Bu 4 Coinden Alan Politikacı: Bu Altcoin Milyonerler Doğurdu!

Bu 4 Coinden Alan Politikacı: Bu Altcoin Milyonerler Doğurdu!
Bu 4 Coinden Alan Politikacı: Bu Altcoin Milyonerler Doğurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

David Gokhshtein, yeni çıkan tüm altcoin projelerinin büyümede Shiba Inu (SHIB) olamayacağına dikkat çekti. Gokhshtein ayrıca, ilk çıktığında SHIB’e yatırılan 500 doların şimdi milyonlar kazanacağını söyledi.

“Tüm altcoin projeleri Shiba Inu olamaz”

Kripto meraklısı David Gokhshtein, yakın tarihli bir tweet’te, Shiba Inu’ya yapılan erken bir yatırımın (daha 2020’de ortaya çıktığı zamanlarda) muhtemelen yatırımcılara milyonlarca dolar kazandırdığını söylüyor. Ancak, diğer altcoin projelerinin artık bu şansı kaçırdığını belirtiyor. Yeni kriptolara yatırım yapmanın ‘araştırma yapmak ve toplumun nabzını bulmak’ ile ilgili olduğunda ısrar ediyor.

David Gokhshtein, daha sonra, tüm meme coin’lerin SHIB kadar başarılı olma potansiyeline sahip olmadığını ekliyor. Gokhshtein, çok fazla araştırma yaptığını, ancak şimdiye kadar SHIB ile karşılaştırılabilecek hiçbir şey bulamadığını kaydediyor.

Eski ABD Kongre adayının son yorumları, piyasaya girmesinin ardından SHIB’in üstel yükselişinin yinelenmesinin ardından geldi. Gokhshtein’a göre, 500 dolar kadar yatırım yapan herkesi birkaç milyoner yapardı.

Shiba Inu, aktif bir geliştirme ekibinden ve sağlam ve canlı bir topluluktan yararlandı. Varlık, lansmanından kısa bir süre sonra bir artış gördü. Böylece, 100 dolar gibi az yatırım yapan herkese milyonlar kazandırdı. Kuşkusuz, SHIB’in muazzam büyümesi, Gokhshtein gibi yatırımcıları bir sonraki büyük şeyi aramaya sevk etti. Gokhshtein’in yorumları, bu arayışta hayal kırıklığı yaşayan bir yürekten geliyor.

Bir keresinde SHIB kadar çekici tokenomiklere sahip bir meme coin’i hakkında açıkça tavsiyeler istedi. Bu doğrultuda, takipçilerinden ona ‘bir sonraki SHIB’i‘ vermelerini istedi. Bir dizi öneri arasında, yakın zamanda piyasaya sürülen meme coin’i The Protocol (THE) öne çıktı. Bununla birlikte Gokhshtein, SHIB’e bağlı kalmayı planladığı için THE’ya yatırım yapma konusundaki isteksizliğini bildirmişti.

Altcoin

2022’de SHIB ve DOGE bahisleri

Gokhshtein, yıl boyunca meme coin’leri SHIB’i ve DOGE’u oldukça destekledi. Tweet’lerinde, şu anda yapım aşamasında olan SHIB Metaverse’e destek verdi. Ayrıca, zulasına daha fazla SHIB ekleme sözü verdi. Ayrıca, bir keresinde çanta dolusu Dogecoin tuttuğunu söyledi. Bu iki meme coin’inin de bir sonraki boğa koşusunda fırlayacağını iddia etti. Dahası, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere son zamanlarda, bu ikisinin satın almaya devam edeceği tek kripto para olduğunu kaydetti

XRP ve ADA’yı da destekliyor

SHIB ve DOGE’nin yanı sıra Gokhshtein, Cardano’nun yerel tokeni ADA ve Ripple’a bağlı XRP’yi destekliyor. Bu yönde de sık sık tweet’ler atıyor. Yakın tarihli bir tweet’te, yenilikçilerin Cardano’yu anlaması durumunda, daha fazlasının bu merkezi olmayan platform üzerinde inşa etmeye başlayacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 4 Coinden Alan Politikacı: Bu Altcoin Milyonerler Doğurdu!