Tecrübeli Analist: Bu Altcoin, Ethereum’u Tahtından Edecek!

Bu Altcoin, Ethereum'u Tahtından Edecek
Bu Altcoin, Ethereum'u Tahtından Edecek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tecrübeli bir kripto analisti, uzun vadede Ethereum’u (ETH) tahtından etmesini beklediği bir altcoin hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Popüler analist, Ethereum’un ne zaman 3.sırada olacağını tahmin etti

Cardano ve Ethereum gibi karşılaştırmalar, liderlik sıralaması için bir rutin haline geldi. Merge yükselmesiyle Ethereum 2.0’a geçişe hazırlanan Ethereum’a benzer şekilde, Cardano’da popüler PoS Blockchain’lerden biridir. Sonuç olarak, gelecekte hangi projenin daha başarılı olabileceğinin karşılaştırılması doğaldır. Daha geniş açısından, Ethereum merdivenin tepesindeki Bitcoin’in (BTC) hemen arkasında yer alıyor. Piyasa değeri ile ölçüldüğü gibi, Cardano (ADA) şu anda sekizinci sırada.

Ben Armstrong, lider altcoin projesinin bu tarihte değişeceğini söylüyor

İlk 20 sıralaması, yeni oyuncular ve bazı projelerin başarısızlığı nedeniyle son yıllarda önemli değişiklikler geçirdi. Tether (USDT) ve USDC sırasıyla üçüncü ve dördüncü sırada yer alarak, stablecoin’lerin popülaritesini arttı. Bu bağlamda, kripto analisti Ben Armstrong, Cardano’nun 6-10 yıl içinde önemli bir hacim kazanacağını düşünüyor. Analiste göre göre, Ethereum (ETH) piyasanı payını ve kullanıcı tabanını Cardano’ya (ADA) kaptıracak:

Cardano’nun piyasa değeri ve kullanıcılar açısından bir noktada Ethereum’u geçeceğine kesinlikle inanıyorum. İronik olarak, tam ETH 2.0’ın yavaş yol haritası, yakın zamanda olmayacak olsa da Aşil Topuğu olacak. Zaman aralığı: 6 ila 10 yıl .

Ethereum’un piyasa değeri şu anda 157 milyar dolar. Cardano ise 12.58 milyar dolarda. Kıyaslama olarak, ETH’nin piyasa değeri şu anda ADA’dan 13 kat daha büyük.

Cardano (ADA) belirleyici bir fiyat aralığında işlem görüyor

Mevcut ayı piyasası döngüsü sırasında, en volatil kripto para birimlerinden biri ADA’ydı. Kripto piyasasının son zamanlardaki mücadeleleri, makro sahnedeki arka arkaya başarısızlıklarla da şiddetli hale geldi. Küresel ekonominin mevcut durumu, piyasa üzerinde çok sayıda olumsuz baskıya neden oluyor. Bu arada, Michael van de Poppe gibi kripto para analistleri Cardano için bir fiyat artışı öngörüyor. Mevcut fiyatın, yatırımcıların ADA’da uzun süre devam etmesi için çok sağlam bir fırsatı temsil ettiğini iddia etti.

Analistler ise ETH’nin 1.450 dolar aralığında çok önemli bir destek seviyesine ulaşması gerektiğine inanıyor. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz popüler kripto analisti Rekt Capital 14 Ekim’deki bir tweet’te 1.450 doları desteğe çevirmenin yalnızca Ethereum için yükseliş rallisini onaylayacağını tahmin ediyor.

Ethereum, Eylül TÜFE açıklamasından sonra %10’luk bir toparlanma yaşadı ve 1.209 dolardan 1.339 dolara yükseldi. Borsalardaki ve Bitcoin fiyatındaki toparlanma, daha geniş kripto piyasasında bir toparlanma ile sonuçlandı. ETH fiyatı da yükseldi ve fiyat şu anda 1.300 doların üzerinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tecrübeli Analist: Bu Altcoin, Ethereum’u Tahtından Edecek!