Reklamı kapat

İşviçre’li Popüler Şirket, Bu Altcoin’i Sepetine Ekliyor! 

Vural Erkan
Vural Erkan 27 Eylül 2022
0 görüntülenme
İşviçre'li Popüler Şirket, Bu Altcoin'i Sepetine Ekliyor! 

Lider altcoin Ethereum’un rakibi Cardano (ADA) İsviçre kripto varlık yönetim hizmetinin listesine girdi. Bu arada, Cardano mucidi Charles Hoskinson, ADA’nın dünyayı değiştireceğini söylüyor.

Swissborg, altcoin listesine ADA’yı da dahil etti

Cardano (ADA), artık Swissborg adlı İsviçre merkezli bir kripto varlık yönetimi hizmetinin listesinde yer alıyor. Swissborg uygulaması ayrıca, Ripple (XRP), Polygon (MATIC), SushiSwap (SUSHI), Solana (SOL) ve başka altcoin projelerini de destekliyor.

Uygulama, Smart Engine özelliğine sahip. Bu sayede Binance ve Bitfinex gibi borsalardan en iyi fiyat ve likiditeyi sunmayı hedefliyor. Uzmanlar, böyle bir özelliğin, çeşitli kripto trade platformları arasındaki fiyat farklılıklarının oldukça şiddetli olduğu aşırı oynaklık dönemlerinde kullanışlı olacağını düşünüyor. Varlık yönetimi hizmeti ayrıca kullanıcılarına kripto bakiyelerinden günlük getiri elde etme imkanı da sağlıyor.

Altcoin

Charles Hoskinson, ADA’nın dünyayı değiştireceğini söyledi

Cardano Blockchain’in temel geliştiricileri olan Input Output Global’ın (IOG) kurucu ortağı Charles Hoskinson, Ethereum geliştiricilerinin ve topluluk üyelerini eleştirdi. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bu ayın başlarında Ethereum Merge yükseltmesini başarıyla gerçekleştirdi. Bu gelişmeden sonra Hoskinson, Ethereum topluluğunun 2014’te Ethereum kurucu ortağı olarak altı aylık görev süresine neden takıntılı olduğunu Twitter’dan açıkladı.

Hoskinson’a göre, Ethereum topluluğu, Ethereum Blockchain’in başladığı 2014’teki teknoloji ve olaylara kilitlenmiş durumda. Hoskinson, “Protokol tasarımındaki farklılıkları tartışmanın adil bir oyun olduğunu kabul etmeyi kesinlikle reddettiler. Hatta Cardano’nun ilk Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizması Ouroboros’a bile dikkat etmediler,” diyor.

Hoskinson ayrıca Ethereum topluluğunun Cardano’yu bir hype olarak reddettiğini ileri sürüyor. Hatta, taraftarlarını şeytani bir tarikat olarak gördüklerini iddia ediyor. Bu tutumun, benimsemeyi, işbirliğini ve platformlar arası entegrasyonu etkilediği için kripto endüstrisine zarar vermenin nihai sonucuna sahip olduğuna dikkat çekiyor. Cardano’nun başarılı olmak için endüstrinin geri kalanının desteğine ihtiyacı olmadığını da sözlerine ekliyor.

Altcoin

Hoskinson’a göre bunun nedeni, her yükseltme ile Cardano Blockchain’in, kitlesel benimsenmesinin artması. Ayrıca, Bitcoin veya Ethereum’dan herhangi bir katılımcıyı avlamadan milyarlarca kullanıcıya ulaştığını kaydediyor. Buna ilaveten, gerçek dünya sorunlarını iyileştirmeye ve çözmeye devam ettiğini söylüyor. Cardano mucidi, şu açıklamayı yapıyor:

Gerçek şu ki, Cardano başarılı olmak için kripto para birimine ihtiyaç duymuyor. Kitlesel benimseme henüz gerçekleşmedi. Bitcoin veya Ethereum’dan tek bir kullanıcıyı avlamadan milyarlarca kullanıcıya büyüyoruz. Sadece gerçek hayat problemlerini çözmede iyi olmamız gerekiyor. Bu, topluluğumuzun odak noktası oldu.

Bununla birlikte Hoskinson, Cardano topluluğunun dünyayı değiştireceğini ileri sürüyor. Sektördeki bölünmelerin hiçbirinin sonunda önemli olmayacağına inandığını kaydediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Hedge Fonu CEO'su: Şimdi Bu Altcoin'lerin Sırası!
Hedge Fonu CEO’su: Şimdi Bu Altcoin’lerin Sırası! Milyar dolarlık kripto para hedge fonu CEO’su, Bitcoin’in (BTC) bir hayli artacağını tahmin ediyor. Ancak, bazı altcoin projelerinin daha iyi performans göstereceğini söylüyor. “Bazı altcoin projeleri, Bitcoin’den daha fazla artacak” Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin’in (BTC)...
Vural Erkan 27 Eylül 2022