Bu Altcoin, Bir Dünya Deviyle Ortaklık Kurdu! Fiyat Sıçradı

Serkan Eser
Serkan Eser 3 Nisan 2021
25 görüntülenme
pexels burak k 187041 scaled 1

Altcoin projesi Stratis (STRAX), büyük bir ortaklık duyurusunda bulunuyor. Stratis, dünyadaki en büyük ve en aktif C# geliştirici grubu olan C# Corner ile ortaklığı duyurdu. Bu gelişmenin ardından Stratis (STRAX) fiyatı sert yükseldi.

Stratis, geliştirme sürecini yükseltmek için C# Corner ile ortaklık kuruyor

B2B odaklı bir Blockchain hizmetleri satıcısı olan Stratis (STRAX), C# Corner ile ortaklığa girdi. Bu küresel topluluk, dünya çapında milyonlarca geliştiriciyi ve yazılım mühendisini bir araya getiriyor. Yapılan bir basın açıklamasına göre Stratis (STRAX), yeni stratejik ortaklık ile Microsoft çözümlerinde Blockchain geliştirme sürecini yükseltecek. Stratis’in (STRAX) C# Corner ile işbirliği, gerçek dünya kullanımı için pratik kullanım senaryoları oluşturmaya odaklanacak. 

Popüler Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor!

Böylece bu ortaklık, işletmeler için Blockchain tabanlı çözümlerin büyük ölçüde benimsenmesini yeni bir seviyeye getirecek. Yeni Stratis Blockchain Geliştirme Ekibi, mevcut C# Corner sakinlerinden hemen oluşturulacak. Blockchain ilerlemesini desteklemek için Microsoft çözümlerinden yararlanmanın en ilginç yollarını ele alacaklar. 2000 yılında piyasaya sürülen C# Corner, yalnızca birinci sınıf geliştiricilerden oluşan bir birlik olarak hizmet etmez. Aynı zamanda en önemli güncellemelerin, incelemelerin ve haberlerin sektör liderleri arasında paylaşıldığı bir buluşma noktasıdır.

Altcoin projesi Stratis (STRAX), bu ortaklıkla neyi amaçlıyor?

Stratis (STRAX) ayrıca, yeni ortaklık kapsamında planlanan yaklaşan etkinliklerle ilgili yol haritasını paylaştı. Bununla birlikte iki ekip, Stratis’in akıllı sözleşme çözümü üzerinde çalışan geliştiriciler için üç ayda bir hackathon düzenleyecek. Ayrıca, Stratis (STRAX) ve C# Corner, deneyimli Blockchain meraklılarının uzmanlığını doğrulayan güvenilir belgeler yayınlamak için Sertifikalı Stratis Blockchain Uzmanı (CSBE) sertifika programı başlatacak.

Tahminleri Tutan Efsanevi Analist: Ethereum, Cardano, Chainlink ve 3 Altcoin Fırlayarak Bu Seviyeleri Görecek!

Son olarak Stratis (STRAX), en umut verici Blockchain uygulamaları hakkındaki sözleri paylaşmak için C# Corner’ın özel bir Learn bölümünde ayrıntılı eğitimler yayınlayacak. Stratis, Stratis üzerinde işlevsel uygulamalar tasarlayabilen, inşa edebilen ve devreye alabilen geniş bir geliştirici ağı oluşturmayı amaçlıyor. Zengin ve bilgili bir geliştirici topluluğunun büyümesi, kuşkusuz benimseme ve geliştirmeyi teşvik edecek.

Altcoin fiyatı, duyuruyla yüzde 13’ün üzerinde artış yaşadı!

Kripto paranın fiyatı, bu ortaklık duyurusunun ardından sıçradı. Altcoin fiyatı, 1,96  dolar seviyelerinden 2,22 dolar seviyelerine kadar tırmandı. Bu rakamlar, altcoin’de yüzde 13’ün üzerinde artış yaşandığını gösteriyor. Yazım sırasında ise Stratis (STRAX), 2,11 dolar seviyesinden işlem görüyor. Stratis (STRAX)’in şu  anda 211,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

whale moving 1
Devasa Bir Bitcoin Balinası Ortaya Çıktı: Yüzmilyonlar Harekete Geçti! Lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesini kırmak için harekete geçerken, devasa bir balina iş başında. Devasa bir Bitcoin balinası, yüz milyonlarca dolar değerindeki BTC’yi yeniden konumlandırdı. Dev kripto balinası ortaya çıktı: 703 milyon...
Serkan Eser 3 Nisan 2021