Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!

Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!
Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası lider kripto para Bitcoin öncülüğünde yeni bir boğa koşusuna hazırlanıyor. Bunun yanında piyasaya kurumsal ilgi giderek artıyor. En son raporlar da kurumsal şirketlerin kripto varlık yatırım ürünlerine rekor düzeyde giriş yaptığını gösteriyor. Son bir gelişmede ise Lookonchain, kripto şirketi DWF Labs’la ilişkili bir cüzdanın alımına dikkat çekti. Bu cüzdanın alım yaptığı altcoin fiyatı bir anda uçuşa geçti.

DWF Labs alım yaptı, altcoin fiyatı uçtu!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada bugün bir bayram havası vardı. Lider kripto para Bitcoin, piyasanın önünde engelleri aşarak ilerledi. BTC 42 bin doların üzerinde tutunmasada da hemen altında yeni bir hamle için güç topluyor. Bu arada, bazı altcoin projeleri gösterdikleri performansla göz dolduruyor. Bunlardan birisi de 2017’de açık kaynaklı bir proje olarak başlayan IoTeX’ti (IOTX). Token, gün içinde aniden yüzde 40’lık bir hamle yaptı. Bu hamlenin arka planını ise on-chain analitik platformu Lookonchain paylaştı. Lookonchain, DWF Labs ile ilişkili bir cüzdanın IOTX tokenlerini topladığını açıkladı:

Görünüşe göre DWF Labs ile ilişkili bir cüzdan 10 dakika önce 3,5 milyon IOTX (105 bin dolar) aldı.

Bu gelişmenin ardından IOTX fiyatı uçuşa geçti. Altcoin fiyatı gün içinde seyrettiği, 0,29 dolar seviyelerinden bir anda 0,397 dolar seviyesine sıçradı. Daha sonra biraz irtifa kaybetse de token hala daya yükseklerden uçuşuna devam ediyor. Basın zamanında IOTX, günlük bazda %38’in üzeride artışla 0,3715 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin
IOTX günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bu alımlar bir yatırım habercisi mi?

Bu arada, bu altcoin fiyat hareketi birilerinin de dikkatini çekti. Yatırım yapan cüzdanla ilişkili DWF Labs Başkanı Andrei Grachev, X hesabından ilginç bir açıklama yaptı. Grachev, “Bazı kripto paraların oynaklığı harika, saf kripto şeyler. Bayıldım! NFA/DYOR. Bu arada, yarın ilginç bir şey duyuracağız.” dedi.

Andrei Grachev’in bu açıklaması, DWF Labs’ın IoTeX’e yatırım yaptığını açıklayacağı şeklinde yorumlandı. Bu arada Grachev’in herhangi bir kripto para ismi vermediğini belirtmek gerekiyor. Ayrıca bahse konu alım miktarı yüklü bir tutar değil. Bu yüzden, artışın arka planın spekülatif olma olasılığını da unutmamak gerekiyor.

IoTeX, 2017’de açık kaynaklı bir altcoin projesi olarak başladı. Proje ekibi, amacı makineler için açık ekonomiyi güçlendirmek olan merkezi olmayan bir platform inşa etti. Bu, insanların ve makinelerin garantili güven, özgür irade ve uygun şekilde tasarlanmış ekonomik teşvikler altında etkileşime girebileceği açık bir ekosistem.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!