Avrupa Parlamentosu Üyesi: Bu Altcoin Bir Roket!

Bu Altcoin Bir Roket
Bu Altcoin Bir Roket
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Avrupa Parlamento üyesinden piyasanın en büyük PoS altcoin projesine destek geldi. Övgü dolu açıklamalarında “kripto alanında bir roket” ifadesi yer alıyor.

Avrupa Parlamento üyesi bu altcoin “roket” diyor

2019’dan bu yana Avrupa Parlamentosu milletvekilliği yapan Stefan Berger, Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard ile görüştüğünü tweetledi. Berger, Avrupa’nın kripto düzenleme paketi olan MiCA’nın şu anda gündemde olduğunu açıklıyor. Cardano Vakfı CEO’su Frederik Gregaard’in kendisiyle yaptığı görüşmeye ithafen attığı bir tweet’i de, “Cardano kripto alanında bir rokettir” ifadesiyle retweet’ledi.

Alman ekonomist ve politikacı Dr. Stefan Berger, 2019 yılından bu yana Avrupa Parlamentosu üyesi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda, Hristiyan Demokrat Birlik (CDU) üyesidir. Daha önce Kuzey Ren Eyaleti Vestfalya Parlamentosu’nda görev yaptı. Avrupa Parlamentosu’nun Ekonomik ve Parasal İşler Komitesi, Nisan ayında kripto düzenleme paketinin (MiCA) bir taslağını kabul etti. Çerçeve, kripto para borsalarının web sitelerinin düzenlenmesini öneriyor. Ayrıca, tüm önemli kripto paraların ve stablecoin’lerin mevcut durumuyla çeşitli sorunları ele alıyor. Stefan Berger, 10 Ekim’de bir tweet’te komitenin MiCA mevzuatını onayladığını da doğruladı.

Cardano %15’ün üzerinde ralli yapıyor

En büyük 10 kripto para birimi arasından Cardano (ADA), bugün %15’e varan fiyat artışı gördü. On-chain analitik şirketi olan Santiment, daha önce Cardano’nun Ocak 2019’dan bu yana olduğu kadar değer görmediğini bildirmişti. Santiment 22 Ekim’de şunları yazdı:

Cardano şu anda Ocak 2019’dan bu yana gerçekleşen değerine kıyasla en düşük nispi konumunda oturuyor. Bu, ortalama yatırımcı kayıplarına dayalı bir değer düşüklüğünün işareti. MVRV Z-Score bu seviyeye ulaştı.

ADA sonunda düşüş trendini ve ralliyi tersine çevirmeyi başardı. Alıcılar agresifti ve fiyatı, mevcut desteğe dönüşen 0,38 doların üzerine çıktıktan sonra 0,42 dolardan kilit dirence kadar geri aldılar. Bu keskin artış, ADA’yı dünkü piyasa rallisinde en iyi performans gösterenlerden biri haline getirdi.

Bu esnada, hacim dün patlayarak Ağustos’tan beri görülmeyen seviyelere ulaştı. Alıcılar bu ivmeyi sürdürebilirse, ADA boğaları daha yüksek seviyeleri hedefleyecek. Günlük RSI’da aşırı satım alanından hızla ayrıldı ve 50 puanın üzerine çıktı. Böylece indikatörü yükseliş tarafına yerleştiriyor. Ayrıca, günlük MACD yükselişte ve en son eylem bu geri dönüşü pekiştirecek.

ADA, bu hafta hissiyatı tersine çevirmesine izin verebilecek harika bir performans ortaya koydu. Boğalar böyle devam ederse fiyatı 0,50 dolara bile itebilirler. Bunun önündeki en büyük engel, bu ralliyi kıran mevcut direnci 0,42 dolardan kırmak. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ADA fiyatı şu anda 0.4063 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Avrupa Parlamentosu Üyesi: Bu Altcoin Bir Roket!