Analist Tarih Verdi: Bu Altcoin, ‘Canavar Moduna’ Giriyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
535 görüntülenme
Analist Tarih Verdi: Bu Altcoin, ‘Canavar Moduna’ Giriyor!

Geçen yıl kripto para piyasasındaki dip seviyeyi doğru bir şekilde öngören bir analist, altcoin yorumlarını paylaştı. Uzman isim, lider altcoin Ethereum (ETH) için yükseliş beklentisini aktardı. Üstelik, coin’in “canavar moduna” girmeye hazır olduğunu öne sürüyor. İşte Placeholder’ın yöneticisi Chris Burniske’in piyasa yorumları…

Analist, bu altcoin için yükselişte

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi doğru bir şekilde geçen yılki kripto ayı piyasasının dibini gören bir yatırımcı, Ethereum’un (ETH) gelecek ay bir yükseliş hareketi için hazırlandığını düşünüyor. Girişim sermayesi firması Placeholder’ın yöneticisi Chris Burniske, , son zamanlarda piyasa çapında yaşanan geri çekilmeye rağmen kriptonun güçlü göründüğüne inandığını söyledi.

Burniske, “Oturduğum yerden, hisse senetlerindeki zayıflık ve oranlarda yukarı doğru yeniden fiyatlama göz önüne alındığında kripto paranın daha fazla geri çekilmemesine şaşırdım,” ifadelerini kullandı. Bu nedenle, kripto para alanında “bekleyişte” olduğunu aktarıyor. Kısa vadede “elbette biraz daha geri çekilebiliriz,” diyen analist, “yakın zamanda yeni dip için çağrılara” inanmadığını söyledi. Hatta, düşüş çağrıları için “aptalca” dedi. “Geri çekilmeler, bence mevcut yükseliş trendi içinde konsolidasyona işaret ediyor,” ifadelerini ekledi.

Ethereum yükseltmesi önemli bir katalizör

Girişim kapitalisti ayrıca, Ethereum için gelen bir yükseltmenin önde gelen akıllı sözleşme protokolü için bir yükseliş katalizörü görevi görebileceğini düşünüyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Ocak  ayında BTC canavarlaştı, geri kalan kripto paraları yönetti. Şubat ayında çoğunlukla konsolide olduk. Mart ayında ETH canavarlaşacak, ETH staking akışlarını yönlendiren Şangay yükseltmesiyle piyasanın geri kalanına öncülük edecek.

Önümüzdeki hafta yakın takip gerektiren 3 altcoin

Bilindiği üzere Ethereum İyileştirme Önerisi 4895 (EIP-4895) olarak da bilinen yükseltme, stake edilmiş ETH’ye sahip kullanıcıların varlıklarını geri çekmelerine olanak tanır. Güncellemenin önümüzdeki ay yayınlanması planlanıyor. Hatta son zamanlarda ağın geliştiricilerinden biri, Şangay test ağında stake edilmiş ETH çekme işlemlerinin test edilmesi hakkında bir güncelleme yaptı ve herhangi bir sorun bulunmadığını belirtti. Ekip, Mart ayında Ethereum ana ağında çok beklenen lansmandan önce Sepolia test ağında bu güncelleme için çalışıyordu.

Ethereum ağı aktif hale geldi

ETH geliştiricileri, köşedeki büyük bir yükseltme ile harekete geçti. Santiment’ten alınan verilere göre, geliştirme faaliyeti geçen hafta keskin bir şekilde sıçradı. Yazım sırasında, Ethereum 1.615 dolardan işlem görüyor. İkinci en büyük kripto varlığı, Şubat ayında 1.594 dolardan açıldıktan sonra bu ay için çoğunlukla yatay seyrediyor. Son 24 saatte yüzde 0.2 yükselmiş durumda. Son 7 günde ise yüzde 5 oranında ivme kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Altcoin Kurucusunun Aldığı ve Sattığı 5 Coin Ortaya Çıktı!
Bu Altcoin Kurucusunun Aldığı ve Sattığı 5 Coin Ortaya Çıktı! Popüler altcoin MKR’ın arkasındaki MakerDAO’nun kurucu ortağı, son zamanlarda bazı kayda değer işlemler yapıyor.  Kurucu ortağın satın aldığı ve sattığı coin’ler ortaya çıktı. İşte MakerDAO kurucusunun cüzdanındaki en son hareketler… MakerDAO kurucusunun odağında bu altcoin projeleri var...
Aslı Dinçer 4 hafta önce