Bernstein Rapor Yazdı: Bu Altcoin İçin Beklenti Büyük!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
1.446 görüntülenme
Bernstein Rapor Yazdı: Bu Altcoin İçin Beklenti Büyük!

Bu altcoin etkinliği Şanghay ile arttı, rapora göre blok zincirindeki günlük ücretler geçen ay iki kattan fazla arttı. Kriptokoin.com olarak bu altcoin için belirtilen beklentileri sizler için derledik.

Bu altcoin için artış gözlemlendi

Bernstein Pazartesi günü bir araştırma raporunda, Ethereum’un son zamanlarda Yuga Labs tarafından bir mini oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte NFT’lere olan ilginin artmasıyla çok daha sağlıklı zincir üstü faaliyetlere tanık olduğunu söyledi.

Raporda, blok zincirindeki günlük ücretlerin yılın başından bu yana yaklaşık 2 milyon dolardan 4 milyon dolara – 6 milyon dolara iki kattan fazla arttığı belirtildi. Ethereum (ETH) yaklaşık %35 değer kazandı. Bernstein, daha fazla zincir üstü aktivite ve taleple daha fazla deflasyon beklentisiyle ether enflasyonunun iki haftadan uzun süredir negatif kaldığını belirtiyor.

Bernstein Rapor Yazdı: Bu Altcoin İçin Beklenti Büyük!

Analistler Gautam Chhugani ve Manas Agrawal, ‘BTC [bitcoin] ve ETH’nin burada nispeten temiz kaldığına ve kademeli olarak mahkumiyete dayalı spot konumlandırma göreceğine inanıyoruz’ diye yazdı. Notta, Ethereum için bir sonraki büyük katalizörün, stake edilmiş Etherin geri çekilmesinin etkinleştirileceği Mart ayı ortasına kadar Şanghay yükseltmesi olmaya devam ettiği belirtildi.

Rapora göre, stake edilen ETH’nin %70’i LIDO gibi likit staking havuzları aracılığıyla veya borsalar tarafından yönetildiğinden, stake edilmemiş Etherden gelen arzla ilgili endişeler nedeniyle bu etkinliğe girerken biraz dikkatli olunabilir. Kalan Ethereum doğrudan işaret zincirine yatırıldı ve kısa vadeli sahip olması pek olası değil. Raporda, bu nedenle olaya temkinli yaklaşılabileceği, ancak ‘korkular azaldıkça spot piyasalarda tutunmaya olan inancın arttığı’ ifadeleri de yer aldı.

Şanghay hard forkunun önemi nedir?

EIP-4895, yükseltmenin ana odak noktasıdır, çünkü stake yapanlar son iki yılda kazandıkları ödülleri nakde çevirmeye başlamak isteyebilirler veya geçmişte kripto piyasalarındaki belirsizlik göz önüne alındığında fonları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyebilirler.

Ancak kilitli fonlara erişmenin yanı sıra, PoS blok zinciri yayına girdiğinden beri tam olarak kullanılamıyor. Blok zinciri bugün düzgün çalışsa da stake yapanlar Ethereum’u çalışır durumda tutmak için fonlarını kilitli tutmayı taahhüt etmek zorunda kaldılar.

Bernstein Rapor Yazdı: Bu Altcoin İçin Beklenti Büyük!

Şimdi stake edilen ETH’nin kilidini açacak mekanizma ile, bir proof-of-stake blok zincirinin tam işleyişi hayata geçecek, bu da stake yapanların sonunda fonları üzerinde kontrol sahibi olabileceği ve ödülleriyle ne yapmak istediklerine karar verebileceği anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü CEO, Bu Altcoin İçin 'Uçacak' Dedi! Balinalar Akın Etti!
Ünlü CEO, Bu Altcoin İçin ‘Uçacak’ Dedi! Balinalar Akın Etti! Reaper Financial CEO’su ve BLOC gözetim komitesi başkanı Patrick L. Riley, bu altcoin fiyatı konusunda en cesur kararı veriyor gibi görünüyor. Bu altcoin için artış bekliyor XRP ile ilgili tahminlerin çoğu fiyatının 1.000 dolara, hatta beş haneye...
Emre Borsan 1 ay önce