Dev Şirketlerden Bu Altcoin’e Milyonluk Yatırım!

fundingrfxl
fundingrfxl
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dexlab, popüler altcoin Solana için milyonlarca dolar topladı. Platform, Solana ekosistemine açılan bir kapı için özel bir finansman turunu sonlandırdı. Token basma platformu toplam 1,44 milyon topladı. Fonlar, bir token launchpad’i ile birlikte ağ geçidini geliştirmeye harcanacak. Finansman turu, önde gelen yatırımcılardan da destek gördü.

Birçok yatırımcı, altcoin Solana’ya yönelik proje için 1,44 milyon dolarlık yatırım yaptı

Yatırım yapan diğer şirketlerin arasında Parataxis Capital, Genesis Block Ventures, CMS, NGC Ventures, Ledger Prime, Arca, Bixin, DFG, Sonic Capital, Race Capital’in üyeleri, VTG, Evernew Capital, Genblock, Rok Capital, Dragon Roark, 499Block, Cryptomeria Capital, Axia8 Ventures, M6 ve PetRock Capital yer alıyor. Bu yatırımcılar, Dexlab’in Solana’da merkezi olmayan bir borsa ve token madenciliği vizyonuna destek gösteriyor.

Destekçilerin çoğu iş geliştirme, işe alım, hazine ve finansal yönetime odaklanan bir akıl hocalığı sağlayacak. Dexlab ile kullanıcılar, kod kullanmadan SPL tokenlerini ve NFT’lerini listeleyebilecek, basabilecek ve yönetecek. Dexlab ekibi Kore merkezli olduğundan, Asya bölgesinden Solana’ya yeni projeler getirmeye odaklanacak. Dexlab, Solana ekosistemine girmek isteyen geliştiriciler için ilerleme sağlayacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere CryptoDog isimli bir analist, Solana’nın Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Şirketlerden Bu Altcoin’e Milyonluk Yatırım!