XRP
XRP
$0.47 +4.62
Bitcoin
Bitcoin
$20.228 +3.31
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +7.64
Ethereum
Ethereum
$1.358 +2.55
Cronos
Cronos
$0.11 +1.11
Cardano
Cardano
$0.43 +1.39
Decentraland
Decentraland
$0.71 +1.89
Polkadot
Polkadot
$6.43 +0.98

Ekonomist: Bu Altcoin, Bir Sonraki Döngüde Kripto Devi Olabilir!

Serkan Eser
Serkan Eser 2 hafta önce
17 görüntülenme

Amerikan bankacılık devi Goldman Sachs’in eski yöneticisi, bir altcoin projesi hakkında konuştu. Buna göre ekonomist Raoul Pal, bir Ethereum rakibinin gelecekte büyük kazançlar elde edeceğini tahmin ediyor. Hatta uzman isim, bu altcoin’in gelecekteki boğa koşusunda tüm rakiplerini geride bırakabileceğine bahis yapıyor.

“Bu altcoin’ler gelecekte büyük kazançlar elde edecek”

Yakın zamanda bir oturuma katılan Raoul Pal, Ethereum rakipleri için yükseliş beklentilerini paylaştı. Ona göre, Ethereum rakipleri yeni boğa koşusunda tüm diğer altcoin projelerinden daha iyi performans gösterecek. Pal, artan benimsenmenin bu projelerin performans artışlarına katkı sağlayacağını da aktardı. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Raoul Pal, makro ekonomi uzmanı ve eski Goldman Sachs yöneticisidir. Pal şunları söyledi:

“Bir benimseme artışı var ve bu altcoin’ler bundan fayda sağlıyor. Birçok benimsenme hareketi Ethereum ve onun rakiplerine yayılıyor. Solana, Avalanche ve bir dizi başka protokol bundan fayda sağlıyor. Bu nedenle, ETH’nin gelecekte sorumluluğu üstlendiğine şahit olacağız. Ardından yeni bir boğa piyasasına başladığımızda bu rakiplerin gelmeye başladığını göreceğiz. Zaten işler genellikle bu şekilde işliyor.”

“Bahsettiklerim arasında en iyi altcoin Solana”

Pal, rekabet eden layer-1 Blockchain’ler hakkında çeşitli tahminler paylaştı. Buna göre, Ethereum katillerinin ETH’nin 2020 ile 2021’in sonlarında yaptığı gibi performans göstereceğini tahmin ediyor. Bu layer-1 altcoin’lerinin en başarılı olanı sorulduğunda ise hızlı işlemleri ile öne çıkan Solana’yı gösteriyor. Ona göre Solana, gelecekteki boğa koşusunda Avalanche, Cardano ve Ethereum gibi diğer layer-1 altcoin projelerinden daha iyi performans gösterecek. Pal şunları söyledi:

“Bu layer-1 altcoin varlıklarının birçoğunun yeni toparlanmada ETH gibi olmasını bekliyorum. Bunlar, en sonunda çok büyük baskın Blockchain’ler olacaklar. Ama hangileri? Gerçekten bilmiyorum. Sadece Solana üzerine gerçekten bahse girerim. Ancak bunlardan herhangi birinin yükselmesi de olası. SOL’a diğerlerinden daha fazla pay ayırdım, ama diğerlerini de izliyorum ve görmeyi bekliyorum.”

“SOL, ETH’ye karşı güç kazanıyor”

Eski Goldman Sachs yöneticisi ek olarak, SOL/ETH paritesini de mercek altına alıyor. Ona göre parite, son dönemde Solana tarafında potansiyel bir yükseliş için sinyal veriyor. DeMark göstergesini tezini güçlendirmek için kullanan Pal, SOL/ETH işlem çiftinde SOL’un birçok zaman diliminde değer kazandığının altını çiziyor. Bilmeyenler için DeMark göstergesi, en son maksimum ve minimum fiyatları önceki dönemin fiyatıyla karşılaştırarak bir varlığın yön eğilimini tespit ediyor. Pal şunları söyledi:

“Ayrıca SOL/ETH paritesinde teknik olarak mükemmel bir aylık, günlük, haftalık DeMark kurulumu yaptım. Şimdi, ETH’lerimi Solana’ya çevireceğime dair bahse girmeye henüz hazır değilim. Yine de biraz işaret var.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Şirket Short Açtı: Altın İçin Bu Seviyeleri Bekliyor! Altın piyasası, kritik bir uzun vadeli destek seviyesinin altında yeni bir işlem haftasına başladı. Bir, Kanada bankası düşüş momentumunu short pozisyonuna eklemek için bir fırsat olarak görüyor. TDS, altında taktik short pozisyonlarını artırdı TD Securities emtia analistleri,...
Vural Erkan 2 hafta önce