Ünlü Borsa Duyurdu: Bu Altcoin İçin Onmilyonluk Yatırım!

Vural Erkan
Vural Erkan 1 ay önce
972 görüntülenme
Ten Million Investment For This Altcoin!

MEXC, Sei Network’ü desteklemek için 20 milyon dolarlık ekosistem fonu başlattı. Bu arada, altcoin projesi, daha önce Ağustos 2022’de 5 milyon dolar fon toplamıştı.

MEXC’ten bu altcoin projesine yatırım kararı

4 Ocak’ta yayınlanan bir blog gönderisine göre Singapur merkezli kripto para borsası MEXC, Sei Network’teki gelişmeleri desteklemek için 20 milyon dolar ayıracağını duyurdu. Ticaret için tasarlanmış bir katman bir Blockchain olan Sei Network’ün belirtilen özellikleri arasında yerel sipariş eşleştirme, önde çalışan koruma, akıllı blok yayılımı ve 600 milisaniyelik on-chain ticaret anlaşması yer alıyor. MEXC Ventures’ın yatırım yöneticisi Leo Zhao şu yorumu yaptı:

AMM (Automated Market Makers), son 2 yıldır kriptoda baskın piyasa oluşturma yöntemiydi. Daha verimli bir pazar oluşturma stratejisinin olmaması, büyük ölçüde düşük hız ve akıllı sözleşme kısıtlamaları gibi teknoloji kısıtlamalarından kaynaklanıyor. Sei’nin özelleştirilmiş Katman 1 çözümünün sektörde oyunun kurallarını değiştireceğine inanıyoruz.

altcoin

Sei Network, daha önce de kurumsal fon topladı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçen Ağustos ayında Sei Network, yatırımcılardan 5 milyon dolarlık bir fon topladı. Bu fon turuna Multicoin Capital, Coinbase Ventures, Delphi Digital, Hudson River Trading, GSR, Hypersphere, Flow Traders ve diğerleri iştirak etti. O zamana kadar, ekosistemde 20’den fazla merkezi olmayan uygulama inşa ediliyordu. Sei, Blockchain’in saniyede yaklaşık 22.000 siparişi işleyebileceğini ve 250.000 test-net kullanıcısına sahip olduğunu iddia ediyor. Benzer şekilde, borsa trade spesifikasyonlarını karşılamak için dYdX gibi diğer merkezi olmayan çözümler, Blockchain’ini Ethereum’dan (ETH) Cosmos’a (ATOM) taşımayı seçti. Geliştiriciler, Ethereum’un saniyede yaklaşık 1.000 siparişlik emir defterini kaldıramayacağını söyledi. Leo Zhao, konuya ilişkin olarak şu değerlendirmeyi yaptı:

Merkezi olmayan borsalar aynı zamanda kriptoda en az hizmet alan uygulamadır. Güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve hız için başka hiçbir uygulamanın ihtiyaç duymadığı benzersiz düzeyde gereksinimler talep ederler. Büyük bir borsa birkaç dakikalığına çökerse, bu bir felakettir. Ancak aynı kesinti süresi, diğer birçok uygulama türü için çok daha tolere edilebilir.

MEXC Ventures şu anda 300 portföy şirketine yayılmış yönetim altında yaklaşık 100 milyon dolarlık varlığa sahip. Ana MEXC borsası, son 24 saatte toplam işlem hacminde yaklaşık 600 milyon dolar işlem gördü. Firma, 2018’in 4. çeyreğinde piyasaya sürülen sürekli gelecek ürünleri ile tanınır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Cointelegraph

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İşte Uzmanların Dikkatle İzleyin Dediği 10 Altcoin
İşte Uzmanların Dikkatle İzleyin Dediği 10 Altcoin Kripto uzmanı Crispus Nyaga, Ocak 2023’te satın alınabilecek en iyi likit staking tokenlerinden bazılarını paylaşıyor. Kripto uzmanı Will Izuchukwu ise, izlenecek 0,001 doların altındaki en iyi 3 Web3 altcoin projesini açıklıyor. Son olarak, Kripto uzmanı Gary Ngo,...
Vural Erkan 1 ay önce