DOGE’un Ötesine Bakmak: Bu Altcoin Patlayarak Sizi Şaşırtabilir!

Bu Altcoin Patlayarak Sizi Şaşırtabilir
Bu Altcoin Patlayarak Sizi Şaşırtabilir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni teknik analizlere göre, Dogecoin’in 2021’deki rallisini andıran bir altcoin, aylık grafiğinde yükseliş işaretleri veriyor.

Bu altcoin yatırımcılarını şaşırtmaya hazırlanıyor

Dogecoin, Ekim ayının sonralarında Twitter haberiyle sadece 24 saat içinde %160 yükselerek hala bireysel yatırımcıların listesinde olduğunu kanıtladı. Şimdi en büyük rakibi Shiba Inu (SHIB), yakında patlayıcı bir harekete yol açabilecek canlandırıcı bir yükseliş görünümü sergiliyor. Teknik analist Akash Girimath, bu eğilimi yakın zamanda ele geçirdiği bir kırılma noktasına dayandırıyor. Analist, aşağıdaki grafikte işaretlenen bu seviyenin %35 oranında yükselişe işaret ettiğini belirtti. Böyle bir durumda SHIB fiyatı 0,0000125 dolara varan patlayıcı bir ralliyi tamamlayacak.

SHIB şu anda, patlayıcı rallinin başlangıç noktası olan aylık destek seviyesi 0,00000933 dolar boğuşuyor. Bu direnç, dört düşüş girişimine dayanacak kadar güçlüydü. Dolayısıyla, yeni bir denemede SHIB’in buradan çıkma şansı da yüksek. RSI gibi teknik indikatörlerde yükseliş görünümünü destekliyor.

Teknik kısımda, RSI verileri, Shiba’nın lehine sonuçlar verdi. Bu indikatör, momentum arttığında meydana gelen bir yükseliş sapması üretiyor. Fakat fiyat hareketi henüz bunu yansıtmadı. Bu teknik oluşumun sonucu, boğaları destekleyen bir trendin tersine dönmesidir.

SHIB, Dogecoin’in %160 rallisiyle rekabet edebilecek mi?

Shiba Inu şu anda yukarıdaki teknik senaryoya göre %35’lik bir ralliye hazırlanıyor. Bu nedenle yatırımcılar, Shiba Inu fiyatının yeniden teset edeceği bir sonraki kritik direnç olan 0,0000127 dolar yakın izlemeli. Bu hareket %35’lik bir kazanç oluştursa da, aynı seviyeyi bir destek katına çevirmek, SHIB’in 0,0000202 dolar direncine doğru yolunu açacak. Sonuç olarak bu artış, yatırımcılar için %124’lük bir kazancı temsil edecek ediyor.

Dogecoin birkaç hafta önce bu tür bir ralliyi başarıyla tamamladı. Bu nedenle, Shiba Inu fiyatı için %124’lük artış tahmini olasılık alanının dışında değil. Doge’den farklı olarak, SHIB’in aylık zaman diliminde 0.00000933 dolar desteğinin üzerinde kalması gerekiyor. Bu seviye ayrıca ayıların satış için hazırda bekleyeceği bir seviye. Ayıların ördüğü duvar yeterince güçlü olursa, Shiba’nın tekrar aşağı yönde 0,00000689 düşme ihtimali var. SHIB şu anda senaryonun başlangıç noktasında 0,00000933 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu ayrıca yukarıdaki teknik görünümü bir dizi temel gelişmeyle destekliyor. Meme token, yıl boyunca ödeme yöntemi olarak çeşitli mağaza ve şirketlerden kabul gördü. Kriptokoin.com olarak en son ortaklık haberlerine bu yazıda yer verdik. SHIB tutan cüzdanların sayısındaki kesin düşüşte olumsuz haberlerden biriydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE’un Ötesine Bakmak: Bu Altcoin Patlayarak Sizi Şaşırtabilir!