Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin Astronomik Yükselebilir!

Bu Altcoin Astronomik Yükselebilir
Bu Altcoin Astronomik Yükselebilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milyon aboneli bir Youtube analiz kanalı, çok kullanılan bir DeFi altcoin projesinin ayı piyasasından sonra astronomik yükseleceğini söylüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Coin Bureau‘nun analizlerine göz atalım.

Bu DeFi altcoin ayı piyasasından sonra astronomik zirvelere hazır

AAVE, mevcut piyasa çöküşünün ortasında değer kaybetmeye devam ediyor. Ancak, Coin Bureau analisti “Guy” en son videosunda, AAVE için olası bir ralliden bahsetti. Nusret temalı bir tshirt ile karşımıza çıkan analist, videonun bir kısmında şunları söylüyor:

Etherscan’a göre, AAVE ekolojik rezervi şu anda yalnızca 1,7 milyon AAVE’ye sahip. Etherscan, bu ekonomik denklemin talep tarafında AAVE token sahipliğinde bir artış olduğunu gösteriyor. Ayrıca bunun, tokenin büyük ölçüde düşen ve piyasa değerine dikkat etmeyen yatırımcılar için daha cazip hale getiren etiket fiyatından kaynaklandığını varsayıyorum.

Aave, GHO olarak adlandırılan kendi stablecoin’ini piyasaya sürecek

Guy ayrıca, Aave’nin yeni stablecoin projesi GHO’dan bahsediyor. Analist, stablecoin’in AAVE’ye yönelik talebi arttıracağını söylüyor:

Önemli olan, AAVE için talep faktörlerinin göreceli eksikliğidir. AAVE tokeninin mevcut kullanımları, alternatiflerden marjinal olarak daha yüksek bir risk taşımasına rağmen, çekici bir ödeme sağlayan yönetim ve stake ile sınırlıdır.

GHO’nun Aave için önemine gelince, analist bu konuda oldukça yüksek beklentilere sahip. Guy’in ifadeleriyle:

İyi haber şu ki, Aave’nin arzının çoğunluğu dolaşımda olduğu için fazla satış baskısı kalmadı. Bu, faiz oranlarını GHO stablecoin’inden Aave hazinesine transfer etmenin gerekçesi gibi görünüyor. AAVE üzerindeki satış baskısını azaltır ve sistemin hayatta kalmasını garanti eder.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Aave, geçtiğimiz saatlerde GHO stablecoin üzerine bir Twitter toplantısı yaptı.

Diğer yandan analist, GHO ve AAVE ilişkininde bazı sorunların altını çiziyor:

GHO stablecoin, paydaşların GHO’yu neredeyse sıfır faiz oranlarında basmasına olanak sağlayacağından AAVE’ye yöneik talebi artıracak. Uyarı, stake edilen Aave’deki bir artışın, toplam stake teşvikini azaltarak Aave’nin ikinci talep sürücüsünü bozabileceği yönündedir.

Analist, enerji ve tedarik zinciri kesintileri, faiz oranlarındaki artış ve dolaşımdaki arzdaki artış gibi bir dizi değişkenin, Aave’nin Ocak ayında değerinin %70’inden fazlasını kaybetmesine katkıda bulunduğunu ve 40 milyon dolarlık potansiyel yarattığını iddia ediyor.

“Astronomik yükselecek”

Guy ayrıca, mevcut durgunluk nedeniyle talep faktörlerinin AAVE üzerinde çok az etkisi olacağını iddia ediyor. Ancak ayı piyasası bittiğinde işlerin değişeceğini tahmin ediyor:

Gerçek şu ki, Aave’nin gelecekteki talep geliştirmeleri, kripto para piyasasının şu anda bir ayı piyasasında olduğu gerçeğini önemli ölçüde değiştirmeyecek. Ancak özellikle GHO kabul görürse, Aave tokeninin bir sonraki boğa piyasasında astronomik yüksekliklere ulaşmasına yardımcı olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist: Bu Altcoin Astronomik Yükselebilir!