Reklamı kapat

Balina Hareketliliği: Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Görebilir!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 29 Eylül 2022
0 görüntülenme
Bu Altcoin Patlayıcı Ralli Görebilir

Büyük altcoin balinaları sadece dört işlemde 10.98 milyon dolar değerinde XRP transfer etti. Ancak XRP fiyatını harekete geçiren tek olumlu haber bu değil.

Altcoin balinaları 226.378.630 milyon XRP transfer etti

Balinalar, büyük yığınlar halinde XRP toplaya devam ediyor. Whale Alert tarafından sağlanan veriler, son 24 saat içinde yüz milyonlarca Ripple’ın hareketini gözlemledi. İşlemler anonim balinalar tarafından yapıldı. Son 24 saat içinde, anonim balinalar, 180,77 milyon dolar değerinde 226.378.630 milyon XRP transfer etti. Whale Alert, 26 milyon XRP’nin (10.98 milyon dolar) anonim bir cüzdandan Ripple’ın ODL ortağı Bitstamp’a hareketini gözlemledi.

Ayrıca bugün erken saatlerde Bitstamp’tan anonim bir cüzdana toplam 60.38 milyon XRP aktı. İşlem sırasında fonlar 27.11 milyon dolar değerindeydi.

Anonim bir balina, birkaç dakika sonra 60 milyon XRP’yi Bitstamp borsasına aktardı. Bu fonlarda yaklaşık 26,94 milyon dolar değerinde.

Bir Ripple balinası da bugün erken saatlerde FTX’den anonim bir cüzdana büyük miktarda XRP taşıdı. Blockchain verilerine göre, anonim kullanıcı borsadan toplam 80 milyon XRP çekti. Bu arada fonlar kabaca 35.56 milyon dolar civarındaydı.

Ripple için tek olumlu haber balinalar değil

Ripple ve XRP’yi son günlerde gündemde tutan pek çok gelişme var. Yukarıdaki en son balina işlemleri hafta boyunca bir dizi satın alımın sonuncularıydı. Bununla birlikte, Ripple ve SEC davası kripto yönünde olumlu güç kazanıyor. Geçen haftaki %40’ı aşan XRP rallisinin katalizörü doğrudan dava ile ilgiliydi.

Eski bir ABD’li politikacı olan David Gokhstein, Ripple’ın kazanmasının önemini vurgulamak için Twitter’a gitti. Ripple, XRP tokenin arkasındaki şirkettir. Bu nedenle, SEC ve Ripple davasının sonucu, altcoin’in bir fiyat rallisi potansiyeli artırıyor. Eski bir ABD’li politikacı olan David Gokhstein, XRP hakkındaki yükseliş görünümünü şöyle dile getirdi:

XRP satın al düğmesine basmak istiyorum.

Ripple – SEC davasından en son gelişmeler

Bu arada, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, SEC ve Ripple davası konusunda iyimser. Garlinghouse, özellikle SEC ve ödeme devi Ripple tarafından her iki önergenin sunulmasının Yargıç Analisa Torres’in karar vermesi için yeterli olduğunu söylüyor. Garlinghouse, davanın gerçeklerinin tartışılmaz olduğuna inanıyor ve Fox Business’taki görünümünde, Ripple CEO’su mahkumiyetini XRP yatırımcıyla paylaştı.

Eski ABD kongre adayı Gokhstein, Ripple bir galibiyet alırsa, bunun tüm kripto para piyasasının kusursuz yükselişini etkileyebileceğine inanıyor. SEC’in itirazına ilişkin karar hala beklemede, Yargıç Torres, 31 Mart 2023’te veya öncesinde bilirkişi önergeleri ve özet karar hakkında karar verecek.

FXStreet teknik analisti Tony Montpeirous, altcoin fiyatının üçgen görünümlü konsolidasyon modelini geçersiz kıldığını belirledi. Tony, RSI’nin Ripple’ın bir boğa piyasası düzeltmesi için tavandaki kesin bir çizgiyi açık artırmaya çıkardığını gösterdiğini savunuyor. Bu nedenle, XRP’de aşağı yönlü bir görünüm sorunlu olabilir. Analist, XRP fiyatının kısa vadede 0,61 dolar seviyesinin yakınında yeni bir zirveye yükseleceğini tahmin etti. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, XRP şu anda 0,4398 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü CEO: VC'ler Paralarını Bu Altcoin'e Park Edecek!
Ünlü CEO: VC’ler Paralarını Bu Altcoin’e Park Edecek! Cardano mucidine göre, VC’ler, Cardano ‘Ponzinomics‘ olmadığı için, şu anda başka yerlere bakıyor. Bununla birlikte, Cardano’nun dApp ekosistemi yükseliyor. Charles Hokinson, VC’lerin parasının sonunda, altcoin projesine geleceğini öngörüyor. VC’ler bu altcoin ile ilgilenmiyor! Kriptokoin.com’da takip ettiğiniz üzere,...
Vural Erkan 29 Eylül 2022