Japonya, Bu Altcoin ile Ortaklık Duyurdu!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
6.264 görüntülenme
Japonya, Bu Altcoin ile Ortaklık Duyurdu!

Popüler altcoin ASTR’ın arkasındaki önde gelen bir Blockchain platformu olan Astar Network, önemli bir ortaklık duyurdu. İşte detaylar…

Altcoin, ortaklık ile bir ilke imza attı

Astar Network, bölgenin web3 girişimlerini desteklemek için Tokyo’nun en büyük ve en yoğun nüfuslu şehirlerinden biri olan Shibuya ile ortaklık kurdu. Bu tarihi anlaşma, bir Blockchain’in direkt olarak şehirle ilk kez bir ortaklık anlaşması imzalamasına işaret ediyor. Shibuya, Japonya’nın Silikon Vadisi olarak bilinir. Genç girişimcilerin, modanın ve Shibuya istasyonunun etrafında toplanmış kilometrelerce uzunluğundaki alışveriş mağazalarının merkezidir.

Japon Oyun Devi, Bu Altcoin ile Anlaştı: Fiyat Sıçradı!

Ortaklık, Shibuya’ya şu anda Astar’ın yeni nesil dijital uygulamaları inşa eden 400’den fazla geliştiricisi tarafından oluşturulan web3 fikirlerine erişim sağlayacaktır. Şehir, Astar’ın Toyota sponsorluğundaki web3 Hackathon’una ve Sony Network Communications ile Web3 inkübasyon programına erişebilecek. Astar Network’ün kurucusu Sota Watanabe yaptığı açıklamada, ortaklıktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Shibuya’nın Japonya’daki en büyük gençlik şehri ve girişimciler şehri olduğunu söyledi.

Astar’ın bu teknoloji merkezinde ofisini açmaktan onur duyduğunu ve web3’ü kullanmak için şehirle temel bir anlaşma imzaladığını da sözlerine ekledi. Anlaşmanın bir parçası olarak Astar, Shibuya’nın web3 girişimlerini geliştirmesine ve büyütmesine yardımcı olmak için düzenli hackathon etkinliklerine ve eğitim programlarına ev sahipliği yapacak. DApp’ler ve altyapı geliştiren ve iş danışmanlığı hizmetleri sunan bir şirket olan Startale Labs Japan, şehir adına Ar-Ge ve inkübasyon faaliyetlerini yürütmek için omurga olarak Astar Network’ü kullanarak genel merkezini Shibuya’da kuracak.

Binance'deki 6 Altcoin İçin Patlayıcı Tahmin

Astar, geliştiriciler için birçok araç sunuyor

Astar Network, EVM ve WASM akıllı sözleşmeleri ile dApp’lerin oluşturulmasını destekleyen lider bir Blockchain platformudur. Geliştiricilere fikir birliği mesajlaşma (XCM) ve sanal makineler arası (XVM) ile gerçek birlikte çalışabilirlik sunar. Astar’ın benzersiz Build2Earn modeli, geliştiricilerin kodları ve oluşturdukları dApp’ler için bir dApp staking mekanizması aracılığıyla temel gelir elde etmelerini sağlar. Astar’ın ekosistemi, büyük borsalar ve 1. seviye VC’ler tarafından desteklenen Polkadot’un dünya çapında lider Parachain’i haline geldi. Astar, geliştiricilerin dApp’lerini oluşturmaya başlamaları için tüm Ethereum ve WASM araçlarının esnekliğini sunar.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Astar SpaceLabs; Polkadot ve Kusama Networks’teki büyümeyi hızlandırmak için tüm geçmişlere ve odaklara sahip ekipler için bir inkübasyon merkezi sunuyor. Genel olarak, Astar Network ve Shibuya arasındaki bu ortaklık, hem Blockchain endüstrisi hem de Shibuya şehri için heyecan verici bir gelişme. Bu durum, Shibuya’ya en son teknolojiye erişim sağlayacak ve genç girişimciler ve alana yeni girenler için bir merkez olarak büyümeye devam etmesine yardımcı olacak.

Bu 3 Altcoin İçin Dev Haber: Japonya ve Coinbase Ortak Oldu!

ASTR fiyatında son durum nedir?

Bu sırada ASTR coin’inin fiyatı son 24 saatte düşüş yaşadı. Bu düşüş, piyasadaki genel ivme kaybından kaynaklanmış gibi duruyor. Coin, Shibuya ortaklığı sırasında 0.065 dolar seviyelerinde yer alıyordu. Şu anda ise yüzde 8’lik bir düşüş ile 0.060 dolardan el değiştiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Elon Musk DOGE Değil: Twitter Liderliği İçin Bu Coini Seçti!
Elon Musk DOGE Değil: Twitter Liderliği İçin Bu Coini Seçti! Milyarder girişimci ve Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, açık sözlülüğüyle tanınıyor. Tweetlerinin hisse senedi fiyatlarını ve DOGE başta olmak üzere kripto para piyasalarını etkilediği biliniyor. Son zamanlarda Musk, Twitter’ın Bitcoin’i (BTC) benimseyerek dünyanın en büyük finans kurumu...
Aslı Dinçer 2 hafta önce