Önemli Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi! Fiyat Sert Çöktü

CIO 070120 Jack Abramoff Cryptocurrency iStock 909538704 web
CIO 070120 Jack Abramoff Cryptocurrency iStock 909538704 web
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain verilerine göre PeckShield, BSC’deki DeFi protokolü ve altcoin projesi PancakeHunny’nin ‘flash loan’ saldırısına uğradığını duyurdu. HUNNY fiyatı kısa sürede %70 düştü. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bu altcoin hacklendi! Fiyat sert düştü

Binance Smart Chain, geçtiğimiz ay boyunca hacker’lar için bir tür sıcak nokta haline geldi. Aslında, birçok bilgisayar korsanı BSC’deki DeFi protokollerini kullanıyor ve PancakeHunny hacker’ların son hedefi oldu. Saldırıya uğrayan işlemler, 513 transfer ve 19 milyonluk GAS tüketimini içeriyordu. Bunların çok sayıda transferi ALPACA tokenini içeriyordu.

Son olayla birlikte, Mayıs ayında saldırıya uğrayan PancakeHunny protokolü yeniden hack’lendi. HUNNY/BNB piyasasında da fiyatlar keskin düştüğü için fiyat manipülasyonu yaşandı. Altcoin fiyatı yüzde 70 çakıldı. 2 kez saldırıya uğrayan kripto para projesinin ekibi ise sessizliğini koruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Önemli Gelişme: Bu Altcoin Hacklendi! Fiyat Sert Çöktü