Bu Altcoin, BofA’nın Gözdesi Olabilir! ‘Başarılı’ Dedi!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
1.241 görüntülenme
Bu Altcoin, BofA'nın Gözdesi Olabilir! 'Başarılı' Dedi!

BofA’nın analistlerine göre bu altcoin ile ortak Starbucks Odyssey NFT programı, cesaret verici başarı belirtileri göstermektedir. 

Bu altcoin web3 geliştirici akışı kaydetti

Polygon (MATIC) ağı, Ethereum ekosisteminden yararlanmak isteyen yüksek bir Web3 geliştirici akışı kaydetti. Polygon ağı, hali hazırda kendi ekosisteminde ürünler inşa eden Meta, Disney, Reddit ve Starbucks gibi kilit şirketlerle Ethereum katman 2 ölçeklendirme çözümünde hüküm sürmeye devam ediyor.

Sonuç olarak Polygon (MATIC) ekibinin test ağlarında ve geliştirme aşamasında olan birçok ölçeklendirme çözümü vardır. Geliştirilmekte olan ölçeklendirme ürünleri arasında Polygon zkEVM ve Polygon Miden bulunmaktadır. En iyi Ethereum yan zinciri olma yarışı, Polygon’un dış finansman aradığını gördü ve bu sayede ağ geçen yılın başlarında 450 milyon dolar toplamayı başardı.

Kriptokoin.com verilerine göre Polygon ağı, yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 24 saatlik yaklaşık 577.801.499 dolarlık işlem hacmine sahiptir. Kripto şirketlerinin ayakta kalmak için mücadele ettiği yükselen bir ayı piyasasının ortasındaki derin ceplerle, Polygon ağı dünyanın farklı yerlerinden stratejik işe alımlar yapmaya devam ediyor. Polygon Labs Başkanı Ryan Wyatt kısa süre önce şunları kaydetti:

“Büyük Teknoloji açısından, Starbucks, Nike veya Meta gibi şirketlerin ne aradığını biliyorduk, ilk erişim ve konuşma noktasından teknoloji entegrasyonuna, onu özgün bir şekilde alana yerleştirmeye, uygulamaya, pazara gitmeye kadar bütün bilgilere sahiptik.”

Messari tarafından sağlanan verilere göre, Polygon ve PoS yan zinciri, 2022’nin üçüncü çeyreğinde Ethereum ölçekleme pazarına hakim oldu. Karışık finansal sonuçlarla Polygon ağı, stake edilen MATIC tokenlerinde bir artış kaydetti.

BofA, Starbucks Odyssey’in başarılı olduğunu söyledi

Bank of America’dan (BofA) analistlere göre Starbucks Odyssey NFT programı, cesaret verici erken başarı belirtileri görüyor. Özellikle, sanal dünyada marka bağlılığını artırmayı amaçlayan Starbucks Rewards’ın bir uzantısı olan Starbucks’ın Odyssey programı şu anda ABD’den üye kabul ediyor.

Sara Senatore liderliğindeki bir analist ekibi 28 Şubat tarihli bir notta, ‘Odyssey, sadakati işlemsel kökenlerinin ötesinde geliştirme yeteneği sağlıyor’ diye yazdı. Ayrıca ‘Üyeler, etkileşimli yolculukları tamamlayarak (içecek satın almanın yanı sıra) n puan kazanabilecekleri gibi, bunları özel etkinliklere ve uluslararası gezilere erişim de dahil olmak üzere etkileşimli deneyimler için kullanabilirler.’ diye ekledi.

BofA analistleri ayrıca, Starbucks Odyssey programının endüstrinin önceki NFT baskınlarından daha bütünsel olduğuna dikkat çekti. Ayrıca Starbucks Odyssey NFT programı, Polygon ağının hünerini gerçek dünyadaki yardımcı programla birleştirir.

4 airdrop’a katılan Starbucks Odyssey, toplamda 174 bin doların üzerinde satış hacmi elde etti. Verilere göre Holiday Cheer Edition 1 Stamp’in taban fiyatı yaklaşık 1.694 dolar ve toplam hacmi 133.000 dolardır. “Bean to Cup Journey Stamp” NFT koleksiyonunun taban fiyatı yaklaşık 89 ABD doları ve toplam hacmi yaklaşık 18 bin ABD dolarıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • crypto-news-flash

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kripto Para Şirketi, Bu 3 Altcoin'i Coinbase'e Boşaltıyor!
Kripto Para Şirketi, Bu 3 Altcoin’i Coinbase’e Boşaltıyor! Kripto para şirketi Voyager Digital, çeşitli coin’leri borsalara aktarıyor. Özellikle Shiba Inu fiyatı, iflas etmiş kripto para birimi kredi kuruluşu Voyager Digital’in Coinbase’e büyük miktarlarda kripto para aktarmaya devam etmesi ve muhtemelen onları nakde çevirmesi nedeniyle önümüzdeki...
Aslı Dinçer 3 hafta önce