Reklamı kapat

Uzman: Bu Altcoin Görülmemiş Bir Olaya İmza Atacak!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 7 Eylül 2022
0 görüntülenme

Valkyrie Investments’ın portföy yönetimi başkanı, Ethereum’un yükselmesini tarihi bir olay nitelendirdi. Uzmanın gündeminde, Ethereum merge ve daha geniş altcoin piyasası vardı.

Lider altcoin tarihi bir olayı ateşliyor

Valkyrie Investments’dan Bill Cannon, yakın tarihli Kitco röportajında Ethereum ve kripto piyasası hakkında konuştu. Cannon, merge ile ilgili gelişmelerle ilgili olarak şunları söyledi:

Gerçekten dramatik bir şekilde küçülmedik, ancak sadece ona bakıyoruz, neler olduğunu ve geliştiricilerde neler olduğunu görmeye çalışıyoruz. Açıkçası, geçişin büyük faydaları var, ancak genel olarak, sadece dikkatli oluyoruz. Ne yapabileceğimize bakıyoruz ve tüm platformlarda, tüm protokollerde fırsatlar arıyoruz.

Ethereum Staking Havuzları: En Büyüklerini Kim Yönetiyor?

Cannon’a göre merge, kripto sektöründe birkaç yıl içinde gerçekleşen en büyük olaylardan biri olacak. Çünkü “Ethereum, kriptonun genel büyüme stratejisinin bir parçası.”

Altcoin projeleri ve teknoloji hisseleri

En büyük akıllı sözleşme platformunu yeni internetin temeli olarak görebilir miyiz? Cannon, bu noktada, Ethereum’un evrimini 1990’ların sonunda ve 2000’lerin başındaki internet patlamasıyla karşılaştırdı. Röportaj esnasında yaptığı açıklamalar şöyleydi:

İnsanlar 2000 yılının sonunda NASDAQ 100’de Apple adında küçük bir şirket olduğunu unutuyorlar. O zamanlar IPOD veya devrim niteliğindeki Mac profesyonelleri yoktu, bunlar sadece fikirdi.

Cannon, şu anda benzer bir konumda olduğumuzu söylüyor. Aynı zamanda, Blockchain teknolojisinin geliştirilmesine yeni başladığımızı öne sürüyor:

O kadar çok büyüme ve fırsat var ki, insanlar sektörde yenilik konusunda hevesli ve bence bu sadece bir zaman meselesi.

Cannon’a göre, “saatlik olmasa da günlük olarak gerçekleşen haberlere ve yeniliklere bile ayak uyduramayan” gelişme hızı, olup bitenlerden haberdar olmayı zorlaştırabilir”. Uzman ayrıca şunları ekliyor:

Ethereum’ın belki bir lider olacağını düşünüyoruz, ancak ne olacağını göreceğiz. İnsanlar başka şeylerden yenilik yapmayı sever.

Düzenlemelerin faydası

Düzenleme cephesinde Valkyrie, kurumların Blockchain topluluğuna yasal bir şekilde nasıl hizmet edeceklerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacağı için daha şeffaf bir dizi yönergeyi memnuniyetle karşılıyor. Cannon’a göre:

Biz düzenlemeden yanayız çünkü bu, herkesin altında oynayabileceği bir dizi kural, bir dizi yönerge uygular. Artık oyun ayarlandı ve artık insanlar kuralları bildikleri için yaratmaya başlayabilirler.

Cannon, daha fazla kural ve yönergenin sektördeki büyümeyi engelleyeceğini düşünenler için, bunun aslında tam tersi bir etkiye sahip olacağını öne sürerek itiraz etti. Bu konu hakkında ifadeleri şöyleydi:

Daha iyi hale getirir, insanlar için daha güvenli hale getirir. Düzenleme eksikliğinden dolayı bazı düzenli yatırımcıların çekingen davranmasının temel sorunlarından biri muhtemelen budur.

Cannon, kripto ve Blockchain’in topluma gerçekten nasıl fayda sağlayabileceğine gelince, Arjantin gibi geç saatlerde hiperenflasyon yaşayan yerlere işaret etti. Konu hakkında yaptığı geniş açıklamaların bir kısmı şöyleydi:

Çözüm olarak kripto kullanıyorlar. Maaşlarını alıyorlar, kriptoda belirli projelere giriyorlar. Hepsi telefonlarından, işin sihirli kısmı bu. Bu daha önce olmayan bir yenilik. İnsanların çözüm bulabileceği bir yer. bir telefon ve uygulamalar aracılığıyla hayatlarını iyileştirmek için.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Altcoin’e Dikkat: Büyük Karlar Edebilirsiniz! Ethereum bu beklenmedik hareketi yaparsa altcoin yatırımcıları ciddi karlar elde edebilirler. İşte önümüzdeki günlerde dikkat etmeniz gereken arbitraj fırsatları. Bu olursa altcoin yatırımcıları için ciddi Ethereum (ETH) arbitraj fırsatları çıkacak Son günlerde kripto para piyasası hacminde artan...
Buğra Çağlar 7 Eylül 2022