Bu Altcoin Dev Ortaklık Kurdu, Bir Diğer Altcoin Milyonları Kaptı!

Bu Altcoin Dev Ortaklık Kurdu, Bir Diğer Altcoin Milyonları Kaptı!
Bu Altcoin Dev Ortaklık Kurdu, Bir Diğer Altcoin Milyonları Kaptı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Universal Pictures ve Aptos Labs, yaklaşan korku filmi “The Exorcist” için bir araya geldi. Ortaklık, altcoin projesi üzerinden bir web3 hayran deneyimini amaçlıyor. Diğer tarafta A16z, web3 girişimi IYK için 16,8 milyon dolarlık tohum turuna öncülük ediyor.

Universal Pictures bu altcoin projesini seçti!

Bir zamanlar Hollywood’da web3 çok popülerdi. Ayrıca, stüdyolar süper hayranlara hizmet etmek üzere tasarlanmış bir dizi Blockchain destekli tanıtım kampanyası deniyordu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto kışında işler soğudu. Bununla birlikte, Universal Pictures web3’ten vazgeçmediğini gösteriyor. Bu doğrultuda bugün Aptos Labs ile bir ortaklık kurdu. Universal Pictures, “The Exorcist” için Blockchain destekli bir tanıtım kampanyası başlattığını duyuruyor: Believer.”

Sürükleyici deneyim, tüketicilerin özel dijital sanat eserleri, kamera arkası görüntüleri ve AR filtreleriyle etkileşime girmesine ve aynı zamanda fiziksel ödüller kazanma şansı elde etmesine olanak tanıyacak. Universal Pictures teknoloji ortaklıklarından sorumlu başkan yardımcısı Greg Reed, altcoin ile ortaklığa ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Web3 ile nihai hedefimiz, tüm platformlarımızda birbirine bağlı dijital deneyimler yaratmak. Sattığımız her sinema bileti veya ürün için dijital koleksiyonlar oluşturmayı planlıyorsak… bu ölçeği kaldırabilecek teknolojiye ihtiyacımız var. Aptos, hayranların film deneyimini gerçekten ve güvenilir bir şekilde değiştirecek hacim ve performansın üstesinden gelecek şekilde tasarlandı.

Altcoin

‘Exorcist’ hayran deneyimi

Şirketlerden yapılan açıklamada, “Exorcist” hayran deneyiminin, tüketicilerin özel dijital sanat eserleri, sahne arkası görüntüleri ve AR filtreleriyle etkileşim kurmasını ve aynı zamanda fiziksel ödüller kazanma şansı elde etmesini amaçladığı belirtildi.

Sürükleyici dijital kampanya, ilk olarak Meta’da geliştirilen Aptos’un Move programlama dilini kullanıyor. Aptos Labs’ı, Mo Shaikh ve Avery Ching kurdu. Altcoin projesi a16z gibi yüksek profilli kripto yatırımcılarından fon sağladı

Altcoin

IYK, 16,8 milyon dolar tohum fonu topladı

A16z Crypto, web3 girişimi IYK için 16,8 milyon dolarlık tohum turuna öncülük ediyor. Girişim, Adidas gibi markaların müşterileri için dijital-fiziksel deneyimler yaratmasına yardımcı oluyor. Altcoin projesi, Adidas ve Johnnie Walker gibi markalara fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü kurmalarına yardımcı olacak araçlar sağlıyor.

IYK Perşembe günü yaptığı açıklamada, turdaki diğer yatırımcıların 1kx, Collab Currency, Lattice Capital ve gmoney olduğunu söyledi. Web sitesine göre IYK, risk sermayesi devinin hızlandırıcı programı olan ve katılımcı girişimlere %7 öz sermaye karşılığında genellikle 500.000 dolar yatırım yapan a16z Crypto Startup School’un bir mezunuydu. IYK’nın tohum turu için ne zaman para toplamaya başladığı net değil. Ayrıca, firmanın bunu ne zaman kapattığı da belli değil. Bu arada, kurucu ortak Ryan Ouyang yorum yapmayı reddetti. Ouyang ayrıca tohum turunun yapısı ve değerleme hakkında da yorum yapmadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Dev Ortaklık Kurdu, Bir Diğer Altcoin Milyonları Kaptı!