’ye geçiş gerçekleştiğinde neler yapabileceğini hayal edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Credit Suisse'un Son Altın Tahmini Korkuttu: Bu Seviyeleri Bekleyin!
Credit Suisse’un Son Altın Tahmini Korkuttu: Bu Seviyeleri Bekleyin! ABD TÜFE rakamlarının beklentilerin altında kalmasının ardından, altın bir ralli başlattı ve 1.800 doların üzerini gördü. Ancak enflasyonun hala yüksek olduğunu belirten Fed’in şahinleri duruşlarını değiştirmedi. Bunun ardından sarı metal tekrar aşağılara kaydı. Credit Suisse ise, 1.691/77...
Vural Erkan 2 ay önce