Ripple Kâhini İddialı: Bu Altcoin’de ‘Meteorik Yükseliş’ Bekliyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 6 gün önce
5.225 görüntülenme
Ripple Kâhini İddialı: Bu Altcoin’de ‘Meteorik Yükseliş’ Bekliyor!

Popüler bir kripto para analisti, “meteorik bir patlama” beklediği bir altcoin projesini açıkladı. Analist ayrıca, bu altcoin’de beklediği fiyat hareketlerini belirledi. İşte detaylar…

Analistten bu altcoin için iddialı tahmin

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan finans (DeFi) altcoini Curve’ün (CRV) yukarı yönde büyük bir patlamaya hazır göründüğüne inanıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz gibi analist, özellikle XRP fiyat hareketi konusunda başarılı olmuştu. Analist Credible, 336.900 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in altcoin’inin yüzde 1.092’ye varan kazançlar sağlayabileceği üçüncü dalga dalgasının ortasında olduğunu söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

1 dolarlık seviyemizde güzel bir kırılma – CRV ile biz yolumuzdayız.

Credible; uygulamalar, piyasa katılımcılarının dalgalar halinde tezahür etme eğilimindeki psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisini uygular. Teoriye göre, yükseliş eğilimi gösteren bir varlık beş dalgalık bir yükseliş trendinden geçer ve üçüncü dalga en güçlü dalgalanmayı ateşler. Credible’ın grafiğine bakıldığında, üçüncü dalga rallisinin CRV’yi 13 dolara kadar çıkarabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca, CRV’nin bir varlığın momentumunu takip eden göreli güç göstergesinin haftalık grafikte hiçbir zaman aşırı alım yapmadığını ve kripto paranın “en büyük hareketlerinin henüz gelmediğini” öne sürdüğünü söylüyor. Şu anda CRV’nin değeri 1.01 dolar civarında.

Analist BTC tahminini de açıkladı

Bitcoin’e (BTC) gelince, Credible, bu yılki güçlü performansına rağmen, kral kriptonun hala yukarı doğru büyümek için daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor. “Bu henüz rallimizin sonu gelmemiş gibi görünmüyor. Yerel fiyat hareketi, yükselişi 25.000 dolara çıkarmadan önce konsolidasyona benziyor,” ifadelerini kullanıyor.  Şu anda BTC’nin değeri 22.700 dolar civarında.

Analistin önceki tahminleri nelerdi?

Daha önce de bildirdiğimiz gibi analist, özellikle Ripple tahminleriyle gündeme geliyor. Analist, yaklaşık 4 yıl önce XRP’nin 0.20 dolara yükselmeden önce 0.168 dolara geri çekileceğini öngörmüştü ve tahmininde haklı çıktı. 2020 yılında ise Credible, XRP’nin sağlıklı bir düzeltmenin ardından büyük bir yükseliş yaşayacağını doğru tahmin etti. XRP’de düzeltme görüleceğini öngördüğü sıralar kripto para, 0.50 dolardan el değiştiriyordu.

Diğer yandan analistin Bitcoin’e dair de önemli öngörüleri var. Analist, 2021’in Haziran ayında Bitcoin’in 50.000 doların üzerine çıkacağını, ardından dik bir düzeltme yapacağını tahmin etmişti. Ayrıca  Kasım ayında BTC’nin 67.000 dolara çıkacağını bilen Credible, bu rallinin yetersiz kalıp BTC’nin kısa vadeli bir şekilde geri çekilme yaşayacağını öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance, Bu 18 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var!
Binance, Bu 18 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist de Var! Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün, 5 altcoin çifti için delist duyurusu yaptı. Diğer yandan, Dual Investments hizmetinde yeni dönemin başladığını duyurdu. Dual Investments’te Bitcoin ve 13 altcoin yer alıyor. İşte detaylar… Binance, bu altcoin...
Aslı Dinçer 6 gün önce